Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar KingsMax

19 sierpnia 2015, 12:07

Osobiście nie przepadam za wotem. Mógłbym podać długą listę powodów, ale te najważniejsze: p2w, dzieciarnia, błędy, kompletny brak realizmu, paski życia, trolling ze strony twórców.

Avatar Pan_Schaboszczak

6 września 2021, 16:17

@KingsMax: 2021 i wciąż to samo
Ale ja lubię, przyzwyczaiłem się

Avatar pawelo320

5 lutego 2018, 14:11

Co ja tom kaczkom wyczyniałem, ten piękny mm w wot

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2015, 09:06

Kaczka prawie nie zniszczalna. Ma wyje**ne na wszystko.

Avatar
Konto usunięte

19 sierpnia 2015, 11:33

Na swoich tierach....

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2015, 11:01

Wywaliło mnie nią na 7 tiery i odbijałem pociski KV-3.

Avatar korobov

21 sierpnia 2015, 13:39

Ja widziałem, jak ją rzuciło na tiery X. Maus nic jej nie robił.

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2015, 14:03

@korobov: bo jak pisałem ma wyje**ne na wszystko.

Avatar CytrynOfSky

24 listopada 2017, 06:33

@korobov: tylko ze najsmieszniejsze jest to, ze aby miec jeden z najszybszych czolgow trzeba sie meczyc dwoma najwolniejszymi xd

Avatar KacperUE

2 listopada 2015, 16:32

like

Avatar NiewiemKimJestemxD

19 sierpnia 2015, 12:43

Daj więcej takich komiksów :D

Avatar
Rico32

19 sierpnia 2015, 13:54

Avatar PocketAces

19 sierpnia 2015, 13:01

nie śmieszne

Avatar Fox__

Edytowano - 19 sierpnia 2015, 12:44

Właśnie zauważyłem że kaczucha ma bardzo podobne jarzmo działa do Panzerkampfwagena (nie pytajcie jak to zapamiętałem) II Luchsa.

Avatar TheOrzech_PL

19 sierpnia 2015, 11:32

ma talent autor

Avatar korobov

8 sierpnia 2015, 22:00

Dla wyjaśnienia:
AMX 40 nazywany jest kaczusią.

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2015, 22:14

@korobov: dzięki

Avatar DoodilyDoo

19 sierpnia 2015, 11:12

@korobov: A można sie dowiedzieć czemu :3

Avatar xXkuba22Xx

19 sierpnia 2015, 11:13

@DoodilyDoo: z wyglądu chyba...

Avatar
Konto usunięte

8 sierpnia 2015, 23:08

Już i tak wolę kaczkę od B1

Avatar Pitrekkk

9 sierpnia 2015, 11:06

Z tego co oglądałem kaczka to najgorszy czołg w Wocie.

Avatar
Konto usunięte

9 sierpnia 2015, 11:08

@Pitrekkk: Ale i tak wolałem grać kaczką niż B1. Ma mniej peny od kaczki. Nie mogę coś przeboleć tego czołgu. Nawet nie zbijam gwiazdki, bo mi ochota na grę przepada.

Avatar
Captain_0bvious

9 sierpnia 2015, 03:29

Ja pie**ole, wotowe gówno

Avatar CanadaBall2

Edytowano - 19 sierpnia 2015, 11:25

Dupy ból wyczuwam, maść polecam :V

Avatar KingsMax

19 sierpnia 2015, 12:08

@CanadaBall2: Ja też nie lubię, popatrz sobie na powody.

Avatar Robert737

8 sierpnia 2015, 21:24

Bajted

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ostry ten sędzia

A, okej

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Pozdrawiam świetliki

Fajnie że odpowiedzieli

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka