Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar wariat123

18 sierpnia 2015, 16:40

w kfc można do kubełka lać

Avatar Lumaq

19 sierpnia 2015, 11:58

@wariat123: Nie powinno się. Tzn. raz moi koledzy tak zrobili. Nie miałem zamiaru pić pepsi wymieszanej z tłuszczem po kurczakach.

Avatar JPsoldier

18 sierpnia 2015, 21:42

2 lata temu na Węgrzech byłem w KFC . Jadlem spokojnie , aż nagle przyszło 2 Polaków i zaczeli się wydzierac
-Marcin !!!!
- co ?
-płacisz jeden raz a pijesz ile chcesz !!!
kupili po 2 kubki i wyszli ....
Wrócili z 5 litrowymi baniakami , i nikt nie mógł sobie nalać bo oni napelniali sobie zapas na cały rok ;-;
#Polska za granicą

Avatar panther500

19 sierpnia 2015, 09:38

@JPsoldier: Cholerne Janusze są już zarazą całego świata. W przyszłości będzie the walking Janusz.

Avatar margrado

19 sierpnia 2015, 00:16

Ta kobieta przyjechała z Radomia...

Avatar Syn_Bozy777

18 sierpnia 2015, 20:00

Boże... znaczy tato...

Avatar lejtekole

18 sierpnia 2015, 18:19

chciała auto zatankować

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2015, 18:34

Widać że sprzedawca odmawia

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2015, 11:27

Każdy kraj ma swoich cebulaków.

Avatar TheHarrier

8 sierpnia 2015, 23:29

wstyd

Avatar bylejakbylegdzie

8 sierpnia 2015, 19:42

wytłumaczy ktoś?

Avatar matik711matik

8 sierpnia 2015, 19:45

@bylejakbylegdzie: Darmowe dolewki.

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2015, 19:46

@bylejakbylegdzie: Zakładam że w Burger King'u jest oferta w stylu "płacisz raz i dolewasz ile chcesz". A ta pani na obrazku nalewa sobie picie do jakiejś wielkiej butelki.

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2015, 19:47

@matik711matik: Wyprzedziłeś mnie :/

Avatar bylejakbylegdzie

8 sierpnia 2015, 19:50

@matik711matik: to tylko przyjść z rurką, lejkiem i butelką 5l

Avatar matik711matik

8 sierpnia 2015, 20:12

@bylejakbylegdzie: A jak myślisz do czego ona to wlewa?

Avatar bylejakbylegdzie

8 sierpnia 2015, 20:54

@matik711matik: to jest akurat niewiele, 2-3 litry nie więcej a 5 lub nawet 8l to takie butle że trzeba by było lejek i wężyk by nalać

Avatar NinjaPotato

8 sierpnia 2015, 21:02

@bylejakbylegdzie: A nie lepiej przynieść 10l beczkę

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2015, 04:08

@NinjaPotato: Mam takową(nie pytaj skąd) Potrzebna mi tylko podwózka.

Avatar FreakZ

9 sierpnia 2015, 05:23

Wezmę na swoje ekologiczne kabrio

Avatar xAzumiKx

9 sierpnia 2015, 09:56

@NinjaPotato: pff cysterne i tira

Avatar NinjaPotato

13 sierpnia 2015, 20:43

@xAzumiKx: pfff Ruska cysterna

Avatar CanadaBall2

Edytowano - 18 sierpnia 2015, 16:34

@bylejakbylegdzie: Ty tylko spytałeś o co chodzi (ja też nie wiedziałem wtedy) a już te chore poyeby dały Ci minusy :D Ciekawe czy sami się zorientowali o co chodzi w tym obrazku :V

Avatar moth16

18 sierpnia 2015, 16:58

@bylejakbylegdzie: to jest pięciolitrówka

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Tymi się chodzi

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Ostry ten sędzia

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka