Nie jestem pewien czy nikt już nie mówi YOLO...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nie znoszę kleszczy
Totalnie
Dwa oblicza
Mało znany szczegół
Papierowa szkoła posting
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 lipca 2018, 15:05
yolo
Odpisz
9 października 2017, 15:24
y hm
Odpisz
7 czerwca 2017, 16:58
Odpisz
27 sierpnia 2015, 15:18
Mam nadzieję że to drugie.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 20:44
A lol?
Odpisz
15 sierpnia 2015, 02:05
Ja mówię lol .-.
Odpisz
Edytowano - 15 sierpnia 2015, 10:56
Ja mówię lel , bez zaśmieszku na twarzy :l
Odpisz
15 sierpnia 2015, 10:51
Ja mówię YOLO... ale nie tak na serio, tylko dla beki .-.
Odpisz
15 sierpnia 2015, 08:54
Nie rozumiem ludzi, którzy robią niebezpieczne rzeczy, bo You Only Live Once. YOLO powinno nakłaniać ludzi, do bezpiecznego życia, bo przecież nie otrzymamy drugiego :v (Chociaż to już zależy od wiary :D)
Odpisz
14 sierpnia 2015, 20:19
#YOLO
Odpisz
14 sierpnia 2015, 20:43
@PolandWolf: tylko nie ty mój narodzie
Odpisz
14 sierpnia 2015, 21:14
@Seth_Mint: hej, hej, hej, może zerwałam z Lustusiem, ale to nie znaczy że teraz tak będę czyjś z jakąś przypadkową osobą ;-; zrozum, że najpierw muszę cię poznać.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 22:39
@PolandWolf: ale... przestałeś współpraacować z Licią? Ja jestem krajem białego orła, czyli równoległej polski
Odpisz
14 sierpnia 2015, 22:41
@PolandWolf: #ŻTR
Odpisz
14 sierpnia 2015, 22:45
@Seth_Mint: ...
uświadomiłeś mi jak wiele Lustuś dla mnie znaczy i że nie mogę bez niego żyć ;_; dziękuję ci ;_;
Odpisz
15 sierpnia 2015, 10:55
@PolandWolf: u nas licia i ja jesteßmy naj w europie
Odpisz
14 sierpnia 2015, 22:18
Juololo ,kochanie .
Odpisz
14 sierpnia 2015, 21:38
W tym czasie ten sam obrazek gnije w poczekalni ;-;
Odpisz
14 sierpnia 2015, 20:40
ja mówie
Odpisz
Edytowano - 14 sierpnia 2015, 21:58
@vanesska8: tam są drzwi *pokazuje drzwi*
Odpisz
14 sierpnia 2015, 20:37
Miejmy nadzieję że wszyscy zdechli.
Odpisz
14 sierpnia 2015, 20:14
Yololo pamięta ktoś ?
Odpisz
14 sierpnia 2015, 22:00
@Bosacki: Yyy nie?
Odpisz
15 sierpnia 2015, 10:52
@Bosacki: Ja. :v XD
Odpisz
14 sierpnia 2015, 20:10
Nikt już nie mówi, bo wszyscy umarli...
Odpisz
14 sierpnia 2015, 20:05
nie jestem pewien pewien czy to było czy wszystkie komentarze znikły
Odpisz