Gdy wszystko jest do dupy ale właśnie słyszysz swoją ulubioną piosenkę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Można, tylko trzeba wstawać rano
To się nie może nie udać
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fergus
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2015, 20:09
Ja mam doła ale nikt mnie nie wesprze :( ..
Odpisz
7 sierpnia 2015, 20:42
wspomagam cb
Odpisz
7 sierpnia 2015, 21:02
I dobrze.
#VapenSzmata
Odpisz
8 sierpnia 2015, 04:32
Aha. Ale ty wiesz że mamy to w dupie?
Odpisz
8 sierpnia 2015, 05:29
@julka1280: Wiem ale tp nie ja pisalam :-/ nw bo ja wczoraj wgl na jeja.pl nie bylam O.o
Odpisz
8 sierpnia 2015, 05:35
Ja Cię mogę wesprzeć! XD
Odpisz
8 sierpnia 2015, 08:36
nawet ci dała szczałke w dół ;D
Odpisz
8 sierpnia 2015, 10:53
@BlackNinja77: Zginę, umrę, w proch się obrócę :o
Czy ktoś mnie wesprze?
Odpisz
9 sierpnia 2015, 16:01
jeśli chodzi o prochy to mogę cię spalić jak już umrzesz
Odpisz
9 sierpnia 2015, 09:55
Każdy to zna...
Odpisz
8 sierpnia 2015, 07:44
Z tego obrazka wynika, że Pepe nie ma brzucha. O.o
Odpisz
7 sierpnia 2015, 21:28
Ja tak miałem jak miałem doła i akurat leciała polka w lecie z radiem =D
Odpisz
7 sierpnia 2015, 19:07
Kto mnie lubi?
Odpisz
7 sierpnia 2015, 19:08
@Ominnog: Nikt.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 19:08
@Ominnog: Miałeś usunąć konto, albo się zabić...
Odpisz
7 sierpnia 2015, 19:09
@Ominnog:
Odpisz
7 sierpnia 2015, 19:14
@Ominnog: Dopóki twój awatar rudy będzie tak długo ludzie życzyć ci śmierci będą.
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2015, 19:33
@Ominnog: Ić stąd ;_;
Odpisz
7 sierpnia 2015, 20:57
@Ominnog: nikt
Odpisz
7 sierpnia 2015, 21:31
@Ominnog: Ja cię lubię C:
Odpisz
7 sierpnia 2015, 22:37
@WampirzycaMarcelina: wbić ci kołek?
Odpisz
7 sierpnia 2015, 19:03
Jak ja mam doła to zazwyczaj włanie puszczam swoje bity.
Odpisz