Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Nie idź!
Przerwa na herbatkę
Frustrujące
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 listopada 2021, 18:30
Jestem za
Odpisz
5 lipca 2021, 17:32
I wujcio dobra rada
Odpisz
5 maja 2017, 21:03
Wszystko spoko, ale bliźniaków Cramp nigdy nie lubiłam...
Odpisz
9 października 2018, 07:21
@Crinzey: JAJOOO
Odpisz
10 grudnia 2018, 15:54
@Crinzey: ja tam lubiłem bliźniaków Cramp ale za to nienawidziłem edków
Odpisz
2 lipca 2018, 22:24
ja też
Odpisz
9 maja 2016, 15:12
klan na drzewie był fajny bardzo
Odpisz
8 marca 2016, 22:59
A Cliford?
Odpisz
11 sierpnia 2015, 22:21
Dla pocieszenia: Cartoon Network wieczorami i wczesnymi rankami zaczęło puszczać stare bajki, zawsze MUSZĘ obejrzeć Chowdera.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 23:10
@CityOfAngel: A ja MUSZĘ oglądnąć laboratorium Dextera.
Odpisz
12 sierpnia 2015, 09:00
@CityOfAngel: ja chętnie bym podglądał ale od 21 do 6 mam jakies tcm gowniane :(
Odpisz
12 sierpnia 2015, 12:10
@adizod: Labolatorium, stara, dobra bajka.
Odpisz
25 listopada 2015, 16:05
@CityOfAngel: tylko w wakacje :(
Odpisz
14 listopada 2015, 18:50
to te nowe straciłyby oglądalność
Odpisz
20 października 2015, 14:03
oglądałbym
Odpisz
18 października 2015, 19:00
i jeszcze chowder i totalną porażkę
Odpisz
6 września 2015, 07:46
Mi pasi tylko bez Samuraja i na szczęście nie ma Scooby Doo uff
Odpisz
1 września 2015, 19:50
I ,,Owcę w wielkim mieście" :)
Odpisz
31 sierpnia 2015, 12:07
I stary scooby doo...
Odpisz
26 sierpnia 2015, 19:19
zgadzam siem
Odpisz
11 sierpnia 2015, 22:05
Przydałoby się innych dobrych kreskówek z CN, których już nie ma, np. Mój Kumpel z WF-u jest małpą, Dom dla zmyślonych przyjaciół pani Foster, Młodzi Tytani (Ci prawdziwi), Xiaolin - pojedynek mistrzów(też Ci prawdziwi, a nie ta głupia parodia) i KND.
Odpisz
12 sierpnia 2015, 09:15
mroczne przygody billey'go i mandy, chojrak tchórzliwy pies, stary tom&jerry ,kryptonim klan na drzewie,zwariowane melodie ja bym schęcio to obejżył
Odpisz
12 sierpnia 2015, 10:46
@Rexior356: Ja też plus te, które napisałem na górze, nie zapominając o tych w obrazku.
Odpisz
12 sierpnia 2015, 15:18
@Rexior356: Nowy Tom&Jerry też jest dobry :)
Odpisz
24 sierpnia 2015, 01:53
a Ed, Ed i Edi
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2015, 09:29
@polska2056: Jak najbardziej, ale chyba wystarczy, że jest już napisane na samej górze.
Odpisz