Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Soczyniaaa

25 lutego 2016, 19:40

kto maszeruje z łyżką po schodach o drugiej w nocy?

Avatar MrSandwichPL

10 sierpnia 2015, 14:39

Życzę głównej.
PS Huehuehue

Avatar GetRekt_MLG

19 sierpnia 2015, 19:48

@MrSandwichPL: Ło ja, nowa kanapka na jeja!

Avatar
Konto usunięte

19 sierpnia 2015, 22:45

@GetRekt_MLG: Zamiast GetRekt lepsze jest GetRakJąder.

Avatar MrSandwichPL

20 sierpnia 2015, 18:06

@GetRekt_MLG: Heloł! Pochwalony! Hola! Zdarstvooye! Tervetulao! Sveiki!

Avatar JapanBall

Edytowano - 20 sierpnia 2015, 10:02

A jak nie masz w ręku łyżki? Ani schodów?

Avatar NIGGEREL

19 sierpnia 2015, 19:32

I cały misterny plan wje**nia wszystkich lodów poszedł się je**ć ;-;

Avatar Tymoslaw0

19 sierpnia 2015, 23:53

@NIGGEREL: A arbuzy, to co? SAME SIĘ NIE WPIE**OLĄ NYGGEREL!

Avatar jpparagorn

20 sierpnia 2015, 00:26

@NIGGEREL: I w pi**u wylądowała i cały misterny plan też w pi**u

Avatar NIGGEREL

20 sierpnia 2015, 07:40

@Tymoslaw0: Mądrze prawisz... je**ć lody, ARBUZY RZĄDZĄ!

Avatar UngrammarSoviet

19 sierpnia 2015, 21:48

A potem sobie uświadamiasz że mieszkasz sam

Avatar terminatorpl8

19 sierpnia 2015, 22:37

@UngrammarSoviet: dokładnie ;D

Avatar RudiPL

19 sierpnia 2015, 21:19

I teraz zdajesz sobie sprawe jak nsrdzo masz przeje**ne :P

Avatar Gurinno

19 sierpnia 2015, 19:21

Nie mam schodów :> Więc nie znam tego uczucia :D

Avatar Lujis

19 sierpnia 2015, 19:13

było

Avatar Stefan13

19 sierpnia 2015, 18:52

było

Avatar
Lunia21

19 sierpnia 2015, 18:02

Kiedy próbujesz być cicho o 2 w nocy, a te spierniczałe drzwi skrzypią.

Avatar FreezyPop

19 sierpnia 2015, 18:19

Podłoga też.

Avatar TheBDQJP

19 sierpnia 2015, 18:26

@FreezyPop: Bo jesteś gruby, to skrzypi.

Avatar FreezyPop

19 sierpnia 2015, 18:35

I do tego j*bany kot/pies ciągle wchodzi ci pod nogi

Avatar kaktus57

19 sierpnia 2015, 18:34

rozwala mnie to. teraz będę śmiał się za każdym razem jak sobie przypomne

Avatar PocketAces

19 sierpnia 2015, 18:09

o to jestem murzynem dziwne

Avatar Arkan

10 sierpnia 2015, 17:10

Zwalam na kota.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Szybki jak błyskawica

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Jakby trochę nie fair

Nigdy na to nie wpadną

To się nie może nie udać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka