Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niegrzeczny Oskarek
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Niezniszczalne
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2015, 19:23
bitch please w podstawówkach i gimnazjach nawet czasami nauczyciele informatyki takie problemy mają XD
Odpisz
Edytowano - 28 lipca 2015, 21:18
@bylejakbylegdzie: W podstawówce to wyglądało tak:
- TO jest KLAWIATURA a TO myszka.
- Nie było różnicy między monitorem a komputetem.
- "Wpiszcie w takim pasku na górze..."
- Lekcja z Worda nr 471749174.
- Dla odmiany Excel.
- Klikacie na zakładkę "Plik" i "Zapisz".
- "Nazwijcie plik, ale nie usuwajcie tego po kropce".
Informatyka informatyką nie była.
PS A co do gimnazjum to wygląda to nieco lepiej.
Odpisz
28 lipca 2015, 21:27
dopiero od technikum informatycznego te lekcje stają się ciekawe
Odpisz
29 lipca 2015, 05:37
excel? paint chyba XD
Odpisz
29 lipca 2015, 08:28
człowieku, ja tak miałem przez podstawówke, gimnazjum i pierwszy rok technikum. Najlepsze jest to że zapowiada się kolejny rok nauki typu "klawiatura-myszka" :/
Odpisz
29 lipca 2015, 08:41
@MCAssassin: U mnie w gimnazjum już od pierwszego roku nie tykają się Worda, Painta i Excela. Kod zerojedynkowy, rodzaje sieci internetowej, budowa komputera, itp. W 3 klasie będzie np. tworzenie stron WWW. A pan i tak przeprasza, że musi robić takie lekcje, no ale program wymaga.
Odpisz
29 lipca 2015, 08:46
fajnie macie :o
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2015, 11:08
My przez cały rok robiliśmy tylko Excela i Word'a. ._.
Odpisz
9 sierpnia 2015, 11:55
@jasnib: Ja ostatnio pokazałem, jak się robi gry w game maker, zaraz potem wróciliśmy spowrotem do painta, excela i worda :|
Odpisz
9 sierpnia 2015, 12:12
@UkradliMiNick: "Edukacja"
Odpisz
9 sierpnia 2015, 20:55
Ja mam w 1 klasie będę miał Strony WWW
Odpisz
9 sierpnia 2015, 21:19
@carmilion: Bo to jest banalny temat...
Odpisz
18 kwietnia 2016, 21:29
U mnie w gimnazjum to jest tak:
- Lekcja z Worda nr 471749174.
- Dla odmiany Excel.
- Klikacie na zakładkę "Plik" i "Zapisz".
- "Nazwijcie plik, ale nie usuwajcie tego po kropce".
Odpisz
10 sierpnia 2015, 14:11
mózg mi się rozje**ł
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2015, 11:13
Taa... Pamiętam jak w przedszkolu nikt nie umiał ustawić tapety na pulpucie (oprócz mnie) i ja ustawiłam taką ładną, kolorową z Kubusiem Puchatkiem. Przedszkolanki tak się dziwiły, że zapewne do dzisiaj to wspominają :)
Odpisz
9 sierpnia 2015, 11:33
@Galathiel: No każdy umiał ustawić na pulpicie ale ty umiałeś na pulpucie
Odpisz
9 sierpnia 2015, 11:34
@Agario: XD
Odpisz
9 sierpnia 2015, 11:35
@Galathiel: ja w przedszkolu też jestem wspominany, ale za mile zachowanie i bycie czysciochem
Odpisz
9 sierpnia 2015, 12:16
@Agario: Hahah :) Sorry za błąd. Miało być pulpicie :)
Odpisz
9 sierpnia 2015, 13:28
urzekła mnie Twoja historia
Odpisz
9 sierpnia 2015, 14:11
@Galathiel: a ja biłem kolegów
Odpisz
10 sierpnia 2015, 01:00
@reLik: a potem zostałem smokiem i wszystkich zjadlem, bo mogę. (chcesz kontynuację? XD)
Odpisz
10 sierpnia 2015, 09:05
Nie .-.
Odpisz
28 lipca 2015, 20:28
Z drugiej strony, mama tłumaczyła ci, jak posługiwać się nożem i widelcem.
Odpisz
28 lipca 2015, 22:54
dobrze mówi szanujcie matkę chcę wam przypomnieć że ona was uczyła chodzić .
Odpisz
9 sierpnia 2015, 11:10
@Voxus: i uczyła używać papieru
Odpisz
9 sierpnia 2015, 13:38
@Kacukox: Rozje**les system XD.
Odpisz
9 sierpnia 2015, 17:17
@Voxus: A jeżeli kogoś ojciec uczył, to co?!
Odpisz
9 sierpnia 2015, 17:26
@Mateusz_gameplay: taka prawda :D
Odpisz
9 sierpnia 2015, 22:33
@darcus: nie chodziło mi o popularyzację matki tylko chodzi o to że matka często jest nazywana nauczycielką życia.
Odpisz
9 sierpnia 2015, 16:43
mama mojego kolegi ma facebooka mój kolega zmienił sobię zdjęcie w tle na foxyego z fnaf a mama napisała mu odpowiedź"piękne syneczku!"
Odpisz
9 sierpnia 2015, 16:17
Moja mama mówi, że w laptopie silnik mi się spali, a telefonie nie ma ekranu, tylko monitor.
Odpisz
9 sierpnia 2015, 14:51
Moi rodzice lepiej się znają na tele i kompach ode mnie, nie mam takich problemów.
Odpisz
9 sierpnia 2015, 11:19
"blutut" mnie rozwalił
Odpisz
9 sierpnia 2015, 11:34
@JakubJJJ: nienawidzę jak ludzie się upierają na "blutut" przecież wymawia się "blutuf" no ku*wa no.
Odpisz
9 sierpnia 2015, 11:38
@JakubJJJ: Moja mama zawsze piszę "orencz"
Odpisz
9 sierpnia 2015, 12:21
@wilsonXcuddyXhouse: U mnie większość ludzi mówi "blutucz", to jest dopiero okropieństwo. :')
Odpisz
9 sierpnia 2015, 12:35
@wilsonXcuddyXhouse: Jesteśmi w Polsce! Mowi się "niebieskiząb" ;D.
Odpisz
9 sierpnia 2015, 11:12
Wy to nazywacie zacofaniem?!
Odpisz
9 sierpnia 2015, 16:41
nie kurde świętym Mikołajem
Odpisz
29 lipca 2015, 11:18
Wyobrazcie sobie co zrobi babcia. Powiedzialem jej zeby wylaczyla komputer za 2 godziny gdzies(sciagalem gre, a chcialem wyjsc na dwor), a ona wylaczyla prad bo nie wiedziala jak
Odpisz
28 lipca 2015, 22:05
"Włącz blututa"
Odpisz
28 lipca 2015, 19:08
Moja mama jest ksiegowa codziennie uzywa kompa wiec takich telefonow niemialem od niej XD
Odpisz