Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Co za przypadek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Ładne rzeczy
Nigdy na to nie wpadną
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2015, 09:51
TVN miał dobry sposób z reklamami, (jak już mają być to oni to fajnie zrobili) jedna przerwa na reklamy 10 minut z zegarkiem...nwm czy to zmienili czy nie bo od 3 lat telewizora nie mam XD ale oni fajnie to zrobili ) jednak TVP1 miał o tyle fajnie że nie miał żadnych reklam....
Odpisz
25 lipca 2016, 14:50
@Liljon: Pomiędzy programami są reklamy.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 06:54
Tylko ze gdyby nie te reklamy to nie było by Polsatu
Odpisz
14 sierpnia 2015, 09:18
@UngrammarSoviet: Że*
Odpisz
14 sierpnia 2015, 09:28
@GrammarKnight: że z malej bo to nie byl poczatek zdania
Odpisz
14 sierpnia 2015, 09:54
@GrammarKnight: Oraz kropka na końcu zdania.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 11:19
@Bastil123: Zapomniałem powiedzieć jej jeszcze o kropce.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 11:55
@GrammarKnight: ''jej''?...
Odpisz
14 sierpnia 2015, 12:42
@Fatality14: Jemu*
No ale...spójrz na jego awatar.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 12:45
@GrammarKnight: Nie którzy tak mają :P
Odpisz
14 sierpnia 2015, 12:48
@Fatality14: Nie którzy*
Odpisz
14 sierpnia 2015, 12:48
@GrammarKnight: Co z tego!
Odpisz
14 sierpnia 2015, 12:54
@Fatality14: Sorry, taka moja praca. :P
Odpisz
14 sierpnia 2015, 13:29
@GrammarKnight: Ja nie jestem dziewczyną
Ten avatar to moja ulubiona postać z gry z sowiecką czapką
Odpisz
14 sierpnia 2015, 14:26
@Fatality14: No właśnie, tak jak UkradliMiNick...
Odpisz
14 sierpnia 2015, 14:31
@Kivera: Dokładnie.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 17:41
@UngrammarSoviet: Jinx?Czy tylko mi się wydaje?
Odpisz
14 sierpnia 2015, 17:43
Tak zgadłeś/aś
Odpisz
14 sierpnia 2015, 17:46
@UngrammarSoviet: Ja od czasu do czasu gram w League of Legends.Kiedy mi się nudzi na przykład ^^
Odpisz
7 grudnia 2015, 19:15
@GrammarKnight: *Niektórzy
Odpisz
14 sierpnia 2015, 11:06
ale takie sobie seriale paradokumentalne są lepsze niż te trudne sprawy sekrety naszych sąsiadów dlaczego ja i o niebo lepsze od telenoweli
Odpisz
15 sierpnia 2015, 00:21
@matiExtreme: Ale seriale paradokumentalne to właśnie te trudne sprawy i dlaczego ja.
Odpisz
15 sierpnia 2015, 20:36
serio dobra dzięki myślałem że to o kosmitach itp
Odpisz
15 sierpnia 2015, 20:37
@matiExtreme: Haha :D
Odpisz
14 sierpnia 2015, 19:22
Nie oszukujmy się z tymi reklamami niektóre stacje telewizyjne przeginają. Według mnie powinny być reklamy TYLKO I WYŁĄCZNIE pomiędzy programami jak np. w TVP1. Powinny trwać nie więcej niż 5 minut.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 10:29
Akurat takie seriale paradokumentalne jak ,,Trudne sprawy" ,,Dlaczego ja" itd. tylko ryją nam mózgi.Ludzie się wkręcają w te głupoty.Nie opowiada to realnej rzeczywistości w której żyjemy,tylko uczy (przykładowo mojej 7-letniej kuzynki),że każdy chłopak zawsze zdradza,że życie jest do kitu i inne takie.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 10:32
trzeba do tego niestety podchodzić z dystansem
Odpisz
14 sierpnia 2015, 10:46
Ja to oglądam aby śmiać się z tych sytuacji xd
Odpisz
14 sierpnia 2015, 11:05
@misko02: Pjona!
