Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fajnie że odpowiedzieli
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Frustrujące
Mało znany szczegół
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 kwietnia 2023, 15:14
Cześć jejaku z losowych
Też zabłądziłeś?
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2023, 11:30
@Boberek00: Witej
Odpisz
Edytowano - 9 lutego, 22:49
@Boberek00: hejo :3
Odpisz
4 sierpnia 2015, 22:25
A to nie powinno być are?
Odpisz
4 sierpnia 2015, 22:53
@Mateusz_gameplay: Niet
Odpisz
4 sierpnia 2015, 23:31
@Menek: wszyscy jest piękni?
Odpisz
4 sierpnia 2015, 23:35
@Mateusz_gameplay: Twój argument jest inwalidą.Równie dobrze może być "każdy JEST piękny".
Odpisz
5 sierpnia 2015, 00:17
@Menek: Angielski tak nie działa :p
Odpisz
5 sierpnia 2015, 00:21
@OwieczkaDawid: Wiem,ale powiedzmy,że gram na jego zasadach ;)
Odpisz
5 sierpnia 2015, 09:46
@Menek: Wtedy byłoby anyone is beautiful.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 18:09
@Mateusz_gameplay:
Everybody to liczba pojedyncza, wiec ,,is" jest dobrze.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 18:49
@Mateusz_gameplay: anyone-ktokolwiek
everybody-każdy
Odpisz
15 sierpnia 2015, 15:32
@Menek: to by było everyone. Każdy. Everybody to wszyscy.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 21:24
''Nie ważne, kim jesteś i jak wyglądasz. I tak spłoniesz'' -GrazZ
Odpisz
4 sierpnia 2015, 21:46
@GrazZ: a ja posprzątam za jedyne 3000 zł miesięcznie na rękę ok ?
Odpisz
14 sierpnia 2015, 10:49
@mooped: na rękę czyli 6000zł? ;_; chyba ze ci amputowali/byłaś na wycieczce w czarnobylu
Odpisz
14 sierpnia 2015, 13:06
@Chrzaszcz_Trzcinowy: na rękę czyli odjąć czynsz / elektryka / woda / ciepło lub gaz
Odpisz
14 sierpnia 2015, 09:40
everybody are beautiful. Liczba mnoga mi się wydaje :P WHATEVER!
Odpisz
14 sierpnia 2015, 10:32
@mistrz_lamorozcow: Everybody to jest tak jakby osoba, pisze się everybody is niż everybody are.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 21:26
Nie ma ludzi pięknych, są ludzie bogaci.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 21:44
@jacek1s: Zgadzam się z tobą Jacuś.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 21:53
@jacek1s: Miałeś odejść!
Odpisz
4 sierpnia 2015, 21:54
@UkradliMiNick: Nie ma mnie tu.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 22:55
@jacek1s: Jesteś :v
Odpisz
5 sierpnia 2015, 10:48
@jacek1s: Niektórzy po prostu są brzydcy i żadna kasa tego nie zmieni
Odpisz
5 sierpnia 2015, 11:39
@jacek1s: ja wiem! ty po prostu poszedłeś na egzorcyzmy!
Odpisz
13 sierpnia 2015, 18:50
@jacek1s: Ja sobie myślę, że nowi użytkownicy na jeja, a tu ch*j!
Jacuś znowu zmienia avatar ;_;
Odpisz
4 sierpnia 2015, 20:50
"Niedoskonałość jest jedyną doskonałością"
~Nekrosis
Odpisz
13 sierpnia 2015, 18:49
" Doskonałość jest jedyną niedoskonałością."
Odpisz
13 sierpnia 2015, 18:45
No i chųj ~Paulo Coelho
Odpisz
5 sierpnia 2015, 03:01
To w zamiarze było ironiczne, nie?
Odpisz
5 sierpnia 2015, 00:20
na świecie nie ma brzydkich ludzi są tylko złe karty graficzne :/
Odpisz
4 sierpnia 2015, 22:15
"wygląd nie jest najważniejszy" - powiedział każdy urodziwy człowiek.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 22:13
Ta po lewej serio za**biście piękna.
Odpisz
4 sierpnia 2015, 21:17
Wszyscy są piękni ale to nawet nie jest cytat w ogóle to czemu jeszcze to czytazsz zamiast dać łapkę w dół ~ja
Odpisz
4 sierpnia 2015, 20:36
prawda życiowa zawarta w jednym obrazku ._.
Odpisz