Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar hehineji

12 sierpnia 2018, 16:42

Brzydkie dziewczyny przeważnie dobrze się uczą bo nie mają zbytnio nic innego do roboty, więc nie ma co narzekać.

Avatar dawidz1612

28 września 2017, 15:00

brzydka nie brzydka, jeżeli umie się uczyć, to nie jest źle, zawsze jest duża szansa na dobrą ocenę.

Avatar Diament2222

3 października 2015, 20:45

Jeszcze to nie jest najgorsze.Najgorsze jest to,kiedy pracujesz w grupie z największym klasowym fleją,a nie możesz nic powiedzieć,bo "punkty ujemne"...

Avatar mistrzu12pl

10 sierpnia 2015, 11:07

gdy pani mówi dobierzcie się w pary i wszyscy lecą do mnie żeby dostać 5 ;-;

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 9 sierpnia 2015, 22:52

Ta sytuacja nie była by straszna gdyby być w klasie składającej się z modelek

Avatar Kurewski_Komentator

Edytowano - 9 sierpnia 2015, 14:38

Worek na głowę i dawaj.

Avatar tylko_ja_jestem_po_zerze

9 sierpnia 2015, 22:26

@Kurewski_Komentator: .. i za ojczyznę

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2015, 21:39

Aż tak brzydka, że ten żołnierz się odwrócił :D

Avatar bezlada

9 sierpnia 2015, 19:48

"Przecież wygląd się nie liczy". Ale ku*wa wystarczy się postarać... Dobrze dobrane ubrania, fryzura i LEKKI
makijaż i od razu lepiej się wygląda.

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

9 sierpnia 2015, 14:07

Była taka sytuacja u mas w klasie.. mieliśmy dobrać się w czwórki... było nas trzech... i nagle zbliża się najbrzydsza (a zarazem najgłupsza) dziewczyna w klasie
- Ej chłopaki czy mogę z wami być w grupie?
- em... no wiesz my... - nie wiedzałem co powiedzeć bo... nie chciałem jej obrażać... jestem miłą osobą...
- No co? - ona
- wiesz my..- znowu się jąkam
- KASZL KASZL KASZL - kolega obok
- co bo ja - ona
- KASZL KASZL KASZL!1!11!
- ej bo..
-KAAAASZL KAAAAAASZL KAAAAAASZL!!!!!!!!!!!!1111111111
i odeszła...

Najskuteczniejsza metoda ever ;_:

Avatar frazeologizm

9 sierpnia 2015, 14:10

@Chrzaszcz_Trzcinowy: aleś ty miły ;-;

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

Edytowano - 9 sierpnia 2015, 14:13

@frazeologizm: W realu ta... ale w necie to Człowiek Sku*wiel przy mnie wysiada :P

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2015, 14:23

@Chrzaszcz_Trzcinowy: Postaw się na jej miejscu.

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

9 sierpnia 2015, 14:25

Wolałbym nie ;_; jeśli łaska.

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2015, 14:26

@Chrzaszcz_Trzcinowy: Postaw się na jej miejscu.

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

9 sierpnia 2015, 14:33

ale nie mogła do dziewczyn iść? Jej koleżanka z ławki też nie miała grupy...

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2015, 15:19

@Chrzaszcz_Trzcinowy: Lepiej w Realu niż w Tesco :v.

Avatar Chrzaszcz_Trzcinowy

9 sierpnia 2015, 15:30

Albo w takim Kauflandzie.... bry ;_;

Avatar
Rudy_Kruliczek

9 sierpnia 2015, 14:58

Ojtam. Posiedzi pół godziny i koniec. Ludzie mają takie dziwne problemy.

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2015, 14:05

Waże że się komuś podobasz...

It's something

Avatar PocketAces

9 sierpnia 2015, 14:03

to nieprawda ja wyglądam inaczej niż ten gościu

Avatar PrzebijeAlkatraza

9 sierpnia 2015, 16:58

@PocketAces: Ja też! Pjona!

Avatar wiking101

9 sierpnia 2015, 14:01

Strach zaczyna się dopiero, kiedy wszyscy inni już się dobrali.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Drewniany kominek

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Fajnie że odpowiedzieli

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka