Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Boberek00

24 października 2020, 12:19

Cześć jejaku z losowych

Avatar Ignisus

22 listopada 2020, 13:20

@Boberek00: Hejo

Avatar SansGranie69

18 czerwca 2022, 09:26

@Boberek00: hej
+Ok boomer

Avatar piecyk5pl

9 września 2022, 18:34

@Boberek00: witaj

Avatar Ignisus

22 listopada 2020, 13:20

Ok boomer

Avatar anonimek103

9 lipca 2020, 14:32

HOly sHiT tHaT's BoOmEr Af

Avatar Krzysiek52

5 czerwca 2012, 10:51

Tak na prawdę każde pieniądze nie zastąpią rodziny,szczęścia życiowego(itd.). Marzenia,moralność,szczerość idą w p**** ale to wina ludzi i ich pomysłów.

Avatar kama12345

5 czerwca 2012, 16:25

@Krzysiek52: To prawda. pieniądze Nie zastąpią rodziny,szczęścia życiowego, ale bez pieniędzy człowiek też nie jest w pełni szczęśliwy

Avatar chupacabra001

5 czerwca 2012, 16:31

@kama12345: Są ludzie, którzy nie potrzebują pieniędzy do szczęścia. Są też samotnicy...

Avatar miszcz

5 czerwca 2012, 21:28

@chupacabra001: Ale do życia napewno każdy potrzebuje.

Avatar Amereje

8 czerwca 2012, 01:00

@Krzysiek52: "Tylko bogaci mogą mówić mi że pieniądz nie daje szczęścia, tylko bogaci mogą mówić mi, że są TYLKO bogaci".

Avatar Choi_Seunghyun

21 czerwca 2016, 21:20

@Krzysiek52: Pieniądze szczęścia nie dają, ale biedny może się ucieszy

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 30 stycznia 2014, 15:48

Dlaczego ten facet ma penisa na twarzy?

Avatar Krzysiek52

6 czerwca 2012, 10:31

Kasa jest ważna.Lecz są takie rzeczy które bez miłości (przyjaźni) Do drugiego człowieka nie pójdą!

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2012, 22:30

Fakt hajs nie jest do szczęścia ale powiedzcie mi jedno , jak bez kasy przeżyjecie ?

Avatar Pottermanka

5 czerwca 2012, 22:27

A ci ktorzy probuja zachowac "staroswieckie" idealy koncza zle.

Avatar Pottermanka

5 czerwca 2012, 22:25

Smutne ale prawdziwe. Czasy kiedy tak nie bylo juz przeminely bezpowrotnie. :/

Avatar silient

5 czerwca 2012, 14:52

Zawsze przyjdzie czas na nauczenie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Najbardziej realistyczny spośród modów

Mało znany szczegół

Lekko nie będzie

Tacy sami, a ściana między nami

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka