Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kajba

4 stycznia 2022, 09:35

Komentarze dwunastoletnich bumerów.

Avatar anthill

23 kwietnia 2009, 16:12

YukiJaponka - to zdjecie jest robione w zoo... on mieszka w zoo... po kiego czlonka mu lodowce, skoro jest w polsce? on korzysta ze sniegu, ktory ma tutaj

Avatar zjadlam_skarpetke_

16 kwietnia 2009, 16:36

MMMmmm
Jakie fóterko ..
oŁ jEEEee

Avatar ada974

15 kwietnia 2009, 17:57

A dla mnie nie ma nic tu smiesznego . . .

Avatar kamila_333

15 kwietnia 2009, 14:27

5/5

Avatar Martex

14 kwietnia 2009, 17:35

śłodziutkiiiiii 5/5

Avatar YukiJaponka

14 kwietnia 2009, 16:36

Biedny misiek polarny! Lodowce się roztapiają<płacze>

Avatar sp911

14 kwietnia 2009, 16:08

opis psuje
obrazek

Avatar Derived

14 kwietnia 2009, 15:34

śliczny misiu... 5/5 mimo że opis mi się nie podoba.

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2009, 14:51

obrazek fajny ale opis go psuje więc 4/5

Avatar mm4ta

14 kwietnia 2009, 13:11

hehe wygląda jakby się upił;P
a opis beznadziejny... --->2/5

Avatar kuwasa

14 kwietnia 2009, 12:20

jak na moje to po prostu wczoraj miał imprezę:D

Avatar kajko

14 kwietnia 2009, 11:06

z lodówki marki Elmer :P
tylko tam robią śnieg :P

Avatar Android

14 kwietnia 2009, 10:49

Jak się idzie do łóżka z bałwanem, to rano są takie efekty ;D 5/5

Avatar Zangetsu

14 kwietnia 2009, 10:16

chrum chrum xD

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Nigdy na to nie wpadną

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Fergus

Jakby trochę nie fair

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka