Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kurcze

17 września 2016, 20:53

nie do końca bo zapewne recoil jest duży jak ch*j

Avatar JPsoldier

2 sierpnia 2015, 20:32

No chyba z tej bronił zabił by wszystko do okola tylko nie przeciwników . Taki odrzut i celność

Avatar bylejakbylegdzie

2 sierpnia 2015, 20:39

@JPsoldier: ja broń oparta to da się strzelać, bardziej bym się martwił o słuch

Avatar Gryzoniusz

7 maja 2016, 17:34

@JPsoldier: No chyba że dziewczynka to Mix Rambo + John Cena .

Avatar wojtekrozrabiaka

Edytowano - 2 sierpnia 2015, 18:44

Raczej łopatką, jak się przypie**oli taką łopatką to Game Over.

Avatar MruczekV

2 sierpnia 2015, 18:44

PKP Pieczenieg w cs nie występuje.

Avatar MisterxPOMPA

2 sierpnia 2015, 18:30

Jeśli ktoś JAKIMŚ cudem się zdenerwował to muszę powiedzieć że MAŁA dziewczynka cię za przeproszeniem rozpie**oliła XD

Avatar KatanW10

2 sierpnia 2015, 18:14

Krowa w CS jest ch**owa, prędzej zabijesz kogoś rzucając w niego tą bronią niż zastrzelisz

Avatar RobsonPlay

2 sierpnia 2015, 18:22

@KatanW10: Nie jest, trzeba umieć nią strzelać a nie walisz fullauto jak szalony

Avatar KatanW10

2 sierpnia 2015, 18:26

@RobsonPlay: Ch**owa jest, lepiej cisnąć z jakimś M4 albo AK bo tańsze a lepsze

Avatar RobsonPlay

2 sierpnia 2015, 19:48

@KatanW10: Nie dogadam się z tobą...

Avatar imichal3

Edytowano - 2 sierpnia 2015, 20:29

@KatanW10: Ja się z tobą nie zgodzę...Grałem dzisiaj turniej i właśnie z tej broni ktoś walnął ace nie strzelając z fullauto

Avatar DMCJCD

2 sierpnia 2015, 18:00

Nie ma to jak cenzura w "rozpieprzyłabym"...

Avatar Haxorus

2 sierpnia 2015, 17:42

Tak właśnie wygląda większość graczy cs-go.

Avatar Ominnog

2 sierpnia 2015, 17:45

@Haxorus: Ty?

Avatar Haxorus

2 sierpnia 2015, 17:47

@Ominnog: Ja wolę gry Rpg jedyny Fps jaki mi przypadł do gustu to Far Cry 3 .

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Młodzi gniewni

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Totalnie

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pilne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka