Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Można, tylko trzeba wstawać rano
Nie są aż takie pyszne
Mało znany szczegół
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Trzeba brać osobną torbę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2015, 12:03
To wszystko przez komputer~Każda mama 2010-30 000 000 p.n.e do kwadrau
Odpisz
4 sierpnia 2015, 16:56
@Lacoste: Prawie każda mama*
Odpisz
22 października 2016, 09:39
@Lacoste: (Wiem, data) kwadratu*
Odpisz
9 października 2015, 21:14
To przez te twoje gry!
Odpisz
5 sierpnia 2015, 20:24
to od tego komputera
Odpisz
4 sierpnia 2015, 14:46
Weźcie nie mówcie o szkole. ;-; To jest koszmar ;-;
Odpisz
4 sierpnia 2015, 16:56
@wojtekrozrabiaka: Do szkoły za niecały miesiąc. Za niecały miesiąc początek roku szkolnego i lekcji. Za niecały miesiąc zobaczysz szkołę. Za niecały miesiąc będziesz w szkole.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 21:16
@KingsMax: Za nie cały miesiąc same 6 :D
Odpisz
5 sierpnia 2015, 06:12
@carmilion: Też się tak uczysz?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 10:20
Nie... To moi koledzy są głupi :P
Odpisz
5 sierpnia 2015, 10:53
@carmilion: xD
Odpisz
5 sierpnia 2015, 17:37
U mnie w klasie jest trójka chłopców a w niej jestem też ja. A reszta byle jak :P
Odpisz
4 sierpnia 2015, 12:18
Chyba, ze wypadek zdarzył się w czasie wakacji.Wtedy już nie ma co mówić :)
Odpisz
5 sierpnia 2015, 00:10
"masz karę na komputer!"
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2015, 00:10
*komentarz klon zgubił się wv lawie (apka)*
Odpisz
4 sierpnia 2015, 12:01
Nie ,powie że to przez komputer!
Odpisz
4 sierpnia 2015, 12:28
@Voxus: Przez gry komputerowe*
Odpisz
4 sierpnia 2015, 22:41
@FreezyPop: *przez internet
Odpisz
4 sierpnia 2015, 18:45
Syn: Mamo polamalem wszystkie kosci.
Mama: To przez komputer
Syn:Ta jasne
Mama:Kara na komputer do konca roku i zapier*alaj do szkoly.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 13:07
Dopiero połowa wakacji a w telewizji już Tesco gada o ,,szczęśliwym powrocie do szkoły''
Odpisz
4 sierpnia 2015, 14:29
@Goral796: Po prostu je**ięci jak zawsze.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 13:44
Ja nie musze
Odpisz
4 sierpnia 2015, 14:28
@Ominnog: mam wątpliwości dlaczego...
Odpisz
4 sierpnia 2015, 12:50
SZKODA BARDZO, ŻE SĄ WAKACJE.
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2015, 12:34
sprzedaje pudełka na hejty i hejtomby, hejtomby zwykłe i hejtklearne
Odpisz
4 sierpnia 2015, 13:25
@wytwornia_hejtow: Daj mu ktoś bilet do działu gier...
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2015, 14:31
Prosz:
_____________
[BILET DO.......]
[DZIAŁU GIER]
Odpisz
4 sierpnia 2015, 14:33
@wytwornia_hejtow: Po ile??
Odpisz
4 sierpnia 2015, 14:55
dzięki xD
Odpisz
4 sierpnia 2015, 19:17
@GameSquid: Nic nie kosztuje, przynajmniej takie głuptaski nie potrzebują kasy.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 01:25
Ale pudełkona chejty po ile?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 06:12
@GameSquid: Darmowe.
Odpisz
5 sierpnia 2015, 10:23
@GameSquid: Za 10 Euro duże [________________]
Dodatkowo pokrywka! Przez co możesz ukraść hejty!
__________________
[__________________]
Odpisz
4 sierpnia 2015, 12:29
...w wakacje.
Odpisz