Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Nigdy na to nie wpadną
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Fergus
Jakby trochę nie fair
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 stycznia 2022, 09:35
Komentarze dwunastoletnich bumerów.
Odpisz
23 kwietnia 2009, 16:12
YukiJaponka - to zdjecie jest robione w zoo... on mieszka w zoo... po kiego czlonka mu lodowce, skoro jest w polsce? on korzysta ze sniegu, ktory ma tutaj
Odpisz
16 kwietnia 2009, 16:36
MMMmmm
Jakie fóterko ..
oŁ jEEEee
Odpisz
15 kwietnia 2009, 17:57
A dla mnie nie ma nic tu smiesznego . . .
Odpisz
15 kwietnia 2009, 14:27
5/5
Odpisz
14 kwietnia 2009, 17:35
śłodziutkiiiiii 5/5
Odpisz
14 kwietnia 2009, 16:36
Biedny misiek polarny! Lodowce się roztapiają<płacze>
Odpisz
14 kwietnia 2009, 16:08
opis psuje
obrazek
Odpisz
14 kwietnia 2009, 15:34
śliczny misiu... 5/5 mimo że opis mi się nie podoba.
Odpisz
14 kwietnia 2009, 14:51
obrazek fajny ale opis go psuje więc 4/5
Odpisz
14 kwietnia 2009, 13:11
hehe wygląda jakby się upił;P
a opis beznadziejny... --->2/5
Odpisz
14 kwietnia 2009, 12:20
jak na moje to po prostu wczoraj miał imprezę:D
Odpisz
14 kwietnia 2009, 11:06
z lodówki marki Elmer :P
tylko tam robią śnieg :P
Odpisz
14 kwietnia 2009, 10:49
Jak się idzie do łóżka z bałwanem, to rano są takie efekty ;D 5/5
Odpisz
14 kwietnia 2009, 10:16
chrum chrum xD
Odpisz