Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Loriess

6 maja 2016, 08:47

Oj nie, pod spodem są ukryte ostatnie sztuki najlepszych smaków.

Avatar
Konto usunięte

6 maja 2016, 13:08

@Loriess: racja :D ja zawsze kopie :DDDD

Avatar Aikido_team

8 sierpnia 2015, 18:27

zwykle bierze się lody z podspodu, aby się nierozmroziły ...

Avatar SRACZKA_PL

1 sierpnia 2015, 23:21

😂😂😂

Avatar DzikaSwinia123

1 sierpnia 2015, 21:01

Dzika Świnia powiadasz.

Avatar matylda100404

1 sierpnia 2015, 20:49

Hahahah :) Ja zawsze liczę na to, że pod spodem będzie ten najlepszy smak, który zdaniem sprzedawczyni ,, Już się skończył ''

Avatar KoziLowca

1 sierpnia 2015, 19:19

Nieprawda. Bigmilki niżej mają większą szansę na wygraną. Potwierdzone nienaukowo, ale się zgadza.

Avatar DisuPL

1 sierpnia 2015, 19:37

@KoziLowca: Potwierdzam. Bigmilki z wygraną są cięższe przez dodatkowy napis informujący o wygranej więc spadają na dno.

Avatar ilovebiber

1 sierpnia 2015, 19:14

a jak wezme do sklepu dziką świnie

Avatar Sauron

1 sierpnia 2015, 19:08

Nie wszystkie sklepy mają tak równiutko ułożone lody, czasem trzeba być dziką świnią.

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

1 sierpnia 2015, 19:02

Ktoś jeszcze używa określenia "jak dzika świnia"? ŁO JA!

Avatar Maks2603

Edytowano - 1 sierpnia 2015, 19:05

@Chrzaszcz_Trzcinowy: Chrząszcz Trzcinowy podniecił się jak dzika świnia.

Avatar DDGKeu

29 lipca 2015, 17:27

Gdybyście chamsko nie kładli moich ulubionych lodów na sam spód to bym nie kopał.

Avatar ManewryTaktyczne

Edytowano - 30 lipca 2015, 10:14

@DDGKeu: przecież jak wół jest napisane, że na dole są takie same... To właśnie dla takich nieogarów napisali tę karteczkę.

Avatar DDGKeu

30 lipca 2015, 15:02

@ManewryTaktyczne: mów co chcesz ale zawszę znajdowałem oskara na smamym dole tylko w sklepiku szkolnym był gdzieś po środku.

Avatar
Konto usunięte

29 lipca 2015, 23:10

Ja każdy produkt w sklepie biorę z tyłu.

Avatar Bastil123

29 lipca 2015, 17:19

Nieprawda, niżej są lepiej zamrożone :v

Avatar bylejakbylegdzie

29 lipca 2015, 17:46

@Bastil123: również najlepsze lody lądują zawsze na dole i są tam głównie dostępne w okresie zimowym bo nikt ich nie kupuje :(

Avatar Windows_10

29 lipca 2015, 17:38

nie lubię lodów, zamrożone gowna

Avatar TimekPL123

29 lipca 2015, 18:08

@Windows_10: Dobrze wiedzieć.

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2015, 20:43

@Windows_10: Nie wiem co dawała Ci Twoja matka mówiąc "lody", ale u nas to na pewno nie jest mrożone gówno. ;-;

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2015, 21:34

@Windows_10: To brązowe co jadłeś to tak naprawdę nie był lód :x

Avatar Heroina

29 lipca 2015, 17:29

lodyyyy

Avatar Macio29

29 lipca 2015, 18:42

@Heroina: Heroina-nowy klon ALKATRAZA.

Avatar noszkurnawszystkozajete

29 lipca 2015, 20:27

@Heroina: HEROIIINAAAAAAA

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Cóż za brak szacunku

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Niezniszczalne

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Stany w pigułce

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka