Królik Bugs ma już 75 lat
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Młodzi gniewni
Ikony
A, okej
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 sierpnia 2015, 18:26
A Myszka Mickey 87.
Odpisz
29 czerwca 2019, 21:53
@albatrosia: 91
Odpisz
23 stycznia 2022, 14:50
@Dcktun: królik teraz chyba 82
Odpisz
29 grudnia 2018, 09:57
77*
Odpisz
29 czerwca 2019, 21:53
78
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2015, 00:55
Suuuuuuchar. Teraz mogę powiedzieć jedno. Może Bugs jest stary, ale jary. *ba dum tss*
Odpisz
30 lipca 2015, 13:06
Ten gen odpowiedzialny na opoznione starzenie maja chyba wszyscy bohaterowie bajek. Ash, teraz Bugs, kto bedzie kolejny ?
Odpisz
30 lipca 2015, 13:55
@Bartasus1: Myszka Miki?
Odpisz
30 lipca 2015, 14:00
myszka miki ma chyba już 85 lat
Odpisz
30 lipca 2015, 20:12
Więcej chyba. To jedna z pierwszych kreskówek
Odpisz
31 lipca 2015, 07:23
@panther500: to nawet ponad 100 lat? o.O
Odpisz
31 lipca 2015, 11:57
Sory, mój błąd jednak ma około 85
Odpisz
31 lipca 2015, 12:02
@panther500: na szczęście diabeł mi dał nieśmiertelność i mózg mi się zregenerował
Odpisz
31 lipca 2015, 00:15
On napewno.
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2015, 23:34
Ja? To królik Bugs pownien czuć się staro.
Odpisz
30 lipca 2015, 23:25
co tam doktorku ??
Odpisz
30 lipca 2015, 20:43
skoro on ma 75, to ja raczej młodo w stosunku do niego 😕
Odpisz
30 lipca 2015, 16:19
siema doktorku
Odpisz
30 lipca 2015, 14:32
"Co jest doktorku?"
Odpisz
30 lipca 2015, 14:05
Nie
Odpisz
30 lipca 2015, 13:37
ja czuć sie staro mam 8 lat
Odpisz
30 lipca 2015, 14:32
@vanesska8: Skoro masz 8 lat, to wróć do ubieranek.
Odpisz
30 lipca 2015, 14:39
@vanesska8: Nie dość, że zdanie bez żadnych znaków interpunkcyjnych nie ma najmniejszego sensu, to jeszcze zaczęte od małej litery i pisane w bezokoliczniku.... Wracamy do jaskiń?
Odpisz
30 lipca 2015, 14:47
@vanesska8: znajdź sobie inną strone
Odpisz
30 lipca 2015, 20:33
@vanesska8: zmień dilera ;_;
Odpisz
30 lipca 2015, 13:31
Odpisz
30 lipca 2015, 13:22
Dlaczego ja mam się czuć staro?
Odpisz
30 lipca 2015, 13:13
a ja jeszcze zylem kiedy ten krolik powstawal
Odpisz
30 lipca 2015, 13:50
Na pewno...
Odpisz
30 lipca 2015, 13:57
@TheTemplar: w innym swiecie którego ty nie znasz
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2015, 13:58
Ale ja ci wierzę.
Odpisz
30 lipca 2015, 14:10
@TheTemplar: Przecież napisał: "Żyłem". Już nie żyje. Jak się czujesz, pisząc z trupem?
Odpisz
30 lipca 2015, 14:34
Wiesz, że to było bez sensu?
Odpisz
30 lipca 2015, 15:27
@TheTemplar: Ta. (Ale to nie zmienia faktu, że rozmawiasz z trupem...)
Odpisz
30 lipca 2015, 15:38
No właśnie nie.
Odpisz
30 lipca 2015, 20:34
@TheTemplar: (No właśnie tak...)
Odpisz
30 lipca 2015, 20:49
Ja żyłem kiedy powstawała konsola PS4, ale to nie znaczy, że teraz nie żyję. "Żyłem" jest czasownikiem niedokonanym.
Odpisz
30 lipca 2015, 20:53
@TheTemplar: O mój Boże, rozmawiam z trupem... 0_0
Odpisz
30 lipca 2015, 21:00
Naucz się gramatyki. Gdybym powiedział "umarłem" to mógłbyś powiedzieć, że rozmawiasz z trupem, ale naprawdę rozmawiałbyś z kłamcą. Pomyśl zanim coś napiszesz.
Odpisz
30 lipca 2015, 21:05
@TheTemplar: Kołm dałn. Its a prank. Nikt nie jest takim idiotą, brah. Czil de fak dałn.
Odpisz
30 lipca 2015, 21:13
Najpierw się pogrążasz, a potem udajesz, że to był żart? Spoko.
Odpisz
30 lipca 2015, 21:56
@TheTemplar: Serio gościu? Prześledź naszą rozmowę od początku. Czy nie wydaje ci się dziwna? Bo mi tak. Możesz też wejść na mój profil i przeczytać moją podpowiedź dla osób, z którymi rozmawiam (musisz być bardzo zabawny na imprezach.).
Odpisz
30 lipca 2015, 22:01
Serio? Jeszcze mnie obrażasz?
Odpisz
31 lipca 2015, 10:59
@TheTemplar: Pisze jak jak jest, jesteś sztywny jak księgowy w gipsie.
Odpisz