Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Liljon

14 sierpnia 2015, 09:51

TVN miał dobry sposób z reklamami, (jak już mają być to oni to fajnie zrobili) jedna przerwa na reklamy 10 minut z zegarkiem...nwm czy to zmienili czy nie bo od 3 lat telewizora nie mam XD ale oni fajnie to zrobili ) jednak TVP1 miał o tyle fajnie że nie miał żadnych reklam....

Avatar Ameron

25 lipca 2016, 14:50

@Liljon: Pomiędzy programami są reklamy.

Avatar UngrammarSoviet

14 sierpnia 2015, 06:54

Tylko ze gdyby nie te reklamy to nie było by Polsatu

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2015, 17:46

@UngrammarSoviet: Ja od czasu do czasu gram w League of Legends.Kiedy mi się nudzi na przykład ^^

Avatar Slenderowiec2012

7 grudnia 2015, 19:15

@GrammarKnight: *Niektórzy

Avatar matiExtreme

14 sierpnia 2015, 11:06

ale takie sobie seriale paradokumentalne są lepsze niż te trudne sprawy sekrety naszych sąsiadów dlaczego ja i o niebo lepsze od telenoweli

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2015, 00:21

@matiExtreme: Ale seriale paradokumentalne to właśnie te trudne sprawy i dlaczego ja.

Avatar matiExtreme

15 sierpnia 2015, 20:36

serio dobra dzięki myślałem że to o kosmitach itp

Avatar
Konto usunięte

15 sierpnia 2015, 20:37

@matiExtreme: Haha :D

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2015, 19:22

Nie oszukujmy się z tymi reklamami niektóre stacje telewizyjne przeginają. Według mnie powinny być reklamy TYLKO I WYŁĄCZNIE pomiędzy programami jak np. w TVP1. Powinny trwać nie więcej niż 5 minut.

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2015, 10:29

Akurat takie seriale paradokumentalne jak ,,Trudne sprawy" ,,Dlaczego ja" itd. tylko ryją nam mózgi.Ludzie się wkręcają w te głupoty.Nie opowiada to realnej rzeczywistości w której żyjemy,tylko uczy (przykładowo mojej 7-letniej kuzynki),że każdy chłopak zawsze zdradza,że życie jest do kitu i inne takie.

Avatar Ewusia11

14 sierpnia 2015, 10:32

trzeba do tego niestety podchodzić z dystansem

Avatar misko02

14 sierpnia 2015, 10:46

Ja to oglądam aby śmiać się z tych sytuacji xd

Avatar Black_Lady_13

14 sierpnia 2015, 11:05

@misko02: Pjona!

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2015, 17:20

Moja babcia ciągle o tych programach mówi.Jak u niej jestem to ciąglę ogląda ,,Trudne Sprawy".Jak dziewczynę tam zdradził chłopak to babcia krzyczała wyzwiska na cały dom o tym gościu o.o

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2015, 22:20

Nie lubię filmów w trakcie przerw reklamowych.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar Kivera

14 sierpnia 2015, 14:18

@Fatality14: Nie ma sprawy.

Avatar Fatality14

14 sierpnia 2015, 14:20

@Kivera: Jesteś taka kochana :3

Avatar Piotr99

14 sierpnia 2015, 11:54

Jak=/=Niż

Avatar Fistaszek_PL

14 sierpnia 2015, 11:39

Avatar misko02

14 sierpnia 2015, 10:45

Tiaaaaa, tyle że oni na tych reklamach w trakcie seansów zarabiają, kiedy ktoś ogląda hit i chce go całego obejrzeć, to na reklamach nie przełącza, bo się boi, że ominie go ważny moment gdy się skończą reklamy więc ogląda nawet i 30 minut reklam, aby obejrzeć ten film

Im hajsu z tych reklam płynie tyle, że oni na jednym takim filmie zarabiają więcej, niż wy miesięcznie

Avatar Szymon2410

14 sierpnia 2015, 06:46

W tvn jak jest Harry Potter reklama jest co 20-30 min....

Avatar Fatality14

14 sierpnia 2015, 09:18

@Szymon2410: 1 godzina oglądania a dwie reklam.

Avatar Szymon2410

14 sierpnia 2015, 10:09

@Fatality14: Racja.

Avatar Freem1410

14 sierpnia 2015, 09:50

Przez te wszystkie seriale puszczane w kòłko nie ma już co oglądać w telewizji

Avatar
Konto usunięte

14 sierpnia 2015, 08:32

wina solosza

Avatar Adsai

4 sierpnia 2015, 12:44

Na TVP nie ma trudnych spraw.

Avatar Kiler1

4 sierpnia 2015, 18:37

@Adsai: tu nie o to chodzi

Avatar Adsai

5 sierpnia 2015, 07:34

@Kiler1: Cholera to polsat nie TVP jaki ja głupi.

Avatar shizofrenik

4 sierpnia 2015, 13:14

Zatrzymajmy reklamy. Niech wszystkie firmy upadną!

Avatar Paproot

4 sierpnia 2015, 13:37

@shizofrenik: Jak coś jest dobre nie trzeba tego reklamować... Z resztą reklamy napędzają budżet w Polsacie, więc nie zrezygnują.

Avatar
Konto usunięte

4 sierpnia 2015, 10:46

reklamy to gunwo przerywające czas

Avatar TheTemplar

4 sierpnia 2015, 10:59

Ten moment kiedy nie masz pojęcia czy ktoś trolluje czy po prostu jest idiotą...

Avatar Wonsz

4 sierpnia 2015, 12:06

Przerywające czas? Czyli jak leci reklama to czas się zatrzymuje?

Avatar
Konto usunięte

6 sierpnia 2015, 10:24

@Wonsz: Pała z fizyki mu się należy.

Avatar Hartio

Edytowano - 14 sierpnia 2015, 07:39

Jaka pała ? Może to właśnie geniusz., i wymyślił sposób jak zatrzymywać czas :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Co za przypadek

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Ładne rzeczy

Nigdy na to nie wpadną

Mało znany szczegół

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka