Jeżeli pamiętasz tego gościa
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Ikony
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Płać pan
Ładne rzeczy
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2015, 14:37
Francuskie komedie? Dziękuję, postoje. Wolę filmy z Leslie Nielsenem czy czarne komedie Tarantino. One nie są aż tak głupie
Odpisz
16 marca 2016, 21:35
@Dark_Dante: "Szklanką po łapkach" "Ściągany" "Pan Magoo" "Naga broń" sama klasyka
Odpisz
16 marca 2016, 21:30
De Finnes (chyba tak to się pisało) aktor zagrał w m.in. "Żandarmie w Nowym Yorku"
Odpisz
26 stycznia 2016, 12:44
Jeśli pamiętasz Dragonballa na TVN7 , Jetix i dawny Cartoon Network to miałeś za**biste dzieciństwo!
Odpisz
18 grudnia 2015, 21:08
Stare dobre czasy ...
Odpisz
4 września 2015, 17:21
Skojarzył mi się z halamą (ten wyraz twarzy)
Odpisz
14 sierpnia 2015, 17:00
ooo pamietam go i to dobrze zandarmy z santropez, zandarmy w new york, fugas i takie tam
Odpisz
21 sierpnia 2015, 07:24
@kasiapgpl: Ja go pamiętam z :
żandarm z saint tropez
Fantomas
Kapuśniaczek
Napad na bank
i mogę powiedzieć , że jest zaje**sty
Odpisz
21 sierpnia 2015, 15:15
@gobo333: no rzeczywiście XD
Odpisz
14 sierpnia 2015, 12:44
Luis niezapomnimy o tobie
Odpisz
14 sierpnia 2015, 16:18
@terminatorpl8: O ku*wa Geralt to ty nie polujesz na strzygi?
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2015, 00:53
@Arkan: Nie, robie sobie pszerwe.
Odpisz
17 sierpnia 2015, 23:54
@terminatorpl8: ty tu robisz sobie "pszerwe", a wilkołak zjada mi kumpli
Odpisz
19 sierpnia 2015, 22:32
@Asasyn07: ok zabije go.
Odpisz
15 sierpnia 2015, 03:44
Matko jak byłam mała to go uwielbiałam
Odpisz
14 sierpnia 2015, 20:41
To były czasy... aż mi się przypomniały czasy kiedy oglądałem filmy z jego udziałem po obiedzie, a potem na godzinkę szło się pograć na kompie najczęściej w GTA VC
Odpisz
14 sierpnia 2015, 20:02
Ten gosc byl nie smieszny. Podobnie jak ja #autodiss
Odpisz
14 sierpnia 2015, 19:34
zandarnmi wszystkie części to filmy gdzie można sie naprawde uśmiać
Odpisz
14 sierpnia 2015, 19:33
"Skrzydełko czy nóżka?"
Odpisz
14 sierpnia 2015, 17:00
ooo pamietam go i to dobrze zandarmy z santropez, zandarmy w new york, fugas i takie tam
Odpisz
14 sierpnia 2015, 12:02
Ja wolę Gang Olsena.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 14:14
@Arkan: Klawo!
Odpisz
14 sierpnia 2015, 14:21
@SilverRanger: Jak cholera!
Odpisz
14 sierpnia 2015, 13:09
uwielbiam go
Odpisz