Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CanadaBall2

Edytowano - 21 sierpnia 2015, 10:34

Stara, dobra łąka... Stary, dobry Windows XP. Sporo ma już lat, a ludzie go nadal używają, i ja nadal uważam że jest najlepszym Windowsem (chociaż używam Windowsa 7).

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2015, 11:17

@CanadaBall2: Pjona

Avatar Liljon

21 sierpnia 2015, 11:34

@CanadaBall2: ja mam na jednym komputerze win 7 a na drugim XP...
Wdł mnie gdyby połączyć ze sobą te dwa Windowsy to by było bajera (moje zdanie) :]

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2015, 12:34

@Liljon: Oto to to to! Niezawodność XP i grafika 7.

Avatar Windows_10

11 sierpnia 2015, 10:07

;-; nie umrzesz poki my o Tobie pamiętamy i korzystamy z Ciebie! ;-;

Avatar
Konto usunięte

21 sierpnia 2015, 11:20

@Windows_10: Powiedział Win10. Microsoft wycofał aktualizacje i wszystkie programy odmawiają wsparcia dla win XP, jedynie mużillna ognisty lis jeszcze nie odmówiła wsparcia.

Avatar bylejakbylegdzie

21 sierpnia 2015, 11:27

u mnie win xp dalej działa tak jak działał przydatny gdy się chce zagrać w starsze gry jak gothic albo worms world party

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 21 sierpnia 2015, 11:31

@bylejakbylegdzie: Chodzi o to że Microsoft wyparł się win XP i nie teraz każą płacić za to że wyprodukowali program na win XP grubą kasę. Pokręcone nie?

Avatar bylejakbylegdzie

21 sierpnia 2015, 11:35

no bo skończyło się wsparcie, wiele banków do 2020 będzie płacić microsoftowi by im dalej tworzono aktualizacje do tego systemu

Avatar kemi12

21 sierpnia 2015, 10:32

On tak sobie biwakuje...a zaraz ,,JEB"

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2015, 10:18

Ja dalej z niego korzystam.

PS. Teraz ta łąka wygląda tak:

Avatar TimeOfMy

11 sierpnia 2015, 15:21

Z tego co słyszałem, to rosną tam teraz winogrona.

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2015, 17:34

@TimeOfMy: *winiarnia

Avatar TimeOfMy

11 sierpnia 2015, 17:52

Winiarnia to miejse w którym przechowuję się wino. Chodziło ci chyba o winnice.

Avatar
Konto usunięte

11 sierpnia 2015, 18:02

@TimeOfMy: Aha - to winnica

Avatar ZmoraPL

11 sierpnia 2015, 11:36

Bluescreen come soon...

Avatar bylejakbylegdzie

11 sierpnia 2015, 09:34

ta a zaraz bluewscreen...

Avatar Psychopata_PL

11 sierpnia 2015, 09:06

Nie ma to jak biwak w Windows XP.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Powodzenia

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka