Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Liechtensteinball

15 sierpnia 2015, 20:45

Liechtenstein stronk

Avatar Mnich1

7 sierpnia 2015, 16:23

Akurat Niemcy chociaż są mniejsi mogliby być wstanie pokonać rosjan. W czasie II WŚ spokojnie by tego dokonali gdyby nie głupie ambicje Hitler i jego zadufanie w sobie.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar RussiaBall

13 sierpnia 2015, 01:40

@carmilion: jak mnie cała europa nie powstrzyma bardziej boję się chińczyków bo ich za dużo i te skośne oczy ;-;

Avatar carmilion

13 sierpnia 2015, 10:19

@RussiaBall: Hmmm... Waluta chińska słaba... Euro silne.... Kupuje 1.000.000 Chińkich najemników za 5.000.000 EURO!!!

Avatar Reichtangle

7 sierpnia 2015, 15:26

jestem wielki!

Avatar RussiaBall

13 sierpnia 2015, 01:42

@Reichtangle: nope

Avatar mrkhrova

9 sierpnia 2015, 15:09

Czyli jakby nie patrzeć to jest błąd :I

Avatar randalf28

7 sierpnia 2015, 14:12

Akurat Europejskie kraje nie są wcale takie słabe pod względem militarnym, ekonomicznym, technologicznym czy też politycznym(Francja, Niemcy, W.B)...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Sir_Snoge

7 sierpnia 2015, 20:00

@randalf28: Ty nie widziałeś w takim razie parad amerykańskich lub azjatyckich. Albo niemieckiej 80 lat temu ;)

Avatar randalf28

8 sierpnia 2015, 14:17

@Sir_Snoge: Tak jak już pisałem parady istnieją, ale nigdy nie pokazują całej armii ponieważ godzinny lot jednego samolotu bojowego kosztuje kilka milionów.... każde o średniej sile państwo ma ich kilkadziesiąt ;_;

Avatar carmilion

8 sierpnia 2015, 07:38

Na szczęście mam niewolnika (białoruś), a litwa zabrała mu trochę terytorium.

Avatar mrkhrova

7 sierpnia 2015, 15:38

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego w klatce komiksu z 'NIEMCY WIELKIE' to nie jest flaga Niemiec?

Avatar predator13x

7 sierpnia 2015, 15:42

@mrkhrova: To flaga II Rzeszy.

Avatar Pr0fesor

7 sierpnia 2015, 15:43

@mrkhrova: To jest flaga Niemiec, tylko takich Niemiec, gdy rządził nimi cesarz, innymi słowy II Rzesza i, później, Republika Weimarska, która też miała taką flagę. A za czasów II Rzeszy Niemcy wszystko "anschlussowały" (między innymi Polskę).

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2015, 15:13

Niemcy najlepsze!

Avatar creeperoskar

7 sierpnia 2015, 20:32

gdy zobaczyłem ten obrazek, odrazu zaczalem szukać twojego komentarza. ANSCHLUSS ZEIT

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2015, 21:44

@creeperoskar: Hehe. Its Anschluss!

Avatar TheVixo

2 sierpnia 2015, 19:36

Głupie Niemcy

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 7 sierpnia 2015, 14:46

@TheVixo: e nie obrażaj pan dobra?

Avatar
Konto usunięte

7 sierpnia 2015, 15:12

@TheVixo: Miło mi cię poznać.

Avatar SCP_173

2 sierpnia 2015, 15:23

czy tam jest Francja x2 ?

Avatar Mika444

2 sierpnia 2015, 15:43

@SCP_173: Francja i Włochy..

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Za co ta premia

Przypałowo

Młodzi gniewni

Chciał tylko pomóc

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka