Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar patryko1234

5 kwietnia 2020, 15:47

Ze złej strony kroi to, wpoprzek sie kroi

Avatar
Konto usunięte

18 sierpnia 2015, 15:50

z serii dzień z życia supermana

Avatar michgol

11 sierpnia 2015, 19:59

A mój nóż taki będzie .-.

Avatar polaczekzJEJI1212

11 sierpnia 2015, 19:48

ładne TANTO Black :)

Avatar KingsMax

11 sierpnia 2015, 17:53

Fajne, ale fake.

Avatar grzegorz84a

11 sierpnia 2015, 10:30

Widzę ładny zestaw tam stoi :)

Avatar czarno_biala_tecza

11 sierpnia 2015, 17:33

@grzegorz84a: bardzo ładny.

Avatar Hank1212

11 sierpnia 2015, 14:36

M9 Bayonet?

Avatar Polska_z4smazka

11 sierpnia 2015, 14:54

@Hank1212: Prawie, to nóż do mięsa.

Avatar amekninja555

11 sierpnia 2015, 16:21

@Hank1212: Za dużo CS'a, idź się naucz czegoś o nożach. ;-;

Avatar Hank1212

11 sierpnia 2015, 17:41

@amekninja555: Spokojnie, mam VACa xD

Avatar Goral796

11 sierpnia 2015, 13:29

Przynajmniej blatu nie przekroił

Avatar Arkan

11 sierpnia 2015, 11:45

Krojenie arbuza lvl. Rambo

Avatar RoundHere

11 sierpnia 2015, 11:37

Na tyle niezły zestaw jest :).

Avatar PocketAces

11 sierpnia 2015, 11:18

ale zje arbuza

Avatar Shibitsu

11 sierpnia 2015, 10:59

Hmmmm, podczas apokalipsy zombie, je**iesz raz a dobrze ;d

Avatar TariXPL

11 sierpnia 2015, 10:36

Eee tam słabo.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar hehehe48

11 sierpnia 2015, 15:14

@AntyGrammar: W porządku.

Avatar misko02

11 sierpnia 2015, 19:53

@hehehe48: Do gramatyki nie zalicza się Interpunkcja, ortigrafia jak i błędy stylistyczne i logiczne?

Avatar laurii12

11 sierpnia 2015, 10:28

Bond by się z takiego ucieszył

Avatar Youtuber

11 sierpnia 2015, 10:26

Wyleciała mu kosa i już się chwali...

Avatar amekninja555

11 sierpnia 2015, 16:25

@Youtuber: Ja też tak raz miałem. Bawiłem się raz nożem na chodniku i nagle *HYC* i wyleciał mi z ręki. Jako, że był to nóż z Mango, wiesz, ten naj-k*rwa-ostrzejszy na świecie, jak to się mówi teraz, to był tak ostry, że przeciął chodnik oraz kilka warstw tektonicznych i zatrzymał się gdzieś po przebyciu odległości równej mniej-więcej połowie długości promienia ziemi, czyli tak w ch*j daleko pode mną innymi słowy. Akurat też chciałem się pochwalić, ale telefonu nie miałem przy sobie. :c

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zdeklasowani znowu

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Nie są aż takie pyszne

Niezniszczalne

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka