Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Drag_on

7 października 2022, 15:43

Te zwierzęta z ostatniego obrazka najgorsze

Avatar darkness7473827373

16 stycznia 2020, 21:46

Fajne ale niestety to nie jest mem

Avatar Suhak

Edytowano - 30 lipca 2015, 15:18

zapomnieli o najważniejszym ( ͡° ͜ʖ ͡°) (czemu nie mogę wklejać obrazków <:C)

Avatar Suhak

30 lipca 2015, 15:21

@Suhak: (Wklejcie plz plakat ludzkiej stonogi <:D)

Avatar Polski322

10 czerwca 2017, 07:15

Avatar Suhak

10 czerwca 2017, 12:56

@Polski322: Szymon qwa ten post jest martwy od 31 Lipca 2015 15:21. Co ty tu robisz chłopcze

Avatar Polski322

10 czerwca 2017, 14:57

@Suhak: Dobra wróciłem z pisania innych komentarzy w martwych wątkach. Jestem tu, ponieważ poszukuje promocji.

Avatar Suhak

10 czerwca 2017, 15:25

@Polski322: Masz tu mój Avatar na steamie, zwany byłem wtedy "Arbuz z przeceny"

Avatar Polski322

10 czerwca 2017, 15:26

@Suhak: Dzienkuje

Avatar Elise55

31 lipca 2015, 10:21

Teraz pytanie kto tak zrobił choć raz w życiu?

Avatar julka1280

31 lipca 2015, 15:21

@Elise55: Ty.

Avatar Krzysiu_impreza

31 lipca 2015, 10:49

Firefox napotkał problem z Windowsem

Avatar login00

30 lipca 2015, 21:06

lizu lizu? tutututu lizu lizu XD

Avatar
RhobarIII

30 lipca 2015, 17:38

( ͡° ͜ʖ ͡°( ͡° ͜ʖ ͡°( ͡° ͜ʖ ͡°( ͡° ͜ʖ ͡°) ͡° ͜ʖ ͡°) ͡° ͜ʖ ͡°) ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2015, 12:10

Gdyby nie ta końcówka, dałbym 4.

Avatar DiKarpio

30 lipca 2015, 16:44

Bez końcówki już było na jeja.Admin tylko dodał końcówke.

Avatar Jedenzwielu

30 lipca 2015, 12:55

Czemu kiedy zobaczylem ostatni obrazek pomyslalem o dzieciach w moim piekarniku? ;-;

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2015, 13:06

@Jedenzwielu: Przynajmniej się teraz nie przypalą. :'3

Avatar Jedenzwielu

30 lipca 2015, 14:30

You (Popek) Monster...

Avatar Smashrum

30 lipca 2015, 13:16

o fuj a ja akurat jadłem

Avatar Krzyniu

30 lipca 2015, 12:46

Na obrazku numer 3 firefox napotkał problem z windowsem ;-;

Avatar Czacyl

Edytowano - 30 lipca 2015, 12:44

Wiem... Jestem miszczem pańta

Avatar sylwon1234

30 lipca 2015, 12:18

Gdy patrzę na psa na 9 obrazku od góry, nie wiem czy mam się bać jego oczu, czy są po prostu słodkie...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Trzeba brać osobną torbę

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka