Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2015, 20:09

Ja mam doła ale nikt mnie nie wesprze :( ..

Avatar dryndol

7 sierpnia 2015, 20:42

wspomagam cb

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2015, 21:02

I dobrze.
#VapenSzmata

Avatar julka1280

8 sierpnia 2015, 04:32

Aha. Ale ty wiesz że mamy to w dupie?

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2015, 05:29

@julka1280: Wiem ale tp nie ja pisalam :-/ nw bo ja wczoraj wgl na jeja.pl nie bylam O.o

Avatar Werciax_Werciax

8 sierpnia 2015, 05:35

Ja Cię mogę wesprzeć! XD

Avatar BlackNinja77

8 sierpnia 2015, 08:36

nawet ci dała szczałke w dół ;D

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2015, 10:53

@BlackNinja77: Zginę, umrę, w proch się obrócę :o
Czy ktoś mnie wesprze?

Avatar mooped

9 sierpnia 2015, 16:01

jeśli chodzi o prochy to mogę cię spalić jak już umrzesz

Avatar albatrosia

9 sierpnia 2015, 09:55

Każdy to zna...

Avatar RoundHere

8 sierpnia 2015, 07:44

Z tego obrazka wynika, że Pepe nie ma brzucha. O.o

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2015, 21:28

Ja tak miałem jak miałem doła i akurat leciała polka w lecie z radiem =D

Avatar Ominnog

7 sierpnia 2015, 19:07

Kto mnie lubi?

Avatar Lubiesiebie

7 sierpnia 2015, 19:08

@Ominnog: Nikt.

Avatar jacek1s

7 sierpnia 2015, 19:08

@Ominnog: Miałeś usunąć konto, albo się zabić...

Avatar Coloollite

7 sierpnia 2015, 19:09

Avatar Adsai

7 sierpnia 2015, 19:14

@Ominnog: Dopóki twój awatar rudy będzie tak długo ludzie życzyć ci śmierci będą.

Avatar Black_Kitty

Edytowano - 7 sierpnia 2015, 19:33

@Ominnog: Ić stąd ;_;

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2015, 20:57

@Ominnog: nikt

Avatar WampirzycaMarcelina

7 sierpnia 2015, 21:31

@Ominnog: Ja cię lubię C:

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2015, 22:37

@WampirzycaMarcelina: wbić ci kołek?

Avatar Adsai

7 sierpnia 2015, 19:03

Jak ja mam doła to zazwyczaj włanie puszczam swoje bity.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Pozdrawiam świetliki

Można, tylko trzeba wstawać rano

To się nie może nie udać

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Fergus

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka