Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Dark_Dante

14 sierpnia 2015, 14:37

Francuskie komedie? Dziękuję, postoje. Wolę filmy z Leslie Nielsenem czy czarne komedie Tarantino. One nie są aż tak głupie

Avatar jabocci

16 marca 2016, 21:35

@Dark_Dante: "Szklanką po łapkach" "Ściągany" "Pan Magoo" "Naga broń" sama klasyka

Avatar jabocci

16 marca 2016, 21:30

De Finnes (chyba tak to się pisało) aktor zagrał w m.in. "Żandarmie w Nowym Yorku"

Avatar Piotro165

26 stycznia 2016, 12:44

Jeśli pamiętasz Dragonballa na TVN7 , Jetix i dawny Cartoon Network to miałeś za**biste dzieciństwo!

Avatar
Konto usunięte

18 grudnia 2015, 21:08

Stare dobre czasy ...

Avatar Tymoslaw0

4 września 2015, 17:21

Skojarzył mi się z halamą (ten wyraz twarzy)

Avatar kasiapgpl

14 sierpnia 2015, 17:00

ooo pamietam go i to dobrze zandarmy z santropez, zandarmy w new york, fugas i takie tam

Avatar gobo333

21 sierpnia 2015, 07:24

@kasiapgpl: Ja go pamiętam z :
żandarm z saint tropez
Fantomas
Kapuśniaczek
Napad na bank
i mogę powiedzieć , że jest zaje**sty

Avatar kasiapgpl

21 sierpnia 2015, 15:15

@gobo333: no rzeczywiście XD

Avatar terminatorpl8

14 sierpnia 2015, 12:44

Luis niezapomnimy o tobie

Avatar Arkan

14 sierpnia 2015, 16:18

@terminatorpl8: O ku*wa Geralt to ty nie polujesz na strzygi?

Avatar terminatorpl8

Edytowano - 15 sierpnia 2015, 00:53

@Arkan: Nie, robie sobie pszerwe.

Avatar Asasyn07

17 sierpnia 2015, 23:54

@terminatorpl8: ty tu robisz sobie "pszerwe", a wilkołak zjada mi kumpli

Avatar terminatorpl8

19 sierpnia 2015, 22:32

@Asasyn07: ok zabije go.

Avatar Ravennicht

15 sierpnia 2015, 03:44

Matko jak byłam mała to go uwielbiałam

Avatar ziomek2009

14 sierpnia 2015, 20:41

To były czasy... aż mi się przypomniały czasy kiedy oglądałem filmy z jego udziałem po obiedzie, a potem na godzinkę szło się pograć na kompie najczęściej w GTA VC

Avatar Chemical

14 sierpnia 2015, 20:02

Ten gosc byl nie smieszny. Podobnie jak ja #autodiss

Avatar pankefirek

14 sierpnia 2015, 19:34

zandarnmi wszystkie części to filmy gdzie można sie naprawde uśmiać

Avatar Spicerra

14 sierpnia 2015, 19:33

"Skrzydełko czy nóżka?"

Avatar kasiapgpl

14 sierpnia 2015, 17:00

ooo pamietam go i to dobrze zandarmy z santropez, zandarmy w new york, fugas i takie tam

Avatar Arkan

14 sierpnia 2015, 12:02

Ja wolę Gang Olsena.

Avatar SilverRanger

14 sierpnia 2015, 14:14

@Arkan: Klawo!

Avatar Arkan

14 sierpnia 2015, 14:21

@SilverRanger: Jak cholera!

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2015, 13:09

uwielbiam go

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Ikony

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Płać pan

Ładne rzeczy

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka