Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar StachuIJones

8 października 2016, 22:41

twórca fb nie widzi kolorów chyba czerwonego i jakieś jeszcze

Avatar Ilovefutbol

4 października 2018, 00:42

Avatar StachuIJones

1 listopada 2018, 20:43

@Ilovefutbol: sam nie wiem co wtedy pisałem a tak btw +1 za odkop

Avatar patryko1234

14 czerwca 2018, 22:00

Bo by sie 10-latki zabijały

Avatar Filipsss

Edytowano - 16 sierpnia 2017, 12:51

DLACZEGO NA FB NIE MA FUNKCJI JE*IE MNIE TO? aaaa no tak przecież polskie nastolatki gdyby zobaczyły jak wiele osób ma je w dupie zaczęły by się masowo wieszać nie starczyłoby miejsc w kostnicach a kasy na kostnice też nie XD

Avatar ham22

14 kwietnia 2016, 15:37

Około 2 miesięcy temu dodano reakcje :)

Avatar Egzi01

5 grudnia 2013, 20:52

bo by tyle ludzi tego używało że by się facebook zbugował

Avatar
Konto usunięte

31 maja 2013, 21:36

Albo mogłoby być Głupie to!

Avatar tolkowski

1 grudnia 2012, 18:37

powinna być: Mam to gdzieś! i kciuk w dół

Avatar pataraka

9 czerwca 2012, 15:43

lubię to :D i jest! jak wciśniesz lubię to to pojawia się nie lubię żeby wycofać

Avatar
Konto usunięte

8 czerwca 2012, 12:26

Gdyby powstał przycisk "Nie lubię" to pojawiłos by się mnóstwo spamerów, które by klikały wszędzie "NIe lubię".

Avatar Vixa_

8 czerwca 2012, 17:26

moze i tak

Avatar silient

8 czerwca 2012, 10:29

Ja klikam lubię to po to żeby potem kliknąć nie lubię ;-)

Avatar tachu99

8 czerwca 2012, 08:18

@KontoUsunięte: Współczuję twoim rodzicom...

Avatar
Konto usunięte

5 czerwca 2012, 18:33

Eee z czym r*j? jak wezmiesz lubie to to ci sie pojawi nie lubie I z czym R*j?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Szybki jak błyskawica

Nie zadzieraj z bobrami

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka