Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

25 grudnia 2018, 23:36

@KontoUsunięte: usunęli headshoty dla medyka, możesz liczyć tylko na losowe strzykawki krytyczne

Avatar HerrDoctor

15 kwietnia 2017, 21:42

Battlemedic!

Avatar FilipC4

1 listopada 2016, 12:40

Zułooo

Avatar Palauball

13 października 2016, 23:38

Nie ma SerdelkiNaFejsie Ani CrazyMe!

Skandal!

Avatar ghostarcher

4 września 2016, 14:49

Jeszcze strzelaj z kuszy i krzycz na sojuszników jak ich uleczysz że zablokowali ci strzał

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2015, 05:03

Granie medykiem jako ofensywę - najlepszy plan ever

Avatar
lolman533

10 sierpnia 2015, 05:47

ofensywa*.

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2015, 06:16

słusznie

Avatar kajko

19 sierpnia 2015, 13:43

BONESAW!

Avatar ghostarcher

30 kwietnia 2016, 16:22

Najlepiej weź amputator i blutsaugera. Nic cię nie zatrzyma

Avatar ghostarcher

30 kwietnia 2016, 16:20

Jeszcze lepiej by było jakby zamiast strzelać leczył tylko jedną osobę, najlepiej jakiegoś nooba albo szpiega. Najlepiej byłoby chyba gdyby leczył tylko tych, którzy są afk

Avatar
arbuziec

Edytowano - 28 sierpnia 2015, 19:00

medyk wedłuk mnie ma lepszy karabin od assaulta

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar
Konto usunięte

9 października 2015, 12:16

Ale ja to ogarniam, w TF2 jest soldier

Avatar
arbuziec

9 października 2015, 13:21

ok

Avatar Freakok222

12 września 2015, 17:58

trolledick

Avatar dandanek05

20 sierpnia 2015, 21:41

Ja z kolegą razem jesteśmy medykami i leczymy tylko siebie i nabijamy od cholery zabójstw i cały team mamy w dupie. *dajcie tu jakiś chill-outowy obrazek*

Avatar mrauczur

26 sierpnia 2015, 12:16

@dandanek05: Proszę

Avatar banan20201

19 sierpnia 2015, 23:47

To ma taką nazwę mówi się na to battle med

Avatar
Konto usunięte

19 sierpnia 2015, 13:50

moja strategia w pigułce

Avatar PocketAces

19 sierpnia 2015, 12:54

ja nie chcę być medykiem

Avatar Crobat

9 sierpnia 2015, 22:08

Miej wszystkich w dupie,lecz tylko grubego.

Avatar carmilion

10 sierpnia 2015, 11:23

@Crobat: Najlepsza taktyka ever

Avatar KingsMax

19 sierpnia 2015, 12:37

@carmilion: Grubego łatwo zabić snajpą. Jest zbyt gruby :P.

Avatar Gray1997

9 sierpnia 2015, 22:18

Powinni zrobić lepszy karabin strzykawkowy dla bojowego medyka.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar gulasz88

14 sierpnia 2015, 17:28

@Gray1997: Od tego jest Pijawka (Blutsauger)

Avatar KingsMax

19 sierpnia 2015, 12:36

@Gray1997: Ja tam lubię kusze :P. Ja już parę razy leczyłem nią graczy. Przydaje się kiedy gracz jest daleko od ciebie.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Dobrze czasem się oderwać

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Dwa oblicza

Nigdy na to nie wpadną

A jednak zrobili to w ten sposób

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka