Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Tymi się chodzi
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Ostry ten sędzia
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2015, 16:40
w kfc można do kubełka lać
Odpisz
19 sierpnia 2015, 11:58
@wariat123: Nie powinno się. Tzn. raz moi koledzy tak zrobili. Nie miałem zamiaru pić pepsi wymieszanej z tłuszczem po kurczakach.
Odpisz
18 sierpnia 2015, 21:42
2 lata temu na Węgrzech byłem w KFC . Jadlem spokojnie , aż nagle przyszło 2 Polaków i zaczeli się wydzierac
-Marcin !!!!
- co ?
-płacisz jeden raz a pijesz ile chcesz !!!
kupili po 2 kubki i wyszli ....
Wrócili z 5 litrowymi baniakami , i nikt nie mógł sobie nalać bo oni napelniali sobie zapas na cały rok ;-;
#Polska za granicą
Odpisz
19 sierpnia 2015, 09:38
@JPsoldier: Cholerne Janusze są już zarazą całego świata. W przyszłości będzie the walking Janusz.
Odpisz
19 sierpnia 2015, 00:16
Ta kobieta przyjechała z Radomia...
Odpisz
18 sierpnia 2015, 20:00
Boże... znaczy tato...
Odpisz
18 sierpnia 2015, 18:19
chciała auto zatankować
Odpisz
9 sierpnia 2015, 18:34
Widać że sprzedawca odmawia
Odpisz
9 sierpnia 2015, 11:27
Każdy kraj ma swoich cebulaków.
Odpisz
8 sierpnia 2015, 23:29
wstyd
Odpisz
8 sierpnia 2015, 19:42
wytłumaczy ktoś?
Odpisz
8 sierpnia 2015, 19:45
@bylejakbylegdzie: Darmowe dolewki.
Odpisz
8 sierpnia 2015, 19:46
@bylejakbylegdzie: Zakładam że w Burger King'u jest oferta w stylu "płacisz raz i dolewasz ile chcesz". A ta pani na obrazku nalewa sobie picie do jakiejś wielkiej butelki.
Odpisz
8 sierpnia 2015, 19:47
@matik711matik: Wyprzedziłeś mnie :/
Odpisz
8 sierpnia 2015, 19:50
@matik711matik: to tylko przyjść z rurką, lejkiem i butelką 5l
Odpisz
8 sierpnia 2015, 20:12
@bylejakbylegdzie: A jak myślisz do czego ona to wlewa?
Odpisz
8 sierpnia 2015, 20:54
@matik711matik: to jest akurat niewiele, 2-3 litry nie więcej a 5 lub nawet 8l to takie butle że trzeba by było lejek i wężyk by nalać
Odpisz
8 sierpnia 2015, 21:02
@bylejakbylegdzie: A nie lepiej przynieść 10l beczkę
Odpisz
9 sierpnia 2015, 04:08
@NinjaPotato: Mam takową(nie pytaj skąd) Potrzebna mi tylko podwózka.
Odpisz
9 sierpnia 2015, 05:23
Wezmę na swoje ekologiczne kabrio
Odpisz
9 sierpnia 2015, 09:56
@NinjaPotato: pff cysterne i tira
Odpisz
13 sierpnia 2015, 20:43
@xAzumiKx: pfff Ruska cysterna
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2015, 16:34
@bylejakbylegdzie: Ty tylko spytałeś o co chodzi (ja też nie wiedziałem wtedy) a już te chore poyeby dały Ci minusy :D Ciekawe czy sami się zorientowali o co chodzi w tym obrazku :V
Odpisz
18 sierpnia 2015, 16:58
@bylejakbylegdzie: to jest pięciolitrówka
Odpisz