Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DHF1232

9 lipca 2018, 18:33

Avatar Adamvvv1488

24 sierpnia 2016, 17:45

hehehehehe śmieszne :.D

Avatar Vaas15

2 sierpnia 2015, 15:02

Najlepsze anime.

Avatar Kiler1

12 sierpnia 2015, 17:49

@Vaas15: A widziałes Fullmetal Alchemist, Fairy Tail, One Piece? Te są o wiele lepsze

Avatar randalf28

12 sierpnia 2015, 18:01

@Vaas15: FMA Brotherhood, Death Note, Hellsing, Ao no Exorcist, Kuroshitsuji, DBZ, Naruto(do walki z Painem), Angel Beats, Gosick lepsze.... chociaż Tytani nie są źli :-D

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2015, 18:18

@Kiler1: Fairy tail?Nope.Oglądam i zaczyna mi się nudzić :/ nie jest takie jak kiedyś :P

Avatar WarCraft

12 sierpnia 2015, 18:54

@Kiler1: One piece to szit

Avatar Kiler1

12 sierpnia 2015, 20:31

@randalf28: Wymieniajac fma mialem wlasnie na mysli brotherhood

Avatar mrklorens

12 sierpnia 2015, 20:47

@Kiler1: to czemu nie dałeś pełniej nazwy?

Avatar Kiler1

12 sierpnia 2015, 20:50

@mrklorens: bo jest fma i fma brotherhood. Mi sie podobaly obie. A jak ktos oglada anime to powinien wiedziec ze jest brotherhood

Avatar randalf28

14 sierpnia 2015, 19:49

@Kiler1: Cóż nie każdy oglądał dwie serie więc.... poza tym w pierwszej schrzanili ostatnie odcinki -,-

Avatar Neverending

19 sierpnia 2015, 14:26

@Vaas15: Zaraz po mirai nikki.

Avatar Halphas

2 października 2015, 15:53

@Kiler1: Każdy ma swój gust, dlatego nie warto pisać ,,a widziałeś [...] te są lepsze''
Ktoś może woleć shounen, ktoś ecchi a inny gore.
Co prawda jego komentarz można odebrać egoistycznie bo nie napisał ,,moje'' ,,według mnie'' ale takich rzeczy można się domyślać.
Ty wymieniłeś FT gdzie ja uważam, że snk jest o 100 razy lepsze i wstyd stawiać Ft obok świetnego op. Inny napisał, że op ssie, gdzie dla Ciebie i dla mnie jest fajne. (Dla mnie w ogóle One Piece to ulubione anime, ale nie czuję potrzeby pisania wszędzie, że op jest najlepsze)
Takie egoistyczne podejście jest wkurzające. Dodanie na końcu zdania ,,według mnie'' nie boli i nie zabiera dużo czasu.

Avatar SockPuppet

12 sierpnia 2015, 20:21

Zawsze, gdy widzę na Jeja obrazek z Shingeki, automatycznie załącza mi się w głowie głos Jego Wysokości, śpiewającego łamanym niemieckim "Wir sind die Jageeeer~~!" Piękne uczucie.

Avatar KenXo

13 sierpnia 2015, 09:24

@SockPuppet: Nie wiem, dlaczego, ale ja tam słysze: Having a sex with the bees and the eagles xD

Avatar SockPuppet

Edytowano - 13 sierpnia 2015, 12:11

@KenXo: Głodnemu chleb na myśli.

Ale Revo nie napisałby takiego tekstu.

Avatar login00

12 sierpnia 2015, 20:11

czas kogoś zabić MOJĄ KACZKĄ

Avatar Suweren

1 sierpnia 2015, 18:05

Ale walka jedna z najlepszych.

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2015, 17:02

@Suweren: Jak dla mnie lepsza była w lesie*tam są spoilery >>*kiedy zginął oddział Leviego ;__; smuteg*<<Tam są spoilery*

Avatar Olixa

12 sierpnia 2015, 18:16

*Levi'a
Czyta się "Liwaja" a samo imię(nieodmienione) "Liwaj"

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2015, 18:17

@Olixa: Sorry już nie mogę edytować. :P

Avatar lorax12

12 sierpnia 2015, 17:18

Wincej Shingeki no Kyojin, wincej!

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2015, 17:08

Wyczuwam fapania gimbusów :D

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2015, 17:00

Akurat skończyłem oglądać :P

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2015, 16:31

było

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 2 sierpnia 2015, 01:12

Attack on Shitan.
\_____________/ Pudło na hejty.

Avatar Olixa

Edytowano - 12 sierpnia 2015, 16:10

*Tu był głupi komentarz*

Avatar fil341

Edytowano - 12 sierpnia 2015, 16:16

tobie to pudło na dwa komentarze potrzebne a nie te małe gówno

Avatar UngrammarSoviet

12 sierpnia 2015, 16:51


"hejt*

Avatar NinjaPotato

20 sierpnia 2015, 16:36

hejt

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Dobrze czasem się oderwać

Najbardziej realistyczny spośród modów

Za co ta premia

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka