Mężczyźni solidaryzują się poprzez wzajemne obrażanie - ale nie na serio.
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Deal życia
Cel namierzony
Dwa różne spojrzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 5 sierpnia 2015, 05:12
Czy jeśli jestem kobietą, a lubię obrażać swoje przyjaciółki, to jestem mężczyzną?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 09:22
@Wikta5: Tak, masz siusiaka.
Odpisz
6 sierpnia 2015, 01:41
Jej! W końcu będę mogła spróbować wycelować do kibla :D
Odpisz
6 sierpnia 2015, 14:22
@Wikta5: Nie masz doświadczenia, nie trafisz ;D
Odpisz
6 sierpnia 2015, 20:02
Meh, nauczę się. Już wiem jak sie czuje gender ;-;
Odpisz
5 sierpnia 2015, 08:31
Od drugiej zasady są wyjątki. Z jedną koleżanką witamy się na "Cześć, pedale", więc....
Odpisz
5 sierpnia 2015, 11:02
@Cyan_Blue: Zawsze mnie dziwiło, że dziewczyny wyzywają się od pedałów...
Odpisz
5 sierpnia 2015, 08:09
Teraz wiem skąd te "Moja <3 Kochana <3" pod każdym zdjęciem dziewczyn :v
Odpisz
5 sierpnia 2015, 01:26
Właśnie dowiedziałam się, że jestem mężczyzną :'D
Odpisz
4 sierpnia 2015, 21:27
To ma sens.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 21:06
Kobiety solidaryzują się poprzez obrażanie innych kobiet - na serio*
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2015, 21:18
@SurMix: Faceci solidaryzują się także przez komplementy wobec różnych kobiet - także na serio.
Choć czasem mogą się też o to pobić. Na serio.
Odpisz