Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Deal życia
Dobrze czasem się oderwać
Jakby trochę nie fair
Cóż za brak szacunku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 grudnia 2015, 16:08
how about no
Odpisz
10 sierpnia 2015, 20:34
House El
Strength, Speed, Red Pants
Odpisz
12 sierpnia 2015, 01:04
@ClarkKent: Kal, twoi przodkowie nie nosili czerwonych majtek na spodniach
Odpisz
14 sierpnia 2015, 20:02
@BarryAllen: Całe życie w kłamstwie...
Odpisz
12 sierpnia 2015, 00:17
Ja chcę do Rogersów!
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:33
house Hari Pota ? pudełko na hejty \_______/
Odpisz
11 sierpnia 2015, 09:21
Znaczy że jestem teraz jakiś mistrz domu czy jak?
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2015, 22:59
house sparrow forever, bo te motto jest do bólu piękne.
Odpisz
10 sierpnia 2015, 22:21
a dlaczego nie po polsku obrazek
Odpisz
10 sierpnia 2015, 23:00
@PocketAces: A nie umiesz tak prostego angielskiego ? I nie wyskakuj mi tu z wymówką Polacy nie gęsi swój język mają.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 10:58
@panther500: a po co umieć angielski jak się nie jest anglikiem
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:09
@PocketAces: Widzę francuski tok myślenia ale ok. wytłumaczę. np. jak będziesz gdzieś wyjeżdżał na wakacje/urlop jechał za granicę. albo gdy będziesz pracował w ogólnoświatowej polskiej firmie i będziesz miał konferencję w Ameryce. Też gdy napiszesz na c/v że znasz obce języki chętniej cię przyjmą. Następnie nauka obcych języków rozwija umysł. I ostatnie jak ktoś cię po angielsku o coś w Polsce zapyta to nie będziesz stał jak tępa pała tylko odpowiesz, a turyści zauważą że jesteś kulturalnym człowiekiem i będą patrzeć lepszym okiem na Polskę. Tyle wystarczy ?
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:52
@panther500: nie wystarczy
Odpisz
11 sierpnia 2015, 13:30
@PocketAces: to masz problem bo jesteś albo mały Gówniarz co nie zna życia albo tępa pała która kibluje w O.H.P 6 rok.
Odpisz
12 sierpnia 2015, 13:45
@panther500: "Widzę francuski tok myślenia" - nie, widzisz trolla. Nie warto marnować czasu i nerwów na takich ludzi.
Odpisz
12 sierpnia 2015, 19:07
@rakso: Masz rację Ale to jest niedorozwój i troll. Bo troll to taki ALKATRAZ
Odpisz
10 sierpnia 2015, 21:30
House Kogut
Przytul
Odpisz
10 sierpnia 2015, 20:41
Odpisz
Edytowano - 7 sierpnia 2015, 20:47
House Ork
"Waaagh!"
Odpisz