Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Za co ta premia
Przypałowo
Młodzi gniewni
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 sierpnia 2015, 20:45
Liechtenstein stronk
Odpisz
7 sierpnia 2015, 16:23
Akurat Niemcy chociaż są mniejsi mogliby być wstanie pokonać rosjan. W czasie II WŚ spokojnie by tego dokonali gdyby nie głupie ambicje Hitler i jego zadufanie w sobie.
Odpisz
8 sierpnia 2015, 07:40
@Mnich1: Niemcy to teraz gospodarka a nie wojsko.
Odpisz
10 sierpnia 2015, 03:06
@carmilion: Kto ma gospodarkę będzie miał i wojsko. Najemnicy nie umarli, Rosja dobrze to pokazuje.
Odpisz
10 sierpnia 2015, 10:09
@Mnich1: Hmmmm.... Do wojny z rosją przydadzą się ci najemnicy.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 01:40
@carmilion: jak mnie cała europa nie powstrzyma bardziej boję się chińczyków bo ich za dużo i te skośne oczy ;-;
Odpisz
13 sierpnia 2015, 10:19
@RussiaBall: Hmmm... Waluta chińska słaba... Euro silne.... Kupuje 1.000.000 Chińkich najemników za 5.000.000 EURO!!!
Odpisz
7 sierpnia 2015, 15:26
jestem wielki!
Odpisz
13 sierpnia 2015, 01:42
@Reichtangle: nope
Odpisz
9 sierpnia 2015, 15:09
Czyli jakby nie patrzeć to jest błąd :I
Odpisz
7 sierpnia 2015, 14:12
Akurat Europejskie kraje nie są wcale takie słabe pod względem militarnym, ekonomicznym, technologicznym czy też politycznym(Francja, Niemcy, W.B)...
Odpisz
7 sierpnia 2015, 14:23
@randalf28: militarnym? To najsłabsza ze światowych "potęg" militarnych. Jedyna rzecz, której nauczyła mnie telewizja, to nigdy mie wierzyć w to co tam mówią.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 14:26
@Sir_Snoge: W pojedynkę są słabe, ale jako cała UE jesteśmy silni.
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2015, 14:30
@Gabrysio: "jesteśmy"... Pod jakim, kutwa, względem Unia jest silna?! Chyba że propagandowym, w tym wypadku się zgodzę.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 14:33
@Sir_Snoge: W międzynarodowym rankingu zajmują kolejno 5,6 i 8 miejsce.... nie licząc posiadanych atomówek oraz tego, że piechota dzięki której Chiny i Indie w ogóle znalazły się w pierwszej dziesiątce straciła znaczenie po II W.Ś :-D
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2015, 15:18
@randalf28: Od kiedy liczby cokolwiek oznaczają? Trzeba zobaczyć armię na własne oczy, tak samo ze zdolnościami bojowymi.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 15:27
@Sir_Snoge: Gościu piszemy o wojsku a nie o zabytkach w muzeum ;_; Nawet gdyby wojsko chciało to nie może/chce pokazywać całego swojego dobytku cywilom(sama organizacja takiego ,,festiwalu" kosztowałaby miliony).
Odpisz
7 sierpnia 2015, 16:32
@randalf28: Nikt nigdy nie widział armii NATO w całości, bądź większości, dlatego jej wielkość uznaję za mocno przekłamaną. Wierzysz w te brednie z tv?
Odpisz
7 sierpnia 2015, 17:28
@Sir_Snoge: Idąc twoim tokiem myślenia żadne państwo nie ma silnej armii bo nigdy jej nie pokazało(jedynie tysiąc piechoty i 3-4 czołgi pokazane na paradzie) :-D
Odpisz
7 sierpnia 2015, 20:00
@randalf28: Ty nie widziałeś w takim razie parad amerykańskich lub azjatyckich. Albo niemieckiej 80 lat temu ;)
Odpisz
8 sierpnia 2015, 14:17
@Sir_Snoge: Tak jak już pisałem parady istnieją, ale nigdy nie pokazują całej armii ponieważ godzinny lot jednego samolotu bojowego kosztuje kilka milionów.... każde o średniej sile państwo ma ich kilkadziesiąt ;_;
Odpisz
8 sierpnia 2015, 07:38
Na szczęście mam niewolnika (białoruś), a litwa zabrała mu trochę terytorium.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 15:38
Wytłumaczy mi ktoś dlaczego w klatce komiksu z 'NIEMCY WIELKIE' to nie jest flaga Niemiec?
Odpisz
7 sierpnia 2015, 15:42
@mrkhrova: To flaga II Rzeszy.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 15:43
@mrkhrova: To jest flaga Niemiec, tylko takich Niemiec, gdy rządził nimi cesarz, innymi słowy II Rzesza i, później, Republika Weimarska, która też miała taką flagę. A za czasów II Rzeszy Niemcy wszystko "anschlussowały" (między innymi Polskę).
Odpisz
7 sierpnia 2015, 15:13
Niemcy najlepsze!
Odpisz
7 sierpnia 2015, 20:32
gdy zobaczyłem ten obrazek, odrazu zaczalem szukać twojego komentarza. ANSCHLUSS ZEIT
Odpisz
7 sierpnia 2015, 21:44
@creeperoskar: Hehe. Its Anschluss!
Odpisz
2 sierpnia 2015, 19:36
Głupie Niemcy
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2015, 14:46
@TheVixo: e nie obrażaj pan dobra?
Odpisz
7 sierpnia 2015, 15:12
@TheVixo: Miło mi cię poznać.
Odpisz
2 sierpnia 2015, 15:23
czy tam jest Francja x2 ?
Odpisz
2 sierpnia 2015, 15:43
@SCP_173: Francja i Włochy..
Odpisz