Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Można, tylko trzeba wstawać rano
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
Trzeba brać osobną torbę
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia, 10:31
Są cycki jest główna
Odpisz
10 sierpnia 2015, 12:27
Faktycznie nie fair - jedna zarabia tyle, że stać ją na sztuczne piersi.
Odpisz
10 sierpnia 2015, 13:09
@arki316: Cofnąłeś się w czasie, by ukraść mój komentarz!!!
Odpisz
10 sierpnia 2015, 13:29
@KingsMax: albo jesteś moim zaginionym jednojajowym bliźniakiem i myślimy w ten sam sposób.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 08:01
@KingsMax: nie, po prostu geniusze myślą podobnie.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 18:12
@arki316: Bliźniaki jednojajowe nie myślą w ten sam sposób, gdyż ich rozwój jest taki sam, tylko pod względem fizycznym. A geniusze nie zawsze myślą podobnie. Dla przykładu ten co stworzył równanie opisujące wszystko we wszechświecie był za prostotą i ,,to równanie jest właściwe, gdyż jest piękne", a inny nigdy nie akceptował prostych rozwiązań.
Odpisz
12 sierpnia 2015, 15:13
@KingsMax: podróże w czasie nie istnieją, ale fenomen bliźniąt jednojajowych już tak
Odpisz
13 sierpnia 2015, 21:14
@arki316: Podróże w czasie istnieją. :P I dalej: bliźniaki może jednojajowe, ale tak samo nie myślą.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 22:15
@KingsMax: a czytałeś o fenomenie bliźniąt jednojajowych?
Odpisz
14 sierpnia 2015, 07:48
@arki316: Nie, ale wiem że takie samo myślenie jest niemożliwe, co najwyżej podobne, z podobną wiedzą.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 12:30
@KingsMax: Jak wyjaśnić to, że bliźnięta, które od lat nie miały ze sobą kontaktu żeniły się z osobami o tym samym imieniu, tak samo dawały dzieciom na pierwsze i drugie imię, tak samo wabiły się ich zwierzęta, a na spotkanie po latach przyszły tak samo ubrane? A był to tylko czubek góry lodowej.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 16:30
@arki316: Podobne myślenie, ale nie identyczne. A ożenienie się z osobami o tym samym imieniu... oceniać ludzi po imieniu. ;-;. Poza tym zaginione tym bardziej nie zachowywałyby się tak samo. Dlaczego? Bo inne przeżycia inaczej rozwinęłyby ich charakter, więc powiem tak: fake.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 18:00
@KingsMax: a dwa długopisy marki korwin są podobne czy identyczne. Jeśli przyszły ubrane w to samo na spotkanie po 40 latach to myślały identycznie.
Odpisz
15 sierpnia 2015, 17:52
@arki316: 1 Podobne.
2 Mógł ktoś je przekonać do ubrania tego, albo same się zmówiły. Jest też opcja o wymyślonej historii. Ja sam widziałem ciekawe pomysły na fakes.
Odpisz
15 września 2016, 21:34
@arki316: A może po prostu jest na tyle mądra, żeby nie pakować sobie 10 kilo silikonu w cyce?
Odpisz
16 września 2016, 06:41
@TheHunterMikiPL: W sumie racja. Zawsze mnie zastanawiało jak płytkie muszą być kobiety by uciekać się do takich zabiegów - najwidoczniej nie mają sobą nic więcej do zaoferowania. Rozumiem rekonstrukcje usuniętych piersi, ale nie powiększanie biustu i to do takich rozmiarów (no chyba, że kobieta nie ma biustu wcale i wygląda jak chłop)
Odpisz
16 września 2016, 15:03
@arki316: Tak do D albo C by wystarczyło. A są kobiety, które mają piersi, jak chłopak z anoreksją, a i tak nie powiększają.
Odpisz
16 września 2016, 19:37
@TheHunterMikiPL: no to chyba mowa o mnie XD
Odpisz
5 września 2020, 07:08
@arki316: ładny wątek xd
Odpisz
24 grudnia 2015, 15:54
Kumam
Odpisz
10 sierpnia 2015, 18:11
DEM TITIES
Odpisz
10 sierpnia 2015, 15:17
Biuściaste zawsze dostają większe porcje...
Odpisz
10 sierpnia 2015, 13:58
Zakładają takie dekolty a jak spojrzysz to cię nazwie zboczeńcem. To jest nie fair.
Odpisz
9 sierpnia 2015, 22:03
Kelner, gdzie jest moje zamówienie?!
A tak po za tym czy tylko mi nie podobają się takie wory?
Odpisz
9 sierpnia 2015, 23:14
@javapl: nie tylko
Odpisz
9 sierpnia 2015, 23:55
@javapl: okropne to na starość bo masz cycek wielki na dole brzucha
Odpisz
10 sierpnia 2015, 11:39
@Uszyjemy_dzisiaj_misia: już nie trzeba kupować górnej części bielizny bo spokojnie wystarczy dolna.
Odpisz
10 sierpnia 2015, 13:53
@Uszyjemy_dzisiaj_misia: czym się różni młoda dziewczyna od starej? Młoda między piersiami ma wisiorek, a stara pępek
Odpisz
10 sierpnia 2015, 10:37
I widać kto opalał się w bikini
Odpisz
10 sierpnia 2015, 10:21
To pewnie chodzi o ilość jedzenia na talerzu
Odpisz
10 sierpnia 2015, 10:05
Zawsze pozostaje kazirodztwo.
Odpisz
10 sierpnia 2015, 09:59
Takie porównanie Mortal Kombat X i Mortal Kombat 9.
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2015, 09:46
Ja tam wole te po lewej ._.
@EDIT: Ehh... dałem sb nadzieje że mam jakiś wybór...
Odpisz
10 sierpnia 2015, 09:38
Kiedy nowe obrazki? :v
Odpisz
10 sierpnia 2015, 09:24
Ta jasne...Lepsze są naturalne cycki a małe/średnie niż sztuczne wory na kartofle
Odpisz
10 sierpnia 2015, 09:16
Wolałbym tą z mniejszymi nie lubie takich wielkoludów xD
Odpisz