Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Szybki jak błyskawica
Nie zadzieraj z bobrami
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 października 2016, 22:41
twórca fb nie widzi kolorów chyba czerwonego i jakieś jeszcze
Odpisz
4 października 2018, 00:42
@StachuIJones: no i
Odpisz
1 listopada 2018, 20:43
@Ilovefutbol: sam nie wiem co wtedy pisałem a tak btw +1 za odkop
Odpisz
14 czerwca 2018, 22:00
Bo by sie 10-latki zabijały
Odpisz
Edytowano - 16 sierpnia 2017, 12:51
DLACZEGO NA FB NIE MA FUNKCJI JE*IE MNIE TO? aaaa no tak przecież polskie nastolatki gdyby zobaczyły jak wiele osób ma je w dupie zaczęły by się masowo wieszać nie starczyłoby miejsc w kostnicach a kasy na kostnice też nie XD
Odpisz
14 kwietnia 2016, 15:37
Około 2 miesięcy temu dodano reakcje :)
Odpisz
5 grudnia 2013, 20:52
bo by tyle ludzi tego używało że by się facebook zbugował
Odpisz
31 maja 2013, 21:36
Albo mogłoby być Głupie to!
Odpisz
1 grudnia 2012, 18:37
powinna być: Mam to gdzieś! i kciuk w dół
Odpisz
9 czerwca 2012, 15:43
lubię to :D i jest! jak wciśniesz lubię to to pojawia się nie lubię żeby wycofać
Odpisz
8 czerwca 2012, 12:26
Gdyby powstał przycisk "Nie lubię" to pojawiłos by się mnóstwo spamerów, które by klikały wszędzie "NIe lubię".
Odpisz
8 czerwca 2012, 17:26
moze i tak
Odpisz
8 czerwca 2012, 10:29
Ja klikam lubię to po to żeby potem kliknąć nie lubię ;-)
Odpisz
8 czerwca 2012, 08:18
@KontoUsunięte: Współczuję twoim rodzicom...
Odpisz
5 czerwca 2012, 18:33
Eee z czym r*j? jak wezmiesz lubie to to ci sie pojawi nie lubie I z czym R*j?
Odpisz