No który został bohaterem?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nigdy na to nie wpadną
Pozdrawiam świetliki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Co to takiego?
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2015, 11:33
Olek został. Napewno.
Odpisz
3 sierpnia 2015, 12:16
@pancerny366: Nie zostałem bohaterem. Ja zawsze nim byłem...
Odpisz
3 sierpnia 2015, 13:59
@bezlada: Chodziło mi o Olka Ostrowskiego. Ale z drugiej strony dobrze wiedzieć jak masz na imię.
Odpisz
3 sierpnia 2015, 11:42
Mi sie zdaje ,że bohaterem jest ten trzeci.
Odpisz
3 sierpnia 2015, 11:40
Izak. Izak wygrał.
Odpisz
3 sierpnia 2015, 11:19
Mam 50% pewności,że pierwszy.
Odpisz
3 sierpnia 2015, 11:02
Nie wiem ._.
Odpisz