Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Za co ta premia
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 lipca 2018, 18:33
Odpisz
24 sierpnia 2016, 17:45
hehehehehe śmieszne :.D
Odpisz
2 sierpnia 2015, 15:02
Najlepsze anime.
Odpisz
12 sierpnia 2015, 17:49
@Vaas15: A widziałes Fullmetal Alchemist, Fairy Tail, One Piece? Te są o wiele lepsze
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:01
@Vaas15: FMA Brotherhood, Death Note, Hellsing, Ao no Exorcist, Kuroshitsuji, DBZ, Naruto(do walki z Painem), Angel Beats, Gosick lepsze.... chociaż Tytani nie są źli :-D
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:18
@Kiler1: Fairy tail?Nope.Oglądam i zaczyna mi się nudzić :/ nie jest takie jak kiedyś :P
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:54
@Kiler1: One piece to szit
Odpisz
12 sierpnia 2015, 20:31
@randalf28: Wymieniajac fma mialem wlasnie na mysli brotherhood
Odpisz
12 sierpnia 2015, 20:47
@Kiler1: to czemu nie dałeś pełniej nazwy?
Odpisz
12 sierpnia 2015, 20:50
@mrklorens: bo jest fma i fma brotherhood. Mi sie podobaly obie. A jak ktos oglada anime to powinien wiedziec ze jest brotherhood
Odpisz
14 sierpnia 2015, 19:49
@Kiler1: Cóż nie każdy oglądał dwie serie więc.... poza tym w pierwszej schrzanili ostatnie odcinki -,-
Odpisz
19 sierpnia 2015, 14:26
@Vaas15: Zaraz po mirai nikki.
Odpisz
2 października 2015, 15:53
@Kiler1: Każdy ma swój gust, dlatego nie warto pisać ,,a widziałeś [...] te są lepsze''
Ktoś może woleć shounen, ktoś ecchi a inny gore.
Co prawda jego komentarz można odebrać egoistycznie bo nie napisał ,,moje'' ,,według mnie'' ale takich rzeczy można się domyślać.
Ty wymieniłeś FT gdzie ja uważam, że snk jest o 100 razy lepsze i wstyd stawiać Ft obok świetnego op. Inny napisał, że op ssie, gdzie dla Ciebie i dla mnie jest fajne. (Dla mnie w ogóle One Piece to ulubione anime, ale nie czuję potrzeby pisania wszędzie, że op jest najlepsze)
Takie egoistyczne podejście jest wkurzające. Dodanie na końcu zdania ,,według mnie'' nie boli i nie zabiera dużo czasu.
Odpisz
12 sierpnia 2015, 20:21
Zawsze, gdy widzę na Jeja obrazek z Shingeki, automatycznie załącza mi się w głowie głos Jego Wysokości, śpiewającego łamanym niemieckim "Wir sind die Jageeeer~~!" Piękne uczucie.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 09:24
@SockPuppet: Nie wiem, dlaczego, ale ja tam słysze: Having a sex with the bees and the eagles xD
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2015, 12:11
@KenXo: Głodnemu chleb na myśli.
Ale Revo nie napisałby takiego tekstu.
Odpisz
12 sierpnia 2015, 20:11
czas kogoś zabić MOJĄ KACZKĄ
Odpisz
1 sierpnia 2015, 18:05
Ale walka jedna z najlepszych.
Odpisz
12 sierpnia 2015, 17:02
@Suweren: Jak dla mnie lepsza była w lesie*tam są spoilery >>*kiedy zginął oddział Leviego ;__; smuteg*<<Tam są spoilery*
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:16
*Levi'a
Czyta się "Liwaja" a samo imię(nieodmienione) "Liwaj"
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:17
@Olixa: Sorry już nie mogę edytować. :P
Odpisz
12 sierpnia 2015, 17:18
Wincej Shingeki no Kyojin, wincej!
Odpisz
12 sierpnia 2015, 17:08
Wyczuwam fapania gimbusów :D
Odpisz
12 sierpnia 2015, 17:00
Akurat skończyłem oglądać :P
Odpisz
12 sierpnia 2015, 16:31
było
Odpisz
Edytowano - 2 sierpnia 2015, 01:12
Attack on Shitan.
\_____________/ Pudło na hejty.
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2015, 16:10
*Tu był głupi komentarz*
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2015, 16:16
tobie to pudło na dwa komentarze potrzebne a nie te małe gówno
Odpisz
12 sierpnia 2015, 16:51
"hejt*
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:36
hejt
Odpisz