Nie mam stroju, to nie gram
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Były nóżki, nie ma nóżek
Powodzenia
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Żartownisie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2015, 19:27
Ja zawsze dostawałam w głowę.
Odpisz
30 lipca 2015, 23:46
Dokładnie
:C
Odpisz
30 lipca 2015, 17:52
Odpisz
30 lipca 2015, 15:01
U mnie w szkole to jest 2 albo 3 takich, nie chce im się ćwiczyć to zgłaszają brak stroju, ale jak tylko wuefista nie patrzy to od razu zaczynają "daj se kopnąć", "daj se rzucić".
Odpisz
30 lipca 2015, 12:39
A JA WOLE ĆWICZYĆ A NIE SIEDZIEĆ PRZY KOMPIE I BYC OBLESNYM GRUBASEM
Odpisz
30 lipca 2015, 11:00
Nie rozumiem jak można nie lubić i unikać W-Fu.
Odpisz
30 lipca 2015, 11:19
@DMCJCD: Ja nie wiem, jak można za nim szaleć.
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2015, 12:25
@DMCJCD: Można ja przez całe gimnazjum ćwiczyłem może z 60 razy.
Odpisz
30 lipca 2015, 13:12
@DMCJCD: Jak ma się popie**olonego nauczyciela to się ku*wa da!
Odpisz
2 sierpnia 2015, 10:19
@martino1020: I teraz dostajesz zadyszki przebiegajac 100 metrow, do tego nie masz miesni, aby cos podniesc.
Odpisz
2 sierpnia 2015, 19:31
@Sir_Snoge: A wiesz że można ćwiczyć nie tylko w szkole?
Odpisz
17 września 2016, 21:48
@Sir_Snoge: Zapewniam Cię, że gdybym nie chodził na wu ef, to i tak bym miał większe mięśnie od Ciebie.
Odpisz
17 września 2016, 22:13
@TheHunterMikiPL: ?
Odpisz
17 września 2016, 22:44
@Sir_Snoge: .
Odpisz
18 września 2016, 11:04
@TheHunterMikiPL: Nie ma to jak odpowiadać na komentarz sprzed roku ;D btw, te ostatnie 2 litery w nicku idealnie pasują do Twojego poprzedniego komentarza "Nie znam się to się wypowiem" :)
Odpisz
30 lipca 2015, 10:22
Ja tam lubię W-F
Odpisz
30 lipca 2015, 10:14
😍😍😍
Odpisz