Gdy jesteś jedyną dziewczyną na "imprezie"
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Płać pan
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Pilne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 grudnia 2015, 20:13
Ten oblech z wywalonym brzuchalem ma nawet fajnom bluzkem z rainbow ( no co, jestem dziewczynom i takie ubrania mogom mi siem podobać :3
Odpisz
29 lutego 2016, 20:23
@Uwielbiam_Rysowac12: nie zamknołaś nawiasu
Odpisz
25 lipca 2016, 08:27
@Uwielbiam_Rysowac12: Uwielbiam Dashie!
Odpisz
26 stycznia 2017, 01:16
@Uwielbiam_Rysowac12: (odkop ) Troll czy ameba?
Odpisz
11 grudnia 2017, 22:08
Chyba jednak ameba...
Odpisz
13 czerwca 2018, 15:31
Chyba tak
Odpisz
10 sierpnia 2015, 17:02
Służę z pomocą.
Odpisz
27 lipca 2016, 20:00
Też mogę pomóc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
14 sierpnia 2015, 13:56
Odpisz
10 sierpnia 2015, 20:56
tak się właśnie czułam kiedy miałam 5 dniową wycieczkę...nawet nauczyciel był facetem
Odpisz
10 sierpnia 2015, 20:09
Two guys one cup ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Odpisz
10 sierpnia 2015, 19:03
Welma?
Odpisz
7 sierpnia 2015, 20:02
Te koszulki...
Odpisz
7 sierpnia 2015, 22:45
@Henzej: bo to zebranie bronych
Odpisz
8 sierpnia 2015, 01:21
@mako13:
Odpisz
10 sierpnia 2015, 17:08
@mako13: Boże... czasami sie ciesze że juz do nich nie należe.
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2015, 18:05
@Husarz101: Dlaczego Thanks, Captain Obvious? Ja na przykład nie wiedziałem o co chodzi, a on tylko wyjaśnił... Przyznaj się kurna że napisałeś to tylko dlatego żeby dostać strzałki w górę (i zanim o mnie wypomnicie że robię to samo, nie - mnie możecie nagradzać w dół, ja mam to gdzieś).
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2015, 18:27
@hehehe48: Po koszulkach można poznać, że to zebranie bronych. Jest to OCZYWISTE.
Odpisz
8 sierpnia 2015, 09:53
(͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
8 sierpnia 2015, 02:40
Ale jak źle jest? Bo od tego zależy czy wysłać ekipę ratunkową, czy po prostu zrzucić na to wszystko bombę bo i tak jest za późno.
Odpisz
7 sierpnia 2015, 21:18
Pij o wszystkim zapomnisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
7 sierpnia 2015, 20:50
Kolo z kucolem zapomniał jak się koszulkę nosi...
Odpisz