Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Nigdy na to nie wpadną
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Totalnie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 maja 2016, 20:45
dodajcie moją vivaldi
Odpisz
19 sierpnia 2015, 18:53
Explorer niedługo będzie szybszy od edge napewno.
Odpisz
18 września 2015, 16:05
@Wilson2D: Już jest... :v
Odpisz
11 sierpnia 2015, 13:32
hahahahahaha dobrze moja przeglądarko!
Odpisz
11 sierpnia 2015, 17:57
@Windows_10: jej!
Odpisz
11 sierpnia 2015, 19:27
Moja malutka przegladareczka! *przytula Microsoft Edge*
Odpisz
11 sierpnia 2015, 20:16
@Windows_10: *tuli się*
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2015, 18:33
*potajemnie ucieka i instaluje Linux'a*
Odpisz
24 sierpnia 2015, 14:49
*strzela karabinem i odpala biuro projektu MS edge , ideę do win. 10 aktuliacjnie wycina MS Edge
Odpisz
25 sierpnia 2015, 10:19
jesteś za wolny!
(ha ha ha) *usuwa swojego brata z windows 10*
Odpisz
25 sierpnia 2015, 10:23
pssst!
nobody cares
Odpisz
25 sierpnia 2015, 10:29
i jest nadal w win. 10
Odpisz
25 sierpnia 2015, 12:09
*instaluje Firefoxa* I teraz co? :D
Odpisz
25 sierpnia 2015, 13:38
nic
Odpisz
25 sierpnia 2015, 18:14
zgadzam się z bratem
nic
Odpisz
25 sierpnia 2015, 18:15
wiem
dlatego go usuwam
Odpisz
20 sierpnia 2015, 10:33
I tak używam Vivaldi.#Nobodycares
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2015, 12:52
firefox i google chrome na ostatnim obrazku zachowują sie jak dzieci
Odpisz
11 sierpnia 2015, 17:55
nie słodzić mi tak
Odpisz
12 sierpnia 2015, 13:20
niestety firefox jest juz szybszy od ciebie po aktualizacji :(
Odpisz
12 sierpnia 2015, 13:18
Firefox jest juz szybszy po specjalnej aktualizacji na windows 10
Odpisz
12 sierpnia 2015, 01:29
I tak używam Opery.
#Nobodycares
Odpisz
11 sierpnia 2015, 13:02
impossibur ! edger nie wygra ze mną powtórzy się historia z explorerem ! jeszcze zobaczymy !
Odpisz
11 sierpnia 2015, 13:05
@loloja: Zobaczymy, czy zapamiętasz że zdanie zaczynamy dużą literą i przed znakami interpunkcyjnymi nie stawiamy spacji.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 13:06
@Lama_w_kropki: *Wielką literą, nie dużą.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 13:08
@Lama_w_kropki: to jest wolny internet czyli jeja.pl a nie ku*wa lekcja języka polskiego...
Odpisz
11 sierpnia 2015, 13:18
@loloja: no ku*wa co za idiota...
Odpisz
11 sierpnia 2015, 13:18
@ninja618: Mnie w podstawówce uczono, że pisze się "dużą literą". Ale ponoć obie formy są poprawne.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 13:18
@loloja: no ku*wa co za idiota...
Odpisz
11 sierpnia 2015, 13:21
@loloja: Ekhem. Nie przeklinaj jeśli nie ma takiej potrzeby. Chodzi o to, że takie błędy po prostu wyglądają nieestetycznie. Dużo lepiej czyta się komentarz przemyślany, napisany bezbłędnie, z odpowiednimi znakami interpunkcyjnymi w odpowiednich miejscach...
Odpisz
11 sierpnia 2015, 14:42
@Lama_w_kropki: ja na to nie zwracam uwagi i mam w dupie czy ktoś pisze g9ra czygóra ważne żeby było wiadomo o co chodzi. W j. Polskim jest tylko jedno znaczenie słowa ,,Góra" (nie licząc odmian np w górę itp) co innego jak ktoś napisze może zamiast morze...
Odpisz
11 sierpnia 2015, 15:49
@Lama_w_kropki: Nie. Poprawną formą jest: Wielką literą. Nie dużą.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 16:08
@ninja618: "Jedni wolą pisać dużą literą, inni wielką literą – to kwestia wyłącznie upodobań, żadnych zakazów ani nakazów tu nie ma. Trzeba tylko pamiętać, aby nie pisać z dużej (wielkiej) litery, gdyż wyrażenia te mają złą opinię w wydawnictwach poprawnościowych, mimo że ich frekwencja w tekstach jest duża. [...]" -Mirosław Bańko
Odpisz
11 sierpnia 2015, 16:16
@amekninja555: Ok.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 17:55
@loloja: walczmy więc
Odpisz
11 sierpnia 2015, 17:56
@loloja: walczmy więc
wojna!
Odpisz
11 sierpnia 2015, 18:30
wojna !
Odpisz
11 sierpnia 2015, 20:13
@Lama_w_kropki: No to widać że ciebie zje**ny gimb.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 20:27
@Arkan: Opowiedz mi jak to jest być dojrzałym i całkowicie normalnym człowiekiem.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 21:50
@Lama_w_kropki: Hmm nie wpieprzaj się w życie innych. Każdy może sobie pisać jak chce. Ważne że polonisce w szkole pasuje.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 18:32
@Arkan: *Polonistce.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 19:38
@Lama_w_kropki: who cares? 😂😂
Odpisz
13 sierpnia 2015, 19:59
@Arkan: Zdanie zaczynamy dużą/wielką literą.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 21:14
@Lama_w_kropki: WYPI***ALAJ!!!!!!!
Odpisz
13 sierpnia 2015, 22:01
@Arkan: Zazwyczaj na końcu daje się jeden albo trzy wykrzykniki. Ja tak mogę cały dzień, odpuść sobie.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 22:04
@Lama_w_kropki: Jo tyż i nigdy sobie nie odpuszczę.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 22:10
@Arkan: Dziesięć lat później...
Odpisz
18 września 2015, 16:07
@Lama_w_kropki: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
17 października 2015, 19:58
@loloja: Wygrałeś, ma bana
Odpisz
17 października 2015, 21:55
@SharpNeedle: i dobrze !
Odpisz
11 sierpnia 2015, 15:58
A opera ;-;
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2015, 16:08
@carmilion: Jest już na mecie :v
Odpisz
11 sierpnia 2015, 15:21
Gdyby jeszcze obsłgiwał rozszerzenia, to byłoby na prawdę świetnie.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 16:00
@CEzikMaj: po ch*j ci rozszerzenia???
Odpisz
11 sierpnia 2015, 16:40
Na AdBlocka?
Odpisz
6 sierpnia 2015, 17:40
Opera master race!
Odpisz
11 sierpnia 2015, 15:09
@Shockblade_Zed: Nope
Odpisz
11 sierpnia 2015, 18:54
@Ares011: Ten cały chrome to spie**olina jakich mało, lepsza Opera i koniec
Odpisz
11 sierpnia 2015, 14:42
POMYLEŃCY google i firefox są już na mecie.... a edge się ściga z safari i operą :P (EDGE Z TYŁU)
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2015, 14:38
bing jest apoko ale najlepszy google i firefox.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 16:06
@Sebzer: fail so much
Odpisz
11 sierpnia 2015, 14:37
FMEISS
Odpisz