Po prostu niesamowite! Nic się nie zmienili!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Jakby trochę nie fair
Miło z ich strony, śliczne są
Przerwa na herbatkę
Równi i równiejsi
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2015, 18:36
Rudy ma przyjaciół?! Świat schodzi na psy...
Odpisz
12 sierpnia 2015, 22:46
a ty nim jesteś
Odpisz
13 sierpnia 2015, 08:40
@Mike0807: Kuriozalny... Nie widać?
Odpisz
13 sierpnia 2015, 22:08
@wiki9595: fajnie... wiesz dlaczego świat schodzi na psy
Bo jakiś palant bezpodstawnie obraża innych ludzi i jeszcze jest popierany a jeśli ktoś rozsądny się mu przeciwstawi to jest hejtowany
Co się dzieje ze światem......?
Odpisz
14 sierpnia 2015, 07:32
@Mike0807: Właśnie twój "palant" usunął konto. Więc... Cieszysz się ponieważ jest jednego psa mniej na świecie?
Odpisz
14 sierpnia 2015, 21:41
@wiki9595: tak szczerze to chyba tak... i chyba nie powinienem tak mówić ale najlepiej by było pozbyć się wszystkich takich ludzi nie szanujacych innych
Odpisz
11 grudnia 2017, 23:20
@Mike0807: wiem że kom stary ale denerwuje mnie coś takiego, po pierwsze chcesz się pozbyć ludzi nie szanujących innych a sam nie szanujesz kogoś i to tylko na podstawie 1 komentarza... po drugie Twój komentarz to nie było sensowne przeciwstawianie się, po prostu nie zrozumiałeś prostego żartu na podstawie stereotypu i założyłeś że komentujący nienawidzi rudych bo są rudzi dość bezpodstawnie...
Odpisz
13 sierpnia 2015, 08:57
Czy tylko mi się wydaje, że na pierwszym zdjęciu jest dwóch chłopaków?
Odpisz
23 sierpnia 2015, 08:59
@ZawiszaMikolow: Bo jest :)
Odpisz
18 sierpnia 2015, 08:13
Rudy, rudy się żeni! xDDDDDDDD
Odpisz
13 sierpnia 2015, 10:33
Yhm
Odpisz
13 sierpnia 2015, 09:19
To oczywiste, że na obu zdjęciach są różne osoby.
Odpisz
13 sierpnia 2015, 08:59
Ten pierwszy nie grał przypadkiem Kodiego w "Nie ma to jal hotel"?
Odpisz
13 sierpnia 2015, 09:17
@Pani_Koza: Cody'ego
Odpisz
12 sierpnia 2015, 22:58
A moment of silence for our brothers in friendzone.
Odpisz
12 sierpnia 2015, 22:06
Friendzone forever :D
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:04
Rudy ma przyjaciół mogę teraz spokojnie umrzeć
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:19
@UngrammarSoviet: Nie ma tak naprawdę dowalił temu blondynowi do napoju pewne proszki i w straszny sposób wykorzystał.
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:23
@Adsai: przepraszam za moje zachowanie
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:23
@UngrammarSoviet: *rudy ma miliony fanów i zaliczył więcej lasek niż ty zaliczysz w swym życiu, bo to Ed Sheeran :P
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:27
No niestety przykra prawda ;_;
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:32
On ma talent jest sławny ma kasę.
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:34
@UngrammarSoviet: *Róti ma bsyiaćuł moke deras zbogoińe ómseci
Kłamałeś z tym że jesteś UngrammarSobier >:C
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:38
@misko02: Cus ty dó mje pofiedział ja póprostu jąk jęste nayebany to piże normalnje
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:42
@misko02: Co to ma wspólnego z gramatyką?
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:46
@Crobat: Po prostu to jest troll który pisze błędy ortgraficzne i zdziwiłem się że pisze normalnie
A gramatyka to jest ortografia, interpunkcja, stylistyka i logika w pisaniu, więc, dosyć dużo
Odpisz
12 sierpnia 2015, 22:00
+ rudy ma własny stadion
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:03
jak to jest na głównej ?
Odpisz
Edytowano - 12 sierpnia 2015, 18:13
@Adiko200: To dzieło pana A.
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:23
przepraszam za moje zachowanie
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:35
@krzysztoferse43: ???????
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:40
za dodawanie obrazków o stopach
Odpisz
12 sierpnia 2015, 19:05
@krzysztoferse43: dafuq?
Odpisz
12 sierpnia 2015, 19:07
@Sauron: no
Odpisz
12 sierpnia 2015, 21:53
@krzysztoferse43: Nie mam więcej pytań.
Odpisz
12 sierpnia 2015, 20:58
Odpisz
12 sierpnia 2015, 20:04
jpr... ;-;
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:44
On cierpiał na dziewczynienie a ty i tak powiesz że to Taylor Swift
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:33
dlaczego obrazek jest w tagu disney ?
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:35
@piotros23: Bo ci pierwsi są z serialu "Nie ma to jak hotel" który był emitowany na Disney Channel ;)
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:36
@misko02: i Disney XD (swoją drogą... badziewna nazwa)
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:37
@Wladzikxx: Wtedy była fala gimbusowego XD
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:10
zmienili kolor wlosow?
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:25
przepraszam za moje zachowanie
Odpisz
12 sierpnia 2015, 18:33
@krzysztoferse43: nie musisz przepraszac
Odpisz