Związek dwóch nerdów - oczekiwania vs rzeczywistość
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
No to posłuchane
Lekko nie będzie
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To się nie może nie udać
Znak czasów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 6 stycznia 2019, 12:56
Podoba mi się że w grze w zdejmowanie ciuchów wolał zdjąć majty niż czapkę
Odpisz
25 listopada 2017, 13:11
Seeeeeks*
Odpisz
16 lutego 2016, 15:16
#PcandConsolemasterrace
Odpisz
25 sierpnia 2015, 12:46
To uczucie, kiedy nerd ma lepsze życie towarzyskie od ciebie.
Odpisz
15 sierpnia 2015, 19:31
PC i DC
Odpisz
5 sierpnia 2015, 17:08
konsole są lepsze :3
Odpisz
29 lipca 2015, 21:28
ale przynajmniej wiedzą że PC :D !!!
Odpisz
29 lipca 2015, 21:30
@bylejakbylegdzie: Konsola!!!
Odpisz
29 lipca 2015, 21:39
@NinjaPotato: Ić stont.
Odpisz
29 lipca 2015, 21:40
@Naruumi: Czemu bo wolę konsole
Odpisz
29 lipca 2015, 21:43
@NinjaPotato: Jeśli wolisz konsolę, to nie graj na kompie. You can choose only one.
Odpisz
29 lipca 2015, 21:46
@Naruumi: To jednak wolę PC :p
Odpisz
29 lipca 2015, 21:47
@NinjaPotato: PC zawsze górą :D
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2015, 21:50
@Naruumi: gdybym chciaz miał kompa żeby mi chodziły jakieś fajne gry typu gta V czy MK10, a tak tylko Csgo i L4D2._.
Odpisz
29 lipca 2015, 21:54
@NinjaPotato: Free your mind. There's many good games:
-Devil May Cry
-Prince of Percia
-Half-life (2 parts)
-portal (2 parts)
and many, many more.
Odpisz
29 lipca 2015, 23:31
@Naruumi: Postal 2 xD
Odpisz
30 lipca 2015, 07:48
@Naruumi: Od kiedy "You can choose only one" .-. ja mam konsolę i gram na kompie :P oczywiście mam dość słabego laptopa,więc gram w mało gier na nim,ale gram.Nie rozumiem tego całego shitstormu na temat co lepsze .-.
Odpisz
30 lipca 2015, 09:17
@NinjaPotato: Mi wystarczy civ 4 lub Spore :D
Odpisz
30 lipca 2015, 13:05
@carmilion: Ja grałem w civ 5 ale spore nie kojarzę :P
Odpisz
30 lipca 2015, 13:06
Właśnie o to chodzi. Jedno musi być dobre - drugie słabe (w ewentualności brak jednego).
Odpisz
30 lipca 2015, 13:08
@Naruumi: Chyba czegoś nie rozumiem ;_; mi się obydwa podobają i obydwa są dobre :P jestem bardziej przyzwyczajony do pada i lepiej mi się nim gra,ale na konsole nie ma gier typu:Tibia,DayZ itp.
To jest zwykły idiotyzm,że tak uważać .-. obydwie rzeczy są dobre.
Odpisz
30 lipca 2015, 13:13
Tyle że na kompie też można grać padem :P Poza tym większość gier jest na PC, a na konsole (wyłącznie z padem) jest mniej.
Odpisz
30 lipca 2015, 13:16
@Naruumi: Jestem po prostu przyzwyczajony do konsoli :P nigdy nie miałem takie dobrego kompa,więc dla mnie ten shitstorm to debilizm :P mówienie co jest lepsze,najlepiej o prosu grać na tym co się lubi,a nie przezywać drugą stronę :P
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2015, 13:18
Teraz po części przyznajesz że wygrałem :P Masz konsolę ale słabego kompa :D A ja mam dobrego kompa (w miarę) i brak konsoli c:
Odpisz
30 lipca 2015, 13:20
@Naruumi: Kompa nie mam wcale :P mam dobrego lapka :D
Odpisz
30 lipca 2015, 13:22
Z szczegółem, PC zawsze zazwyczaj lepszy od lapka :D I nie trzeba ładować.
Odpisz
30 lipca 2015, 13:24
@Naruumi: Ale laptop jest mobilny :D
Odpisz
30 lipca 2015, 13:26
Komp też... Jeśli się go rozbierze... I wrzuci do bagażnika... No. Ale do kompa można kupić większy monitor >:D
Odpisz
30 lipca 2015, 13:28
@Naruumi: A laptopa można podłączyć do telewizora :p kompa w sumie też...ale laptop ma wbudowaną klawiaturę >:D
Odpisz
30 lipca 2015, 13:29
Hmyhmyhmy... Naiwny ty... Czas na moją ostateczną broń... A kompa można ogromnie level up'ować :D
Odpisz
30 lipca 2015, 13:30
@Naruumi: It's super efective!Kurde..A laptopa można składać w pół. :P
Odpisz
30 lipca 2015, 13:53
Kompa też! To że już nie będzie działał to szczegół...
Odpisz
30 lipca 2015, 13:53
@Naruumi: To tylko szczegół :D ważne,że da się go zgiąć na pół :P
Odpisz
30 lipca 2015, 13:55
Odpisz
30 lipca 2015, 13:57
@Naruumi: Czo to za szampon na boku?Nie było go tam wcześniej i przy okazji zamknij zimno,bo mi okno.
Odpisz
30 lipca 2015, 13:57
Zamknij światło i zgaś drzwi.
Odpisz
30 lipca 2015, 14:00
@Naruumi: Matka ćpie,że wiesz?
Odpisz
30 lipca 2015, 14:01
Nie niszcz tlenu! Dają nam drzewa!
Odpisz
30 lipca 2015, 14:07
@Naruumi: Nie mogę wymyślić .-. wygrałeś :P
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2015, 23:44
nie PAN joker tylko PAN dżej
Odpisz
30 lipca 2015, 02:18
@WolfWolfyWolf: Puddin'
Odpisz
30 lipca 2015, 05:38
@FD_God: też mógł być
Odpisz
30 lipca 2015, 02:31
Chciałbym mieć dziewczynę nerda. A zwłaszcza taką co lubi Star Wars.
Odpisz
30 lipca 2015, 02:30
Chciałbym mieć dziewczynę nerda. A zwłaszcza taką co lubi Star Wars.
Odpisz
29 lipca 2015, 23:16
te smutne uczucie jak jesteś profesjonalistą w swojej ulubionej dziedzinie i okazuję się że ktoś zna się lepiej od ciebie.
Odpisz
29 lipca 2015, 22:17
Jesli chodzi o nerdowska wiedze to racja kiedys pamietam jak dziewczyna mnie pouczala na temat historii lokalnych klubow pilkarskich
(Niejestem meskim szowinista i bym nie pisal tego komentarza gdyby mowila prawde a nie jakies bzdety)
Odpisz
30 lipca 2015, 06:39
@Goral796: Nie jesteś męskim szowinista i byś nie pisał tego komentarza gdyby mówiła prawdę, a nie jakieś bzdety
Odpisz
29 lipca 2015, 21:43
PC Master Race
Odpisz
29 lipca 2015, 20:07
Nie ma związków idealnych :P
Odpisz
29 lipca 2015, 20:58
@KolecPL: Miło by było mieć kogoś przynajmniej trochę dziwnego jak ty.
Odpisz
29 lipca 2015, 20:29
Adsai ma odpowie na wasze pytania
Odpisz
29 lipca 2015, 20:55
@Gabriel_TenCoWierzy: Kim ty?
Odpisz