Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Powodzenia
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 21 sierpnia 2015, 10:34
Stara, dobra łąka... Stary, dobry Windows XP. Sporo ma już lat, a ludzie go nadal używają, i ja nadal uważam że jest najlepszym Windowsem (chociaż używam Windowsa 7).
Odpisz
21 sierpnia 2015, 11:17
@CanadaBall2: Pjona
Odpisz
21 sierpnia 2015, 11:34
@CanadaBall2: ja mam na jednym komputerze win 7 a na drugim XP...
Wdł mnie gdyby połączyć ze sobą te dwa Windowsy to by było bajera (moje zdanie) :]
Odpisz
21 sierpnia 2015, 12:34
@Liljon: Oto to to to! Niezawodność XP i grafika 7.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 10:07
;-; nie umrzesz poki my o Tobie pamiętamy i korzystamy z Ciebie! ;-;
Odpisz
21 sierpnia 2015, 11:20
@Windows_10: Powiedział Win10. Microsoft wycofał aktualizacje i wszystkie programy odmawiają wsparcia dla win XP, jedynie mużillna ognisty lis jeszcze nie odmówiła wsparcia.
Odpisz
21 sierpnia 2015, 11:27
u mnie win xp dalej działa tak jak działał przydatny gdy się chce zagrać w starsze gry jak gothic albo worms world party
Odpisz
Edytowano - 21 sierpnia 2015, 11:31
@bylejakbylegdzie: Chodzi o to że Microsoft wyparł się win XP i nie teraz każą płacić za to że wyprodukowali program na win XP grubą kasę. Pokręcone nie?
Odpisz
21 sierpnia 2015, 11:35
no bo skończyło się wsparcie, wiele banków do 2020 będzie płacić microsoftowi by im dalej tworzono aktualizacje do tego systemu
Odpisz
21 sierpnia 2015, 10:32
On tak sobie biwakuje...a zaraz ,,JEB"
Odpisz
11 sierpnia 2015, 10:18
Ja dalej z niego korzystam.
PS. Teraz ta łąka wygląda tak:
Odpisz
11 sierpnia 2015, 15:21
Z tego co słyszałem, to rosną tam teraz winogrona.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 17:34
@TimeOfMy: *winiarnia
Odpisz
11 sierpnia 2015, 17:52
Winiarnia to miejse w którym przechowuję się wino. Chodziło ci chyba o winnice.
Odpisz
11 sierpnia 2015, 18:02
@TimeOfMy: Aha - to winnica
Odpisz
11 sierpnia 2015, 11:36
Bluescreen come soon...
Odpisz
11 sierpnia 2015, 09:34
ta a zaraz bluewscreen...
Odpisz
11 sierpnia 2015, 09:06
Nie ma to jak biwak w Windows XP.
Odpisz