Głębinowa ryba z niebieskim mięsem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Papierowa szkoła posting
Niegrzeczny Oskarek
Totalnie
To by wystarczyło
Co to takiego?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 lipca 2015, 21:21
Jadłabym.
Odpisz
30 lipca 2015, 21:40
@Roonia: Ja nie xd. Wiem, że to był sarkazm jakby co.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 21:06
@Pitrekkk: Nowy w życiu?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 21:17
i na świecie
Odpisz
5 sierpnia 2015, 21:18
@Roonia: ja też :3
Odpisz
5 sierpnia 2015, 21:19
@furry_candy_husky_: Zjemy razem? :3
Odpisz
5 sierpnia 2015, 21:21
@Roonia: ok ale jako sushi?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 21:22
@furry_candy_husky_: Połowę jako sushi :3
Odpisz
5 sierpnia 2015, 21:22
@Roonia: a drugą smażoną :3
Odpisz
5 sierpnia 2015, 21:26
@furry_candy_husky_: Tak ^^ Już nie mogę się doczekać :3
Odpisz
5 sierpnia 2015, 21:31
@Roonia: też bym chciał
Odpisz
5 sierpnia 2015, 21:32
Sushi,czy smażoną?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 21:35
@Roonia: chyba smażoną
Odpisz
5 sierpnia 2015, 21:44
@Roonia: I ja!
Odpisz
5 sierpnia 2015, 21:46
@Kivera: Cześć :3 Sushi, czy smażoną?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 21:59
@Roonia: Oba *-*
Odpisz
6 sierpnia 2015, 05:33
@Roonia: Ja też poproszę..
Odpisz
14 grudnia 2015, 23:59
@Roonia: A można na wynos?
Odpisz
5 lipca 2020, 10:54
@JaJestemZWami: zostało jeszcze trochę?
Odpisz
5 lipca 2020, 11:35
@Asystent_Google: Nie.
Odpisz
5 lipca 2020, 12:51
@JaJestemZWami: :<
Odpisz
17 lipca 2020, 12:42
@JaJestemZWami: :<
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:01
ta ryba przypomina mi czarne dildo D:
Odpisz
6 sierpnia 2015, 15:30
Ciekawe czy smaczna?
Odpisz
6 sierpnia 2015, 09:43
z głębin reaktora w czarnobylu
Odpisz
6 sierpnia 2015, 08:17
Mięso dla Percy'ego Jacksona.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 01:31
Rybka jest w głębi duszy niebieska, dlatego że jej krew jest zbudowana głównie ze związków miedzi, a nie żelaza jak u innych zwierząt. Podobnie jest u kałamarnic.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 00:11
Ryba niema i nie jest mięsem :D
Odpisz
6 sierpnia 2015, 00:42
@HYPER_SMOKI: to czym jest, rośliną?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 23:41
Jadlbym ;D (leni fac)e
Odpisz
5 sierpnia 2015, 23:11
A jak się nazywa ta ryba?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 20:15
Niebieskie jedzenie jednak istnieje !
Odpisz
5 sierpnia 2015, 20:17
A borówki?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 20:34
@TheTemplar: Borówki nie są czarno-granatowe?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 20:41
Nie, no chyba, że sklepowe.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 22:41
@TheTemplar: To zwracam honor :x
Odpisz
5 sierpnia 2015, 22:00
Świeżą ryba! (Prosto z wód Prypeci!)
Odpisz
5 sierpnia 2015, 20:13
Pewnie za dużo zjadła niebieskich m&s XD
Odpisz
5 sierpnia 2015, 21:02
@JPsoldier: hahaha nie śmieszne
Odpisz
5 sierpnia 2015, 21:50
@NinjaPotato: hahaha idź się zabij :)
Odpisz
6 sierpnia 2015, 09:05
@JPsoldier: hahaha wyjdz z tad
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:20
@NinjaPotato: hahaha od kiedy sobie przypominam ,że są takie zje**ne osoby, to z przyjemnością
Odpisz
6 sierpnia 2015, 21:16
@JPsoldier: hahaha wyjdz je*aby dziecku
Odpisz
5 sierpnia 2015, 21:25
Percy by jadł :v
Odpisz
5 sierpnia 2015, 20:55
Dla ciekawych - ta ryba to prawdopodobnie Ofiodon
Odpisz
5 sierpnia 2015, 20:54
Zjadłbym :p
Odpisz