Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2016, 17:48

Nie karmi Ć z wieżą T

Avatar JeffTheKiller000

6 grudnia 2015, 18:21

5 minut i załapałem

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2015, 15:19

To seria moich ulubionych obrazków

Avatar venomman

2 sierpnia 2015, 10:01

nie karmić z wieżą T

Avatar PikachuAlka

2 sierpnia 2015, 12:06

@venomman: karmi Ć*

Avatar venomman

3 sierpnia 2015, 10:56

@PikachuAlka: xD sorka

Avatar PikachuAlka

2 sierpnia 2015, 12:05

Nie karmi Ć z wierzą T

Avatar Mijak

1 sierpnia 2015, 23:42

Widziałem wiele obrazków tego typu, ale ten jest najbardziej ekstremalny.

Avatar NinjaPotato

1 sierpnia 2015, 23:00

O co chodzi z tymi obrazkami?

Avatar matiExtreme

1 sierpnia 2015, 21:41

jakimś cudem gdy zobaczyłem ten obrazek to włączył mi się antywirus

Avatar kemi12

1 sierpnia 2015, 16:24

NIe karmić trolla ;P

Avatar Rander

30 lipca 2015, 16:29

"t" mi zostaje

Avatar
Konto usunięte

30 lipca 2015, 16:32

@Rander: Nie kramić z wieżą T, nie karmić tych którzy mają wieżę pełną "T"

Avatar amekninja555

30 lipca 2015, 16:44

Lub "Nie karmi Ć z wieżą T".

Avatar Rander

30 lipca 2015, 18:58

@amekninja555: O teraz rozumiem :D

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2015, 16:20

@amekninja555: W takim razie aytor zrobił błąd ortograficzny. Grammar Nazi, przyzywam Was!

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2015, 16:38

Gdzie ty widzisz błąd ortograficzny?

Avatar Kivera

1 sierpnia 2015, 17:54

Autor napisał "wierzą".

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2015, 17:55

Jako przedmiot, pisze się "wieża" - przez "ż", a nie jak w wyrazie "zwierzęta" przez "rz".
Oto i jest błąd.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 sierpnia 2015, 18:02

Gdyby było napisane "zwieżąt" zdanie miałoby błąd ortograficzny. A jako iż "Nie karmi Ć z wieżą T" jest po prostu zdaniem wychwyconym z tej wypowiedzi, może mieć błąd.

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 1 sierpnia 2015, 18:05

Ale jest napsane - i dlatego nie ma sensu.

Avatar amekninja555

1 sierpnia 2015, 19:05

Jak nie odróżniasz głoski od litery, to wracaj się kolego do podstawówki.

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2015, 21:04

@amekninja555: Odróżnianie głosek od liter nie ma tu nic do rzeczy. No chyba, że jest się - jak Ty - żądnym chwały internetowej... człowiekiem...
Może zamiast rzucać bezsensownymi tekstami, po prostu zajmiesz się sobą?

Avatar amekninja555

1 sierpnia 2015, 21:18

Twój argument jest inwalidą.
Odróżnianie głosek od liter ma tu WIELE do rzeczy.
To nie był bezsensowny tekst, acz porządna, poprawna odpowiedź.
Nie, nie zajmę się sobą.

Avatar
Konto usunięte

1 sierpnia 2015, 22:50

@amekninja555: Ty chyba po prostu chcesz kłótni, co nie?
No cóż, nie mam zamiaru marnować na Ciebie więcej czasu. I byłbym rad, gdybyś więcej nie odpowiadał na moje komentarze, gdyż od teraz spróbuję Cię ignorować.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Pilne

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Przerwa na herbatkę

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka