Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Filipsss

18 sierpnia 2017, 11:26

Gdy widzisz przed swoim domem paparazzi ale jesteś znany na całym osiedlu jaki kolekcjoner militariów >:D

Avatar Dark_Dante

10 sierpnia 2015, 18:14

Nie żeby coś ale strzelał tymi filmowymi ślepakami

Avatar
Captain_0bvious

10 sierpnia 2015, 20:30

@Dark_Dante: ślepaki nie mają w sobie pocisków -_-

Avatar Dark_Dante

10 sierpnia 2015, 20:32

Dziękuję ci Kapitanie Oczywisty. Zmień nick, proszę, na "Człowiek Beton"

Avatar
Captain_0bvious

10 sierpnia 2015, 20:54

@Dark_Dante: Nie można zmieniać nazwy. Wiem bo miałem dwa konta przed tym (chyba, że źle patrzyłem)

Avatar ziomek2009

11 sierpnia 2015, 06:45

A szkoda, że się nie da bo bym zmienił i to z radością.

Avatar JPsoldier

11 sierpnia 2015, 09:33

Slepaki nie mają tego materiału wybuchowego (proch ) . Ma jakąś atrapę/słabszy materiał

Avatar
Captain_0bvious

Edytowano - 11 sierpnia 2015, 10:18

@JPsoldier: Tak i nie mają pocisków, a na obrazku widać pocisk (a przynajmniej tak wygląda)

Avatar Sniper02

11 sierpnia 2015, 10:32

Jak jest w filmach nieraz jak ktoś przykłada komuś do skroni pistolet i strzela i mówi, to był ślepy pocisk.

Avatar
Captain_0bvious

11 sierpnia 2015, 10:38

@Sniper02: przecież nie jestem idiotą i wiem jak działa ślepak -_-

Avatar JPsoldier

11 sierpnia 2015, 12:53

A spoko , źle ogarnolem

Avatar Krecik_PL

11 sierpnia 2015, 13:35

@Sniper02: Bezpieczna odległość, z jakiej można strzelić do kogoś ślepym nabojem to ok. 2 metry. Gazy wylotowe mogą z mniejszej odległości zrobić krzywdę, a jak by ktoś strzelił w skroń to myślę, że ucho też by to bardzo źle zniosło ;)

Avatar Sniper02

11 sierpnia 2015, 10:33

Może robił to dronem ^-^

Avatar SurMix

10 sierpnia 2015, 18:02

Żebyś ku*wa zdążył odliczać a nie spi***alał ._.

Avatar HariPota

10 sierpnia 2015, 21:41

@SurMix: awatar nowy czy wyprawy w Pervolu?

Avatar SurMix

11 sierpnia 2015, 09:10

@HariPota: Nowy od kogoś :3

Avatar Cubek

11 sierpnia 2015, 02:12

Akuku!

Avatar Kurewski_Komentator

10 sierpnia 2015, 19:54

Ją ci ku*wa dam zdjęcia robić!

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2015, 18:40

To nie musi być żaden błysk wystrzału, nawet po ślepakach, takie rzeczy można bardzo łatwo dorobić w Photoshopie.

Avatar Sebzer

10 sierpnia 2015, 19:08

ponadto aparat mozna ustawic za pancerna szybą i ustawić x zdjęć na sekundę na jakiś czas w którym będzie oddany strzał

Avatar Rewrew

10 sierpnia 2015, 18:52

>:D

Avatar Mrkociak

Edytowano - 10 sierpnia 2015, 22:43

@Rewrew: €:(

Avatar Rewrew

11 sierpnia 2015, 07:54

@Mrkociak: Wow, aż tak ludzie nie lubią słodkich buziek, że już 5 minisów? Potwory!

Avatar hehehe48

Edytowano - 10 sierpnia 2015, 18:11

Czemu akurat fotograf? Może to jakaś kamerka szpiegowska albo co, w końcu żołnierze mieliby (chyba) powody żeby takie coś niszczyć, co nie?

Avatar Psychopata_PL

10 sierpnia 2015, 19:08

@hehehe48: Nie nie nie, dział gry jest po lewej... Wracaj tam czym prędzej bo pomyliłeś zakładki!

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2015, 20:50

@Psychopata_PL: a ubieranki bardziej po prawej

Avatar hehehe48

11 sierpnia 2015, 10:41

@Psychopata_PL: Na początek popraw "Dużym problemem jest tam śnieg" w profilu na "Dużym ułatwieniem jest tam sporo śniegu". OK?

Avatar Psychopata_PL

12 sierpnia 2015, 09:25

@hehehe48: Nie, zmienię całkowicie opis...

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2015, 18:04

Paparazzi, a nie...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie znoszę kleszczy

Kiedyś to był bardzo dobry serial

To będzie bolało

To musiało być męczące

Typowy NPC

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka