Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niegrzeczny Oskarek
Fergus
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 sierpnia 2015, 14:54
zawsze jak się was ktoś pyta czy jesteś wolny/a to odpowiadajcie ,że jesteście szybcy ;)
Odpisz
20 sierpnia 2015, 18:16
@Sebzer: Bycie "szybkim" to raczej wada niż zaleta ;)
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2015, 20:09
@Roger909: ja lubie biegać noe tak jak grubasy... takie jak... Ty?
Odpisz
20 sierpnia 2015, 20:54
@Sebzer: Chodziło mu o bycie szybkim w łóżku.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 03:07
@Sebzer: Nie zrozumiałeś mojego komentarze i mnie obraziłeś, nie miło... TimeOfMy ci już wytłumaczył co miałem na myśli
Odpisz
21 sierpnia 2015, 16:01
@Roger909: ja sie zapytałem czy jestes grubaskiem skoro nie jestes szybki.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 22:07
@Sebzer: Przecież nawet nie napisałem że nie jestem szybki ? xD czytaj ze zrozumieniem :D
Odpisz
15 lutego 2016, 20:23
@Sebzer: Ja tysz biegam i jeszcze pakuję!!
#SIŁA, MASA METR KU*ASA!!
Odpisz
15 lutego 2016, 20:48
@Roger909: Ja to pisałem lata temu
Odpisz
30 lipca 2017, 16:48
@Sebzer: Jakie lata?
...
Odpisz
18 sierpnia 2018, 14:27
@TheHunterMikiPL: Lata mijają, a przeszłość i tak wraca.
Odpisz
30 listopada 2015, 13:47
W-brew
Odpisz
20 sierpnia 2015, 15:43
Nie rozumiem logiki niektórych kobiet; wyrywają sobie brwi po to, żeby je narysować..
Odpisz
20 sierpnia 2015, 14:01
W-brew.
Badum tss.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 13:53
To jest wbrew naturze.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 12:37
brew
Odpisz
20 sierpnia 2015, 12:06
było
Odpisz
20 sierpnia 2015, 12:06
haaahah
Odpisz
20 sierpnia 2015, 12:32
Ić stont.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 13:50
Ty złodzieju! Ukradłeś avatar USAball!
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:09
@CanadaBall2: nieć
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:09
nieć
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:11
@CanadaBall2: jeja to strona dla wszystkich nie zabronisz mi
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:12
a ty ukradłeś avatara z grafi w google więc spadaj
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:16
Mi nie będziesz mówił, co mam robić smarkaczu. Faktem jest, że ukradłeś avatar.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:24
faktem jest żebyś się. odpie**olił nazisto
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:26
Może udaję Niemca, ale to nie znaczy, że jestem nazistą!
Odpisz
Edytowano - 20 sierpnia 2015, 16:30
To odpie**ol się i daj mi spokój ja nie znam USAball więc nie wiem co on ma za avatar
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:31
Nie ukradłeś mi awatara, obaj znaleźliśmy go w internecie, z resztą to ja i tak często zmieniam. Obrażanie kogoś kto ma awatar z germanyballem wyzywając od nazisty jest takie inteligentne... Czy to nie jest rasizm? (Dobrze pamiętam definicję czy tyczy się tylko koloru skóry? ;-;)
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:32
Jak można nie znać USA? Nowy w internetach? Może nawet nie wiesz, kto to ALKATRAZ?
Idź na dział gier i nie wracaj.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:33
Dobra trochę mnie poniosło ale to że mam ten sam avatar to nie znaczy że jestem złodziejem
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:33
Bo co mi zrobisz
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:34
Ja przy necie całe dni nie siedze
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:38
Zgadza się, nie trzeba nazywać od razu złodziejem. I tak jestem w trakcie tworzenia nowego awatara. :)
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:41
Powiedz proszę swojemu koledze żeby każdy ma prawo siedzieć w obrazkach
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:44
Czy ja siedzę cały czas przy necie? Śledzisz mnie? Najlepiej usuń konto, bo nie przyjmujemy rasistów.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:44
Koleżance jak coś xd Akurat sama administracja się wypowiadała o tym "Wracaj do gier" Które używają ludzie z działu obrazki, dział gry dla jeja jest bardzo ważnym działem.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:47
Nowy w internetach też musi w nich pobyć żeby stać się bywalcą
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:51
To siedź, ale nie na jeja.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:53
Czemu ta strona jest dla wszystkich więc nie wyrzucisz mnie hejterze
Odpisz
20 sierpnia 2015, 16:59
Co nie masz jeszcze jakiegoś wyzwiska lub hejtu ?
Odpisz
20 sierpnia 2015, 17:02
Nie jestem jakimś hejterem, nie to co ty. Po za tym to była rada na przyszłość, bo nie wróże ci jej dobrej na jeja.
Odpisz
20 sierpnia 2015, 17:05
Ty to zaczełaś nazywając mnie złodziejem czyli ty jesteś hejterem
Odpisz
20 sierpnia 2015, 17:12
Ta rozmowa schodzi na co raz niższy poziom, w ogóle po co się kłócę z jakimś 11-stolatkiem? Idź i nie wracaj. Koniec tej głupiej rozmowy. Żegnaj na zawszę, trollu.
Odpisz
8 sierpnia 2015, 14:14
Kreska. Arcydzieło o wartości kilku milionów.
Odpisz
8 sierpnia 2015, 14:41
@NIGGEREL: Mój znajomy też bardzo lubił kreski.
Odpisz
8 sierpnia 2015, 15:01
@Crobat: Ale białe czy czarne ?
Odpisz
8 sierpnia 2015, 15:02
@panther500: Wszystkie jak lecj.Raz nie wiadomo jak wciągnął pasy z ulicy.
Odpisz
8 sierpnia 2015, 22:36
@Crobat: Prosiłem, żebyś o tym nie mówił!
Odpisz