Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Były nóżki, nie ma nóżek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Żartownisie
Nie znoszę kleszczy
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 listopada 2022, 18:45
Każdy tego chce
Odpisz
1 grudnia 2021, 16:35
istnieje
Odpisz
31 maja 2018, 18:19
Jeśli by był, oglądałbyś tylko telewizję państwową bo prywatne (TVN, Polsat) nie miałby źródła zysku.
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2015, 22:06
wtedy nie mógłbyś pojechać po piwo na stację benzynową przy sąsiednim województwie :/
Odpisz
11 sierpnia 2015, 22:22
To uczucie gdy masz Dom tak blisko granicy województwa że najbliższa stacja paliw jest w innym ;-; .
Odpisz
11 sierpnia 2015, 22:48
@Bilolus1: To uczucie gdy mieszkasz na zadupiu miasta i masz 3 kilosy od sklepu. A wieś leżąca właśnie te 3 kilosy dalej ma ten sklep. Mieszkam niby w mieście powiatowym a do wszystkiego mam daleko :/
Odpisz
26 sierpnia 2015, 18:12
3 km ? Ja tyle z buta do szkoły idę w 15 minut :P
Odpisz
26 sierpnia 2015, 18:16
@Lacoste: Mam tyle samo do szkoły i idę tak samo.
Odpisz
26 sierpnia 2015, 18:27
*pjona*
Odpisz
26 sierpnia 2015, 18:52
@Lacoste: *pjona*
Odpisz
26 sierpnia 2015, 19:22
ja mam 2 przez miasto biegne sprintem
Odpisz
26 sierpnia 2015, 21:44
Ja mam podobnie, tylko, że w najbliższym sklepie (3 km) prawie nic nie ma, w oddalonym o 5 km jest w chu drogo. A taki lepszy to ok. 8 km.
Takie to zadupie.
Odpisz
26 sierpnia 2015, 21:45
@DeadExtreme: Ale wieś czy miasto? Bo moje zadupie mieści się w mieście powiatowym.
Odpisz
26 sierpnia 2015, 22:28
Jakie miasto?
Odpisz
26 sierpnia 2015, 22:32
Moje też.
Mam do szkoły z 3km...
dziwnie wszystko podobne..
Odpisz
26 sierpnia 2015, 22:38
@psingwin: Ale nie mieszkasz w Starachowicach chyba?
Odpisz
26 sierpnia 2015, 22:54
Wieś, znajdująca się teoretycznie w lesie xD
Odpisz
27 sierpnia 2015, 01:41
@Lacoste: Lol ja mam mniej niż kilometr a ide 15 minut.Wolnym kroczkiem.Wychodząc z domu o 7:55 a zajęcia na 8 ;/.
Odpisz
27 sierpnia 2015, 09:07
@Lacoste: 3 km w 15 minut? To chyba jakiś super sprint bo szybszym tempem do mojej szkoły mam może 1 km i w tyle samo czasu xD
Odpisz
27 sierpnia 2015, 09:07
Mam sklep pod blokiem :')
Odpisz
27 sierpnia 2015, 09:25
@mistrz_lamorozcow: Nie :P To po prostu szybkie tempo chodu ;P Sprintem biec nie mogę bo mam POChP i po długim biegu mogę zjeść...
Odpisz
27 sierpnia 2015, 12:58
Nie, myślałem, że mieszkamy w tym samym mieście.
Odpisz
19 maja 2016, 17:56
Ten uczuć gdy byłeś od domu 3 kilometry, a jednocześnie 3 gminy...
Odpisz
27 sierpnia 2015, 06:24
Tak i między filmami byłby czarny ekran.
Odpisz
27 sierpnia 2015, 03:13
Właściwie, gdyby nie było reklam, a po końcówce starego filmu rozpoczął by się nowy, nikt nie miałby czasu na pójście po chipsy czy inne rzeczy, a darmowe dotychczas kanały byłyby płatne. W dodatku nie każdy ma możliwość zatrzymywania filmu w dowolnym momencie. Nie wiem czy opłacało by się otrzymać takiego AdBlocka.
Odpisz
27 sierpnia 2015, 00:14
Ja mam dekoder z pauzowaniem 2 godziny przed serialem daje na pauzę i bay bay reklamy :D
Odpisz
27 sierpnia 2015, 00:20
@arni2012: To jest genialne. Dzięki
Odpisz
26 sierpnia 2015, 23:57
To telewizja by już nie istniała.
Odpisz
26 sierpnia 2015, 22:30
To uczucie, gdy w twoim mieście od 10 lat planują nowy dworzec i nie zaczęli nawet robót wstępnych ;-;
Odpisz
26 sierpnia 2015, 21:47
Wtedy musiałbyś pewnie płacić parę razy więcej za abonament. Za**biście, prawda?
Odpisz
26 sierpnia 2015, 20:55
Chcesz adblocka do telewizora to tak jakby twój szef ci nie płacił
Odpisz
26 sierpnia 2015, 20:48
A zamiast reklam czarny ekran
Odpisz
26 sierpnia 2015, 20:26
Polsat będzie zawiedziony
Odpisz
26 sierpnia 2015, 19:35
E to było by niezłe z powodu że nie ma reklam zobaczyć wynik totolotka potem wybrać potrzebne numery w sklepie , zaczekać aż normalnie po reklamach pojawi się totolotek i wygrać miliony !
Odpisz
Edytowano - 26 sierpnia 2015, 20:04
To tak nie dziala. Oni dzien czy dwa przed podaniem numerow blokuja mozliwosc zwyciestwa. Nie przyjeliby ci kodu, bo bylby za pozno kupiony. No a pozatym to w nocy sklepy sa raczej zamkniete.
Odpisz
26 sierpnia 2015, 21:57
Odpisz
27 sierpnia 2015, 09:22
@sylwon1234: A mogło być tak pięknie .
Odpisz
26 sierpnia 2015, 19:05
Gdyby istniał AdBlock na TV, to oglądałbym tylko polsat.
Odpisz