Laptop babci przygotowany
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Fergus
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 sierpnia 2015, 12:56
Niemiecka babcia ( bo jest napisane po niemiecku )
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:57
@JPsoldier: wiesz
nikt nie wiedział
Odpisz
11 sierpnia 2015, 13:00
@Pojewalnietaax3: skad mogłem wiedzieć , że ty aż taki inteligentny jesteś ?
Odpisz
11 sierpnia 2015, 13:00
@Pojewalnietaax3: skad mogłem wiedzieć , że ty aż taki inteligentny jesteś ?
Odpisz
11 sierpnia 2015, 13:02
@JPsoldier: każdy to zauważy
geniuszem nie jesteś
Odpisz
11 sierpnia 2015, 14:24
@JPsoldier: Gdzieś ty sie uchował geniuszu?
Odpisz
11 sierpnia 2015, 14:29
@nikttaki: W Polsce
Odpisz
11 sierpnia 2015, 14:30
@Pojewalnietaax3: Każdy to zauważył dzięki mojemu komentowi . Nara
Odpisz
11 sierpnia 2015, 14:31
@Pojewalnietaax3: Każdy to zauważył dzięki mojemu komentowi . A ty co pożytecznego zrobiłeś ?
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2015, 14:33
@JPsoldier: Po pierwsze
jesteś głupim trollem czy dzieciakiem?
2.
Wiesh, jestem dziewczyną, chyba da się wywnioskować po nicku, albo moim imieniu, no nie?
3.
Po jakiego uja piszesz po 2 razy komentarze?
4.
wracaj do działu gier plz
Odpisz
11 sierpnia 2015, 15:00
@Pojewalnietaax3: 1 pisze komenty bo mi buguje się jeja
Wolę być młodym dzieckiem a nie stary czerstwą "dziewczyną"
Nie czytam nikow bo mi to lata jak się nazywasz na jeja
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2015, 15:01
@Pojewalnietaax3: ( kopia )
Odpisz
11 sierpnia 2015, 15:07
@JPsoldier: Uważasz mnie za dorosłą osobę? To nawet fajnie, serio, podoba mi się to.
I ja Cię rozumiem w pełni, lepiej być dzieckiem, oczywiście.
skoro Cię tak ,,j**ie'' mój nick, to trudno, jakoś mnie to nie obchodzi. Nie czepiam się tego, że piszesz do mnie ,,eś'', bo to są tylko internety.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 20:48
@Pojewalnietaax3: Nie , nigdy tak nie napisałem że jestem dorosły
Odpisz
28 października 2018, 10:42
@Pojewalnietaax3: Odkop
Odpisz
28 listopada 2018, 16:39
ja pie*dole
Odpisz
28 listopada 2018, 18:39
@Pojewalnietaax3: jak się z tym czujesz?
Odpisz
11 sierpnia 2015, 19:22
Mojej babci wyskoczyła raz na stronie reklama, że ma wirusa, więc wołała mnie żebym jej przeskanował tableta.
- Babciu, ale ty kiedy ci to wyskoczyło? Bo ty nie masz antywirusa.
- No kiedy byłam w internecie...
- Ale to była reklama (facepalm)...
Odpisz
11 sierpnia 2015, 15:57
Na jego miejscu wydłubałabym wszystkie klawisze których babcia nie powinna używać.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:00
Babcia patrzy, widzi że antywirus sygnalizuje że na komputerze jest wirus.
- Idę po Gripex! :D
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:02
@hehehe48: .
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:02
@hehehe48: Z cyklu głębokie komentarze: XD
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:29
@hehehe48: Przecinek przed "że".
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:35
@Prooamix: Właśnie nie - oddzielił zdania stąd przecinek przed widzi - chciał to jakoś oddzielić, a ponieważ przecinki nie mogą być zbyt blisko siebie (przerwa minimum 3-4 wyrazy) to go nie postawił.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:38
@Szymon2727: (...)"antywirus sygnalizuje że" o to mi chodziło.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:54
@Prooamix: "I zanim będziecie się czepiać do mnie że jestem hipokrytą bo na przykład źle postawiłem przecinek: jestem GRAMATYCZNYM nazistą, poprawiam tylko i wyłącznie błędy ortograficzne oraz gramatyczne" - Wycinek z opisu na moim profilu.
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2015, 13:06
@hehehe48: Ja tylko zwróciłem ci uwagę, poprawiłem cię. Nie czepiam się, chciałem się upewnić, że jesteś świadomy tego błędu. Opis na twoim profilu, nie zwalnia cię z pisania błędów interpunkcyjnych.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 13:10
@hehehe48: i zanim będzieće śe trzepiac do mnie rze jezdem hipokrytom bo na przyklad zle postawiłem pszecinek: jestem gramatycznyo nazisto poprawiam tylgo i wylotrznie blendy ortograwiczne oraz gramadytrzne *
slusze z przyjemnoscio
Odpisz
11 sierpnia 2015, 13:15
@Prooamix: W porządku.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 13:15
@UngrammarSoviet: *I zanim będziecie się czepiać do mnie że jestem hipokrytą bo na przykład źle postawiłem przecinek: jestem GRAMATYCZNYM nazistą, poprawiam tylko i wyłącznie błędy ortograficzne oraz gramatyczne.
Szach mat! :D
Odpisz
11 sierpnia 2015, 13:28
@hehehe48: *I ząńim będźięćię śię ćźępiąć do mńię rżę jęśtęm hipókrytą bó ną prżykłąd źłę póśtąwiłęm pśżęcińęk: jęśtęm GRĄMĄTYĆŹNYM ńąźiśtą póprąwiąm tyłku i wyłąćźńię błęńdy órtógrąwićźnę órżź grąmątyćźńę
śźąh mąd
Odpisz
11 sierpnia 2015, 15:18
@UngrammarSoviet: UngrammarKing
Odpisz
11 sierpnia 2015, 13:34
ale ja jestem
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2015, 12:54
Niemiecka babcia ( bo jest napisane po niemiecku )
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:53
ja tak nie mam
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:24
A jeśli to babcia z zajepasztetu?
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:05
Ma oddzielnie napisane Browser i Explorer. Czemu mnie to śmieszy?
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:22
@VanQuisch: Nikt tego nie wie...
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:42
@VanQuisch: Może dlatego bo Edge jest obecnie najszybszą przeglądarką?
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:42
@VanQuisch: Może dlatego bo Edge jest obecnie najszybszą przeglądarką?
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:43
Nie, dlatego że skrót do różnych folderów komputera nazywa się explorer.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 13:36
I zżera 4 GB RAM'u ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Odpisz
13 sierpnia 2015, 00:08
Explorer to menedżer plików w Windowsie.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 12:15
Moja babcia całkiem dobrze se radzi z laptopami.
Odpisz