Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
To się nie może nie udać
Pozdrawiam świetliki
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Nie zadzieraj z bobrami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 października 2022, 09:04
XDDDD
Odpisz
17 października 2013, 19:39
hahahahahhaha padłem i nie wstane :D przez kilka minut sie z tego smialem 5/5 i do ulu
Odpisz
24 sierpnia 2013, 14:29
XD
Odpisz
6 lipca 2013, 13:12
XD
Odpisz
12 października 2012, 20:40
ahahahahah xddd jak się uśmiałem ;D
Odpisz
12 września 2012, 17:23
xD
Odpisz
27 lipca 2012, 21:16
Dobre...
Odpisz
30 czerwca 2012, 13:20
Uśmiałam się że szok XD
Głupie trochę ale śmieszne XD
Odpisz
16 czerwca 2012, 21:40
Gooby pls
Odpisz
13 czerwca 2012, 18:07
LOL
Odpisz
11 czerwca 2012, 13:41
jeezu, toż to idiotyzm...
słabe 1
Odpisz
11 czerwca 2012, 19:27
@frefux: Ku#$%, wszędzie gdzie spojrze to Ci się nie podoba... ***y hejter... :P
Odpisz
11 czerwca 2012, 20:45
@adikOO: Ej no, to mój tekst -.-
Odpisz
11 czerwca 2012, 21:22
@adikOO: haters gonna hate. ; )
Odpisz
12 czerwca 2012, 21:31
@sarnasarna: to trzeba było wcześniej napisać
Odpisz
12 czerwca 2012, 21:18
ocho donald ma dosyć dzieci XD
Odpisz
7 czerwca 2012, 19:26
to musi być na głównej !! :D
Odpisz
11 czerwca 2012, 20:06
@arekor22: przecież jest :D
Odpisz
12 czerwca 2012, 18:01
yeeey :D tylko że ja ten komentarz napisałem kiedy było w poczekalni :>
Odpisz
12 czerwca 2012, 13:47
Dobree 5/5
Odpisz
11 czerwca 2012, 22:56
Sztachnij się.
Odpisz