Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2015, 21:18

Avatar NitroNinja

4 sierpnia 2015, 10:20

Ten komentarz odmienił moje życie o 359 stopni

Avatar Miuosh

10 sierpnia 2015, 14:08

@NitroNinja: jak ci pie**olne do dojdzie ten 1stopień (wybacz musiałem xd)

Avatar Xenomorph_Master

26 lipca 2017, 15:00

ten uczuć gdy nie chce ci się załadować :'c

Avatar NitroNinja

26 lipca 2017, 20:15

@Xenomorph_Master: ech. o to chodzi

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2015, 18:35

burito wygląda inaczej

Avatar CrazzyMonte

4 sierpnia 2015, 16:13

Mi sie to zawsze kojazyla z mumia :p

Avatar Ominnog

3 sierpnia 2015, 22:02

Burito jest smaczne

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Scierwojad

4 sierpnia 2015, 15:48

@Chrzaszcz_Trzcinowy: Nic tu nie ma.Nie ma czego plądrować.

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

4 sierpnia 2015, 15:58

@Scierwojad: "Niczego tu nie znajdę"

Avatar ALKATRAZ

3 sierpnia 2015, 22:04

a ja wole zagrać

Avatar rozwalgo

4 sierpnia 2015, 10:04

@ALKATRAZ: To zapraszam do działu gier

Avatar rozwalgo

4 sierpnia 2015, 10:03

Aha

Avatar Windows_10

4 sierpnia 2015, 09:26

Kiedyś Cię zjem...

Avatar pawel4134

4 sierpnia 2015, 08:53

Omnomnomnom

Avatar furry_candy_husky_

4 sierpnia 2015, 08:34

to takie fantastyczne być burito

Avatar Goral796

4 sierpnia 2015, 01:34

Tez tak lubie :>

Avatar Goral796

4 sierpnia 2015, 01:33

Tez tak lubie :{

Avatar Crobat

4 sierpnia 2015, 02:16

@Goral796: aha

Avatar creeperoskar

4 sierpnia 2015, 01:15

Moja odpowiedz to kanibalizm

Avatar NitroNinja

3 sierpnia 2015, 23:23

A ja czasami śpię bez kołdry, szach mat ateiści!

Avatar MaxiorPL

4 sierpnia 2015, 00:59

@NitroNinja: A ja czasami wale konia pod kocem ... szach mat

Avatar
Konto usunięte

3 sierpnia 2015, 23:37

Zgadzam się. W Norwegii potrafi piździć

Avatar Hank1212

3 sierpnia 2015, 21:02

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
arbuziec

3 sierpnia 2015, 23:34

Avatar bylejakbylegdzie

3 sierpnia 2015, 23:36

( -_・) ︻デ═一 ▸

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pilne

Ładne rzeczy

Pozdrawiam świetliki

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Angielskie śmieszki

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka