Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Ikony
Pozdrawiam świetliki
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2017, 18:25
chociaż w sumie to wystarczy grać w gta 5 i wypłynąć daleko w morze rekin cie zeżre i nigdy do wody nie wejdziesz :p
Odpisz
29 sierpnia 2017, 22:38
@Filipsss: jak jesteś na motorówce to nie
Odpisz
29 sierpnia 2017, 23:05
właśnie że tak ;p zagraj najpierw a potem komentuj
Odpisz
29 sierpnia 2018, 22:51
@Filipsss: sam zagraj a pozniej komentuj
Odpisz
22 czerwca 2017, 18:24
Wystarczy dać dzieciom oglądać YT wtedy disowskyyego obejrzą i git bo nagrał to a tak poza tym co nakłania tych zje*8nych nastolatków żeby skakać na główkę i rozpier8*lać sobie życie wtf??
Odpisz
10 marca 2018, 17:51
@Filipsss: wyjdź
Odpisz
11 października 2015, 20:57
potwierdzam.
Odpisz
8 września 2015, 19:15
Piękna gra...
Odpisz
7 września 2015, 14:48
co innego myszka a co innego prawdziwie tonąć
Odpisz
30 sierpnia 2015, 09:30
.
Odpisz
26 sierpnia 2015, 21:08
Dzięki grze z dzieciństwa o bezpieczeństwie, 2 razy uniknęłam utonięcia.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 12:08
yhym, czyli chcesz nauczyć te dzieci ze kiedy sie tonie trzeba scrolować myszką? bo uwiężę -.-
Odpisz
22 sierpnia 2015, 13:06
@Illuminati: Ty udajesz, czy na prawdę nie rozumiesz przekazu?
Odpisz
Edytowano - 22 sierpnia 2015, 13:40
wiem o co chodzi, tylko w tej grze trzeba csrollowac myszka, by przezyc... wie. idac logika ze mialy by sie od tego uczyc......
i by nauczyc sie plywac nie wystarcza filmy, gry. tylko trzeba to odczuc w zeczywistosci...
Odpisz
22 sierpnia 2015, 13:53
@Illuminati: Ta gra ma przestrzegać ludzi, aby nie lekceważyli głębokiej wody. Tu nie chodzi o sterowanie.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 14:40
aha, co z tego ze on zostal specjalnie wepchniety, ana statku nie bylo podstawowych zeczy bhp ORAZ chlopak z ktorym on plynal po 15min wrucil by sprawdzic czy nie zyje.
ty grales w ta gre kiedy kolwiek?
Odpisz
22 sierpnia 2015, 14:44
@Illuminati: Ale zdajesz sobie sprawę z tego, że większość utonięć, jest efektem durnych zabaw, prawda?
Takie wypchnięcie też było durną zabawą.
Jeśli grasz w grę, to patrzysz na sterowanie, czy na to, jaki morał przekazuje, jeśli jest to gra tematyczna.
Swoją drogą, polecam słownik, bo widzę, że masz spore ubytki.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 15:08
1. ale akurat w tej grze to nie byla zabawa tylko celowa pruba zatopienia
2. jest to wina mojego androida, zamiast wpizywac poprownie zdania wpisuje blednie, musze z nim wytrzymac jeszcze 3 miesiace i moge legalnie zmienic mu android, te bledy tez mmie bola ale jakos trzeba zyc
Odpisz
22 sierpnia 2015, 15:12
@Illuminati: Android robi błędy za ciebie?
Odpisz
22 sierpnia 2015, 15:16
@hiimcatking: android który ją mam pochodzi z innego źródła niż inne androida i ma zle wprowadzone zdania słowo juz poprawia na jusz...
Odpisz
Edytowano - 24 sierpnia 2015, 07:46
@Illuminati: To sciagnij klawiaturę google i ją ustaw albo wyłącz autokorekte. Proste? Proste.
Odpisz
24 sierpnia 2015, 18:47
@sylwon1234: auto korekta jest off, cały czas rozmawiam z producentem o tym..
Odpisz
10 sierpnia 2015, 23:40
To się nazywa w dosłownym tłumaczeniu "Wyjście z morza"
Odpisz
11 sierpnia 2015, 00:34
Pamiętaj że oryginalnie szklana pułapka to die hard. Więc...
Odpisz
11 sierpnia 2015, 09:22
@dopefish: Nom ;-;
Odpisz
22 sierpnia 2015, 23:03
@dopefish: usunąl konto
Odpisz
22 sierpnia 2015, 23:25
czo?
Odpisz
10 sierpnia 2015, 23:06
*komentarz bardzo na temat* Chojrak teraz leci na CN *-*
Odpisz
10 sierpnia 2015, 23:08
@unicorn_zuzu: Chyba w końcu coś zrozumieli :D
Odpisz
10 sierpnia 2015, 23:16
@unicorn_zuzu: Ja tam dextera oglądałem :D
Odpisz
10 sierpnia 2015, 23:18
@unicorn_zuzu: Ahh, ale jestem senny... oh, leci Chojrak...
Sen jest dla słabych!
Odpisz
10 sierpnia 2015, 23:28
@Crobat: Warto było spalić połowę ich siedziby, co nie?
Odpisz
10 sierpnia 2015, 23:28
@TheTemplar: Inkwizycja nigdy nie śpi.
Odpisz
10 sierpnia 2015, 23:32
@Crobat: Crobat ku*wa, to jest krucjata do cholery!
Odpisz
10 sierpnia 2015, 23:34
@TheTemplar: Przepraszam.Inkwizycja wchodzi jak Krucjata nie wypleni całego cholerstwa i coś w cholerę złego zostaje.
Odpisz
10 sierpnia 2015, 23:37
@Crobat: Ale krucjata śpi!
Odpisz
10 sierpnia 2015, 23:38
@TheTemplar: A Inkwizycja nie może ;-;
Odpisz
10 sierpnia 2015, 23:39
@Crobat: Właśnie dlatego zmieniliśmy nazwę!
Odpisz
11 sierpnia 2015, 07:42
@unicorn_zuzu: krowa i kurczak chyba też.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 09:28
@Agario: O której *-*
Odpisz
11 sierpnia 2015, 09:36
@unicorn_zuzu: 21:15
Odpisz
22 sierpnia 2015, 11:11
@TheTemplar: Templar, po prostu nie spodziewałeś się inkwizycji, czyż nie? Nikt się nie spodziewał.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 11:41
@SouthSudanBall: Spodziewałem się inkwizycji.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 11:44
@TheTemplar: Nikt nie spodziewa się... ARGENTYŃSKIEJ INKWIZYCJI!
Odpisz
22 sierpnia 2015, 11:48
@Rander: Może dlatego, że nie żyją?
Odpisz
22 sierpnia 2015, 20:56
@TheTemplar: Ale... Ale nikt nie spodziwa się hiszpańskiej anskiej inkwizycji
Odpisz
22 sierpnia 2015, 21:07
@SouthSudanBall: Oni też już nie żyją!
Odpisz
22 sierpnia 2015, 15:27
Ludzie toną, bo są debilami i po 6 piwach wchodzą do wody nie umiejąc pływać, albo nie pilnują swoich dzieci.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 14:51
w tej gierce mi się coś nie zgadza bo koleś wyszedł na tak zwany dziób bo?? Bom był postawiony a roll fok można a go tak zwanie otworzyć przy sterze i jakby on na prawde dostał tym bomem to by nawet nie wypłyną i trzeba chyba być idiotą żeby pływać bez kamizelki
Odpisz
22 sierpnia 2015, 11:36
Hahaha xd nie. Takich osób niczego nie nauczysz ;p
Odpisz
10 sierpnia 2015, 23:01
Albo ku przestrodze włączać im Gothica 2 i wypływać na morze aż cię potwór morski zeżre.
Odpisz
10 sierpnia 2015, 23:47
@Crobat: Lol, to tam można było zostać zeżartym? Nigdy nie wypływałem za daleko. Może i to zabrzmi dziwnie, ale jakoś bałem się pływać w Gothicu.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 11:21
@Crobat: Albo SPORE w fazie stwora.
Odpisz
22 sierpnia 2015, 11:31
@Maks2603: Nie przypominaj mi, byłem jakimś latającym stworem i chciałem dolecieć szybciej do innej wyspy... była noc słuchawki na full i nagle jakiś kraken mnie przyprawia o zawał serca ;__;
Odpisz
22 sierpnia 2015, 11:08
a jak ktos ma slabego pc?
Odpisz
22 sierpnia 2015, 11:16
to jest gra na przeglądarkę, która jest w zasadzie interaktywnym filmem xd nie trzeba wygórowanych wymagań, słabe kompy też dadzą radę :D
Odpisz
22 sierpnia 2015, 11:20
@arektatarowicz: moj komp nie dal rady
Odpisz