Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2015, 18:36

Rudy ma przyjaciół?! Świat schodzi na psy...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Mike0807

14 sierpnia 2015, 21:41

@wiki9595: tak szczerze to chyba tak... i chyba nie powinienem tak mówić ale najlepiej by było pozbyć się wszystkich takich ludzi nie szanujacych innych

Avatar chudy2

11 grudnia 2017, 23:20

@Mike0807: wiem że kom stary ale denerwuje mnie coś takiego, po pierwsze chcesz się pozbyć ludzi nie szanujących innych a sam nie szanujesz kogoś i to tylko na podstawie 1 komentarza... po drugie Twój komentarz to nie było sensowne przeciwstawianie się, po prostu nie zrozumiałeś prostego żartu na podstawie stereotypu i założyłeś że komentujący nienawidzi rudych bo są rudzi dość bezpodstawnie...

Avatar ZawiszaMikolow

13 sierpnia 2015, 08:57

Czy tylko mi się wydaje, że na pierwszym zdjęciu jest dwóch chłopaków?

Avatar Vidgesea

23 sierpnia 2015, 08:59

@ZawiszaMikolow: Bo jest :)

Avatar mrs_Ciastko

18 sierpnia 2015, 08:13

Rudy, rudy się żeni! xDDDDDDDD

Avatar Julkamapecha11

13 sierpnia 2015, 10:33

Yhm

Avatar BellaCullen18

13 sierpnia 2015, 09:19

To oczywiste, że na obu zdjęciach są różne osoby.

Avatar Pani_Koza

13 sierpnia 2015, 08:59

Ten pierwszy nie grał przypadkiem Kodiego w "Nie ma to jal hotel"?

Avatar BellaCullen18

13 sierpnia 2015, 09:17

@Pani_Koza: Cody'ego

Avatar kubage123

12 sierpnia 2015, 22:58

A moment of silence for our brothers in friendzone.

Avatar lukasz9819

12 sierpnia 2015, 22:06

Friendzone forever :D

Avatar UngrammarSoviet

12 sierpnia 2015, 18:04

Rudy ma przyjaciół mogę teraz spokojnie umrzeć

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar misko02

12 sierpnia 2015, 18:46

@Crobat: Po prostu to jest troll który pisze błędy ortgraficzne i zdziwiłem się że pisze normalnie

A gramatyka to jest ortografia, interpunkcja, stylistyka i logika w pisaniu, więc, dosyć dużo

Avatar drollercastergirl

12 sierpnia 2015, 22:00

+ rudy ma własny stadion

Avatar Adiko200

12 sierpnia 2015, 18:03

jak to jest na głównej ?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar krzysztoferse43

12 sierpnia 2015, 19:07

@Sauron: no

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2015, 21:53

@krzysztoferse43: Nie mam więcej pytań.

Avatar LifeToLife

12 sierpnia 2015, 20:58

Avatar xNatix7

12 sierpnia 2015, 20:04

jpr... ;-;

Avatar UngrammarSoviet

12 sierpnia 2015, 18:44

On cierpiał na dziewczynienie a ty i tak powiesz że to Taylor Swift

Avatar piotros23

12 sierpnia 2015, 18:33

dlaczego obrazek jest w tagu disney ?

Avatar misko02

12 sierpnia 2015, 18:35

@piotros23: Bo ci pierwsi są z serialu "Nie ma to jak hotel" który był emitowany na Disney Channel ;)

Avatar Wladzikxx

12 sierpnia 2015, 18:36

@misko02: i Disney XD (swoją drogą... badziewna nazwa)

Avatar SurMix

12 sierpnia 2015, 18:37

@Wladzikxx: Wtedy była fala gimbusowego XD

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2015, 18:10

zmienili kolor wlosow?

Avatar krzysztoferse43

12 sierpnia 2015, 18:25

przepraszam za moje zachowanie

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2015, 18:33

@krzysztoferse43: nie musisz przepraszac

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Jakby trochę nie fair

Miło z ich strony, śliczne są

Przerwa na herbatkę

Równi i równiejsi

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka