Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Tomasz1977

9 września 2020, 20:54

Gdzie to jest?

Avatar
Konto usunięte

15 lutego 2014, 17:44

hahahahahahahah XD

Avatar
Konto usunięte

13 października 2013, 20:08

ginekolog

Avatar masterjoker

11 stycznia 2013, 20:22

lol

Avatar RRX33

27 czerwca 2012, 16:22

Przywróccie stary wygląd,teraz jeja wygląda jakby sie ktoś na to wysrał!

Avatar Shay_Cormac

6 sierpnia 2018, 11:25

@RRX33: Jest pan chory

Avatar login_

6 grudnia 2018, 17:20

@RRX33: jeb rozmózgany

Avatar frefux

10 czerwca 2012, 10:35

marlin monroł?

nie! to tylko słaby obrazek! 1.

Avatar
Konto usunięte

10 czerwca 2012, 11:12

@frefux: ty się na niczym nie znasz

Avatar amekninja555

10 czerwca 2012, 12:56

@frefux: Cyfra która się powtarza dzisiaj w twoich komentarzach to 1. }:-[

Avatar Mermeros

11 czerwca 2012, 16:32

@frefux: Możesz przestać trollować?

Avatar frefux

11 czerwca 2012, 21:20

@Mermeros: hu trolink?

Avatar
Konto usunięte

18 października 2016, 21:18

@frefux: ktos tu żyje?

Avatar matii1997

11 czerwca 2012, 11:05

tez bym sedl w tym kierunka albo na cicki :DD

Avatar Vixa_

10 czerwca 2012, 14:28

obraz spoko 3/5

Avatar GrzesieKox

10 czerwca 2012, 13:11

gdzie jest ta żeźba

Avatar
Konto usunięte

10 czerwca 2012, 14:18

@GrzesieKox: Ja pierdziele, naucz się pisać po polsku. Obrazek świetny 5/5.

Avatar
Konto usunięte

10 czerwca 2012, 11:13

Co my tam mamy ? xD

Avatar PostrachKlanowy

10 czerwca 2012, 10:41

Perspektywa zmienia świat... 2/5

Avatar Radziosek

10 czerwca 2012, 09:43

seksoholicy są wszędzie
P.S. Może nie pasować do obrazka

Avatar mingo

10 czerwca 2012, 09:29

to on jest tu czy jest tam??

Avatar
Konto usunięte

10 czerwca 2012, 05:30

Tytuł rozpiernicza. 5/5

Avatar Faster1611

10 czerwca 2012, 03:29

Ciekawski:D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Lekko nie będzie

Nie są aż takie pyszne

Frustrujące

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Phi!

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka