Magia istnieje, sprawdź sam!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Typowy NPC
Niezniszczalne
Drewniany kominek
Lekko nie będzie
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2015, 18:35
Kto probowal ? :D
Odpisz
30 lipca 2015, 18:36
Ja! :D
Odpisz
30 lipca 2015, 18:49
Ja :D
Odpisz
30 lipca 2015, 18:53
Ja :D
Odpisz
30 lipca 2015, 18:58
Ja :3
Odpisz
30 lipca 2015, 19:06
Ja! :D
Odpisz
30 lipca 2015, 19:18
Ja!
Odpisz
30 lipca 2015, 19:23
Ja 😂😂😂
Odpisz
30 lipca 2015, 19:28
Ja └(^o^)┘
Odpisz
30 lipca 2015, 20:17
Ja!
Odpisz
31 lipca 2015, 00:52
Ja :D
Odpisz
31 lipca 2015, 03:17
Nie ja.
Odpisz
31 lipca 2015, 18:22
Oddalam to pytanie.
Odpisz
31 lipca 2015, 18:23
sami Niemcy...
Odpisz
31 lipca 2015, 18:24
@ziomek2009: Minus ja.
Odpisz
31 lipca 2015, 18:52
Ja próbowałam xD
Odpisz
31 lipca 2015, 18:53
ja
Odpisz
31 lipca 2015, 19:30
@PROhejter: niżej podpisany też
Janusz
Odpisz
31 lipca 2015, 20:04
Ja ヽ(´▽`)/
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2015, 21:42
Ja :-D
Odpisz
1 sierpnia 2015, 00:41
@rafal603: jA xD Xd
Odpisz
1 sierpnia 2015, 08:59
Ja :D
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2015, 09:20
@ziomek2009: Ja! Richtig!
Odpisz
1 sierpnia 2015, 10:04
@PanPierozek: Jaaaaaaaa!!
Odpisz
1 sierpnia 2015, 10:10
ja wypróbowałem i działa
Odpisz
1 sierpnia 2015, 17:14
ja! C:
Odpisz
1 sierpnia 2015, 18:22
JA! :D
Odpisz
1 sierpnia 2015, 22:39
Ja!
Odpisz
1 sierpnia 2015, 23:49
A ja nie 3:
Odpisz
6 marca 2016, 12:18
ja
Odpisz
29 maja 2016, 21:30
ja
Odpisz
19 listopada 2016, 21:24
ku*wa każdy XD
Odpisz
19 listopada 2016, 21:28
@Papyrusek: O ch*j. Witam po ponad roku od napisania komentarza.
Odpisz
19 listopada 2016, 21:30
dzień dobry xd
Odpisz
19 listopada 2016, 21:31
Cześć ;_;
Odpisz
19 listopada 2016, 21:43
@Roonia: Komentarz w wątku?
Odpisz
19 listopada 2016, 21:56
Tak ;-;
Odpisz
20 listopada 2016, 11:14
No elo. ._.
Odpisz
20 listopada 2016, 11:29
@Papyrusek: No cześć.
Odpisz
22 kwietnia 2017, 23:56
Ja :)
Odpisz
15 grudnia 2018, 16:17
@RainbowFan: ja
Odpisz
20 czerwca 2019, 16:56
Nie ja bo sram
Odpisz
2 sierpnia 2015, 08:36
Jezu chryste D:
Odpisz
1 sierpnia 2015, 22:42
Magia = prawa fizyki wyższego stopnia.
Odpisz
1 sierpnia 2015, 18:25
To jest stare jak świat
Odpisz
1 sierpnia 2015, 18:22
TO DZIAŁA NIE KŁAMNE XD NAPRAWDE
Odpisz
1 sierpnia 2015, 14:47
Najlepiej popukać w łokieć :D
Odpisz
30 lipca 2015, 18:22
Odpisz
30 lipca 2015, 21:31
jak dodawać Obrazek komentarzowy bo mi niechce się dodać :(
Odpisz
30 lipca 2015, 21:38
@Niszczyiel: Spróbuj na nowej grafice ;) Na starej nie dodaje
Odpisz
31 lipca 2015, 22:28
Dzięki!
Odpisz
1 sierpnia 2015, 02:31
Magia istnieje tylko nikt nie ma many zeby jej uzywac
Odpisz
1 sierpnia 2015, 08:40
Ja używam starej i mi dodaje.
Odpisz
31 lipca 2015, 19:28
To znaczy, że jeśli zbyt często będziemy zginać ręce, staniemy się tyranozaurami? O-o
Odpisz
31 lipca 2015, 18:58
ja tez tak mam nie mogę dotknąć sciany hehe
Odpisz
31 lipca 2015, 18:55
Ta jego broda na ostatnim ._.
Odpisz
31 lipca 2015, 18:55
fajny samochodzik
Odpisz
30 lipca 2015, 19:41
Nie łapie.
Odpisz
30 lipca 2015, 19:55
Bo nie masz rąk.
badum tsss
Odpisz
31 lipca 2015, 18:15
@Crobat: Ale ja serio nie wiem o co chodzi.
Odpisz
31 lipca 2015, 18:50
Nie wiem jak to się dzieje, ale jak dotkniesz kilka razy pleców to się wydaje, że ręce są krótsze.
Odpisz
31 lipca 2015, 18:39
nabrałem się brawo (każdy kto się nabrał strzałka w górę)
Odpisz
31 lipca 2015, 18:29
OOMG KURCZĘ SIĘ!!! AAAA
zaraz.. czyli jak nie używam danej części ciała, to powinna być dłuższa?
zrywam z Renią Rączkowską!
Odpisz
30 lipca 2015, 20:27
nie działa :|
Odpisz
30 lipca 2015, 21:27
@RussiaBall: zamiast zginąć ręce dotknij nimi pleców.
Odpisz
30 lipca 2015, 21:56
@kokoslaw: proste :)
Odpisz
Edytowano - 31 lipca 2015, 18:05
@kokoslaw: *tu był głupi komentarz*
Odpisz