Odpisz
14 sierpnia 2015, 17:20
Moja babcia ciągle o tych programach mówi.Jak u niej jestem to ciąglę ogląda ,,Trudne Sprawy".Jak dziewczynę tam zdradził chłopak to babcia krzyczała wyzwiska na cały dom o tym gościu o.o
Odpisz
4 sierpnia 2015, 22:20
Nie lubię filmów w trakcie przerw reklamowych.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 08:54
Pjona!
Odpisz
14 sierpnia 2015, 08:55
@Kivera: Przytulas!
Odpisz
14 sierpnia 2015, 08:58
Oki ^^
Odpisz
14 sierpnia 2015, 09:03
@Kivera: *przytula*
Odpisz
14 sierpnia 2015, 09:19
Nawet tutaj, zboczeńcu?
Odpisz
14 sierpnia 2015, 09:20
@Fatality14: *je popcorn* Tak, słucham?
Odpisz
14 sierpnia 2015, 09:23
*wywala mu ten popcorn* Co do twojego komentarza to ja nie lubię przerw w trakcie reklam.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 09:24
@Fatality14: Zostaw mój popcorn w spokoju!
Odpisz
14 sierpnia 2015, 11:50
@Fatality14: To nie zboczeniec.
To wielki jabłkowy sernik.
I mój najlepszy kumpel.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 11:54
@Kivera: On jak przytula każdego obmacuje.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 14:14
@Fatality14: A co, tulił cię? ( ͡o ͜ʖ ͡o)
Odpisz
14 sierpnia 2015, 14:16
@Kivera: nie, ale widzę jak tula innych. I dzięki za minusy.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 14:18
@Fatality14: Nie ma sprawy.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 14:20
@Kivera: Jesteś taka kochana :3
Odpisz
14 sierpnia 2015, 11:54
Jak=/=Niż
Odpisz
14 sierpnia 2015, 11:39
Odpisz
14 sierpnia 2015, 10:45
Tiaaaaa, tyle że oni na tych reklamach w trakcie seansów zarabiają, kiedy ktoś ogląda hit i chce go całego obejrzeć, to na reklamach nie przełącza, bo się boi, że ominie go ważny moment gdy się skończą reklamy więc ogląda nawet i 30 minut reklam, aby obejrzeć ten film
Im hajsu z tych reklam płynie tyle, że oni na jednym takim filmie zarabiają więcej, niż wy miesięcznie
Odpisz
14 sierpnia 2015, 06:46
W tvn jak jest Harry Potter reklama jest co 20-30 min....
Odpisz
14 sierpnia 2015, 09:18
@Szymon2410: 1 godzina oglądania a dwie reklam.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 10:09
@Fatality14: Racja.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 09:50
Przez te wszystkie seriale puszczane w kòłko nie ma już co oglądać w telewizji
Odpisz
14 sierpnia 2015, 08:32
wina solosza
Odpisz
4 sierpnia 2015, 12:44
Na TVP nie ma trudnych spraw.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 18:37
@Adsai: tu nie o to chodzi
Odpisz
5 sierpnia 2015, 07:34
@Kiler1: Cholera to polsat nie TVP jaki ja głupi.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 13:14
Zatrzymajmy reklamy. Niech wszystkie firmy upadną!
Odpisz
4 sierpnia 2015, 13:37
@shizofrenik: Jak coś jest dobre nie trzeba tego reklamować... Z resztą reklamy napędzają budżet w Polsacie, więc nie zrezygnują.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 10:46
reklamy to gunwo przerywające czas
Odpisz
4 sierpnia 2015, 10:59
Ten moment kiedy nie masz pojęcia czy ktoś trolluje czy po prostu jest idiotą...
Odpisz
4 sierpnia 2015, 12:06
Przerywające czas? Czyli jak leci reklama to czas się zatrzymuje?
Odpisz
6 sierpnia 2015, 10:24
@Wonsz: Pała z fizyki mu się należy.
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2015, 07:39
Jaka pała ? Może to właśnie geniusz., i wymyślił sposób jak zatrzymywać czas :P
Odpisz