Zaufaj mi, jestem inżynierem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To się nie może nie udać
Co to takiego?
Nigdy na to nie wpadną
Zdeklasowani znowu
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 sierpnia 2015, 17:53
A teraz MŚ tu urządzić :P
Odpisz
1 sierpnia 2015, 15:38
Przynajmniej okolice ładne.
Odpisz
15 sierpnia 2015, 21:46
@Thundere: A co jak Ci piłka wyleci za ogrodzenie.
Odpisz
16 sierpnia 2015, 23:03
@Macio720: To sie zamienisz w Małysza z peleryną i znikąd pojawi sie komentator i publicznosc. Komentator zacznie krzyczec: "Leć Malysz, leć!" a publiczność zacznie podmuchiwać.
Odpisz
18 sierpnia 2015, 09:22
@Thundere: A myślałem, że urosną Ci rogi na tyłku i zniesie Cię po piłkę banda tłustych facetów z kucykami pony na za ciasnych koszulkach, bo uznają Cię za ostatniego jednorożca.
Odpisz
16 sierpnia 2015, 09:15
Odpisz
16 sierpnia 2015, 08:41
Dóbrownik, byłem tam 2 dni temu xd.
Odpisz
15 sierpnia 2015, 23:45
Odpisz
15 sierpnia 2015, 21:47
Janusze inżynierii.
Odpisz
15 sierpnia 2015, 21:45
'Cause f*cking (no)logic.
Odpisz
15 sierpnia 2015, 18:57
Trust me, I am an Engineer :D
Odpisz
15 sierpnia 2015, 18:49
Odpisz
15 sierpnia 2015, 18:30
dziwne boisko
Odpisz
15 sierpnia 2015, 18:25
Zaufaj mi, jestem boiskiem.
Odpisz
15 sierpnia 2015, 18:15
Było.
Odpisz
15 sierpnia 2015, 18:10
To było specjalnie.
Odpisz
15 sierpnia 2015, 18:04
To boisko jest jakieś takie...
Odpisz
15 sierpnia 2015, 18:04
I tak nie będzie miał kto grać :/
Odpisz