Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To by wystarczyło
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Były nóżki, nie ma nóżek
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 sierpnia 2015, 20:16
Tak wyobrażam sobie jego fanów ;-;
Odpisz
1 sierpnia 2015, 20:18
@jacek1s: hejterzy to nie fani ;_;
Odpisz
1 sierpnia 2015, 20:24
@panther500: Są debile którzy piszą, że są jego fanami.
Odpisz
1 sierpnia 2015, 20:28
@jacek1s: czlowiek jestes uzaleznowy od zmiana avatarów to jusz 3 dzisaj
Odpisz
1 sierpnia 2015, 20:30
Dzisiaj? Nie... Dziś to pierwszy.
Odpisz
1 sierpnia 2015, 20:35
Ja zmieniam 4-5 razy dziennie ;-;
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2015, 21:05
*Człowiek, *jesteś, *uzależniony, *zmiany, *już, *dzisiaj, kropka na końcu zdania... Pisałem już, że od tego oczy bolą? ;-;
Odpisz
1 sierpnia 2015, 21:45
@Roonia: Ja od założenia konta nie ustawiłem awatara :v
Nie chce mi się tego robić
Odpisz
1 sierpnia 2015, 21:58
Jesteś taki oryginalny.
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2015, 22:04
Gdzie? Kiedy? Nie zauważyłem nawet kawałka oryginalności na moim koncie :v
Choć zastanawiam się nad zmianą konta na takie z nazwą, której używam w reszcie Internetu. Ciekawe czy ktoś by się zorientował.
Odpisz
1 sierpnia 2015, 23:05
Ale to powinieneś pisać pod jego profilem
Odpisz
1 sierpnia 2015, 23:52
@jacek1s: Oszt cholerniku kilka minut temu miałeś inny awatar ;-;
Odpisz
5 sierpnia 2015, 11:30
@jacek1s: A ja go lubię. Bo pisze bez sensu :P
Odpisz
5 sierpnia 2015, 11:50
@jacek1s: niech wróci kanapka!
Odpisz
5 sierpnia 2015, 12:29
*facepalm* to sarkazm -_-
Odpisz
5 sierpnia 2015, 12:33
@Davido: Serio myślisz że nie wiem -_-
Odpisz
5 sierpnia 2015, 20:01
@Xdejszyn: yup :(
Odpisz
6 sierpnia 2015, 19:51
@Roonia: Ja raz na pół roku...
Odpisz
10 grudnia 2019, 15:54
@jacek1s: Jak twoich
Odpisz
2 sierpnia 2015, 08:20
fajne kupię sobie takie i będę śpiewał głośniej i radośniej
And so I cry sometimes when I'm lying in bed
Just to get it all out, what's in my head
~yeayeayea
And I, I am feeling
a little peculiar.
And so I wake in the morning and I step outside
And I take a deep breath and I get real high
And I scream from the top of my lungs,
What's goin' on
And I say hey, ay, ay, yay hey,
Hey, ay, ay
I said hey,
what's goin' on?
And I say hey, ay, ay, yay hey,
Hey, ay, ay
I said hey,
what's goin' on?
And he tries
oh my God, do I try
I try all the time,
in this institution
And he prays
oh my God, do I pray
I pray every single day
~Nyah
FOR REVOLUTION!
And I say hey, ay, ay, yay hey,
Hey, ay, ay
I said hey,
what's goin' on?
And I say hey, ay, ay, yay hey,
Hey, ay, ay
I said hey,
(Don't cry out loud
Just keep it inside
Learn how to hide your feelings)
(Hey, hey, hey, hey hey)
(Hey, hey)
HEY EY EY
I say HEY
What's goin' on
YEAH
Odpisz
5 września 2015, 20:48
@romanow: Czy tylko ja to zaśpiewałem?
Odpisz
25 czerwca 2017, 17:33
@rozwalgo: ja też
Odpisz
27 kwietnia 2018, 18:37
@AlkatraS_Junior: NIe jesteśmy sami!
Odpisz
5 sierpnia 2015, 18:41
Ciekawe, jakby się czuł gdyby ten nadruk był z drugiej strony.
Odpisz
28 listopada 2015, 14:48
@albatrosia: Pamiętaj, Alkatraz wie co robisz pod prysznicem
Odpisz
5 sierpnia 2015, 18:35
whats going on ?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 13:17
a co wy tak z tym alkatrazem
Odpisz
5 sierpnia 2015, 12:26
Nawet Alkatraz ma fanów ;_;
Odpisz
1 sierpnia 2015, 20:28
też se takiego alkatraza strzele
Odpisz
5 sierpnia 2015, 11:06
@ilovebiber: Strzelisz na niego pod prysznicem?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 12:25
@SurMix: (͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
1 sierpnia 2015, 22:06
To jest he-man -,-
Odpisz
1 sierpnia 2015, 22:38
@Qbeks82: Nowy na Jeja?
Odpisz
1 sierpnia 2015, 23:12
@Qbeks82: odkryłeś ameryke a teraz twoja Nagroda!
Odpisz
1 sierpnia 2015, 23:12
@kamykPL: Nope, jarałem się 666 w poczekalni, ale nie ogarniam czego społeczność jeja jak widzi he-mana, to mówi, że to Alkatraz.
Odpisz
Edytowano - 1 sierpnia 2015, 23:30
@Qbeks82: Bo alkatraz ma hemana na profilowym.
EDIT: he-mana*
Odpisz
2 sierpnia 2015, 07:41
@Qbeks82: lol dostałem 10 strzałek w dół, za to, że napisałem, że to jest he man lol
Odpisz
5 sierpnia 2015, 11:04
@Qbeks82: Alkatraz to ,,TEN-KTÓREGO-NIE-MOŻE-ZABRAKNĄĆ'' na jeja
Odpisz
5 sierpnia 2015, 11:11
@Qbeks82: Poprawka 17. :D
Odpisz
5 sierpnia 2015, 11:28
@Michalwi: Dziękuję ;)
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2015, 11:49
@Pitrekkk: teraz już 31 (a dokładnie 47 :D)
Odpisz
5 sierpnia 2015, 11:52
@kamykPL: nowy na jeja? - nie wyprany w perwolu :D
Odpisz
5 sierpnia 2015, 14:35
@Qbeks82: O luju 74 minusy. Ludzie! Odpowiedzcie mi za co to minusujecie?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 16:19
@Qbeks82: Za to, że choć się tobie coś tłumaczy, ale i tak nic nie rozumiesz.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 17:14
@Qbeks82: teraz opowiem ci n
mądrość internetu:
kto nie chce być obrażany w internecie NIECH ZAMKNIE MORDĘ
Odpisz
12 sierpnia 2015, 15:52
@Qbeks82: Za pisanie rzeczy które wszyscy wiedzą.
Odpisz
28 sierpnia 2015, 15:49
@Qbeks82: Bo He man istniał w latach osiemdziesiątych. Teraz jest ALKATRAZ.
Odpisz
Edytowano - 14 września 2015, 10:36
@Qbeks82: Będziesz sławny! Robisz drugi rekord strzałek w dół na Jeja xD
Odpisz
14 września 2015, 18:58
tego się obawiam ;-;
Odpisz
14 września 2015, 19:02
@Qbeks82: Było nie pisać... Ale zyskasz też szacunek wielu osób... Mój na pewno.
Odpisz