Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 października 2022, 15:43
Te zwierzęta z ostatniego obrazka najgorsze
Odpisz
16 stycznia 2020, 21:46
Fajne ale niestety to nie jest mem
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2015, 15:18
zapomnieli o najważniejszym ( ͡° ͜ʖ ͡°) (czemu nie mogę wklejać obrazków <:C)
Odpisz
30 lipca 2015, 15:21
@Suhak: (Wklejcie plz plakat ludzkiej stonogi <:D)
Odpisz
10 czerwca 2017, 07:15
@Suhak:
Odpisz
10 czerwca 2017, 12:56
@Polski322: Szymon qwa ten post jest martwy od 31 Lipca 2015 15:21. Co ty tu robisz chłopcze
Odpisz
10 czerwca 2017, 14:57
@Suhak: Dobra wróciłem z pisania innych komentarzy w martwych wątkach. Jestem tu, ponieważ poszukuje promocji.
Odpisz
10 czerwca 2017, 15:25
@Polski322: Masz tu mój Avatar na steamie, zwany byłem wtedy "Arbuz z przeceny"
Odpisz
10 czerwca 2017, 15:26
@Suhak: Dzienkuje
Odpisz
31 lipca 2015, 10:21
Teraz pytanie kto tak zrobił choć raz w życiu?
Odpisz
31 lipca 2015, 15:21
@Elise55: Ty.
Odpisz
31 lipca 2015, 10:49
Firefox napotkał problem z Windowsem
Odpisz
30 lipca 2015, 21:06
lizu lizu? tutututu lizu lizu XD
Odpisz
30 lipca 2015, 17:38
( ͡° ͜ʖ ͡°( ͡° ͜ʖ ͡°( ͡° ͜ʖ ͡°( ͡° ͜ʖ ͡°) ͡° ͜ʖ ͡°) ͡° ͜ʖ ͡°) ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
30 lipca 2015, 12:10
Gdyby nie ta końcówka, dałbym 4.
Odpisz
30 lipca 2015, 16:44
Bez końcówki już było na jeja.Admin tylko dodał końcówke.
Odpisz
30 lipca 2015, 12:55
Czemu kiedy zobaczylem ostatni obrazek pomyslalem o dzieciach w moim piekarniku? ;-;
Odpisz
30 lipca 2015, 13:06
@Jedenzwielu: Przynajmniej się teraz nie przypalą. :'3
Odpisz
30 lipca 2015, 14:30
You (Popek) Monster...
Odpisz
30 lipca 2015, 13:16
o fuj a ja akurat jadłem
Odpisz
30 lipca 2015, 12:46
Na obrazku numer 3 firefox napotkał problem z windowsem ;-;
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2015, 12:44
Wiem... Jestem miszczem pańta
Odpisz
30 lipca 2015, 12:18
Gdy patrzę na psa na 9 obrazku od góry, nie wiem czy mam się bać jego oczu, czy są po prostu słodkie...
Odpisz