Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Jakby trochę nie fair
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 sierpnia 2015, 16:19
Bękarty wojny- fajny film.
Odpisz
9 sierpnia 2015, 16:45
@Kurewski_Komentator: Są lepsze wojenne, i to dużo lepsze, polecam na przykład "Ma-i We-i" "Listy z Iwo Jimy" czy "Braterstwo Broni" (które opowiada o wojnie koreańskiej)... Są to świetne azjatyckie produkcje, moim zdaniem azjatyckie filmy wojenne są nieco lepsze niż amerykańskie czy europejskie.
Odpisz
9 sierpnia 2015, 16:51
@hehehe48: ja lubię ten film ze względu na to, że przewijają się w nim wątki komediowe.
Odpisz
9 sierpnia 2015, 16:52
@Kurewski_Komentator: A... Jeśli ktoś ma gusta bardziej podchodzące pod filmy komediowe, to powinien być dla niego liczący się film :)
Odpisz
9 sierpnia 2015, 17:44
@hehehe48: Ja uwielbiam komedie, a ten film oceniam na 2/10. Po prostu jakoś nie trawię Tarantino.
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2015, 20:30
@hehehe48: każdy ma swój styl :P
Odpisz
10 sierpnia 2015, 00:29
@hehehe48: Oglądałeś film "FURY" ?
Odpisz
13 sierpnia 2015, 12:55
@pancerny366: jest ich masę na takich czerwonych tubach, podaj np. tytuł, albo bohaterów. A może chodziło Ci o kung fury.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 13:49
@Estetyczny_Banan: Nie chodziło mi o film wojenny, po polsku, Furia.
Odpisz
15 sierpnia 2015, 22:27
@pancerny366: aha ok :P
Odpisz
9 sierpnia 2015, 22:50
Kto umie mówić/pisać po włosku? Ja umiem: jeden włosek, dwa włoski, trzy włoski...
Odpisz
9 sierpnia 2015, 23:33
@Kivera: Ja ci na włosku nic nie napisze...
Odpisz
9 sierpnia 2015, 17:45
pastaaaa(^ω^) (sry musiałem, tak jestem "mangozjebem" kurde) pozdro dla kumatych:D
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2015, 20:42
@Jeff_The_Killer_: Dojcz, Dojcz, pasta~
Odpisz
9 sierpnia 2015, 23:06
@Jeff_The_Killer_:
Odpisz
9 sierpnia 2015, 17:11
Włoski jest brzydki ;-;
Zupełnie nie ogarniam jak można sie jarać tym językiem.
Odpisz
Edytowano - 9 sierpnia 2015, 20:31
ciekawe co świat mówi o polskim (jednym z najtrudniejszych) ;-;
Odpisz
9 sierpnia 2015, 20:42
@Estetyczny_Banan: Nie mam pojęcia. Pewnie, że szuszczący strasznie ;-;
Odpisz
9 sierpnia 2015, 16:15
jak się nazywają takie obrazki
Odpisz
9 sierpnia 2015, 16:26
@piotros23: Justgirlythings
Odpisz