Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2015, 13:02

Ja kiedyś zapadłem się pod miasto biała grań a tam była ukryta skrzynia z kilkoma przedmiotami

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (22)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (22)
Avatar KingsMax

27 sierpnia 2015, 13:15

@BruceWayne: Tak, ten.

Avatar shturmowiec

16 września 2018, 17:57

*towarzyszy*

Avatar zx2001

13 stycznia 2017, 01:11

Przypomina trochę Strażników Centaurów z Oddworld : Stranger Wrath.

Avatar Freakok222

7 września 2015, 15:16

gdzie to jest?

Avatar Mati129

Edytowano - 26 sierpnia 2015, 17:45

"Nie, to nie Miczal dodawał"
Spadłem z krzesła, bo się przewróciło.

Avatar Pstrong_Maciej

26 sierpnia 2015, 15:23

Zastanawiam się czy kupiś Skyrima. Ktoś mnie przekona albo poleci coś lepszego?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Pstrong_Maciej

27 sierpnia 2015, 07:55

Wow, dzięki za takie rozpisanie się. Doceniam Twoją radę.

Avatar FireSpell

Edytowano - 27 sierpnia 2015, 14:34

@Pstrong_Maciej: Polecam:

Gothic I i II:
Zalety:
- Świetna fabuła, można się naprawdę wciągnąć.
- Zadania, poza głównym wątkiem jest masa innych, ciekawych zadań.
- Mody, jest też dość sporo modów, niektóre zmieniają bochatera i fabułe, inne wprowadzają nowe zadania, moby....
- System rozwoju pos
taci, to my wybieramy kim chcemy zostać, magiem, łucznikiem czy wojownikiem, można zostać hybrydą...
- Gothic w wersji dla wielu graczy, alternatywa dla tych co zrobili już prawie wszystko.

Wady:
- bugi.
- stara grafika.

Avatar Janusz_Przewodnik

26 sierpnia 2015, 15:20

O co chodzi, i gdzie taką znaleźć?

Avatar Bastil123

26 sierpnia 2015, 13:06

Bożydar jak zwykle zmienił tytuł. No nic, chociaż główna jest ¯\_(ツ)_/¯

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2015, 13:38

Avatar skate07071

26 sierpnia 2015, 13:56

@Bastil123: A jaki nosiła tytuł ?

Avatar Bastil123

26 sierpnia 2015, 14:00

@skate07071: Nawet nie pamiętam, dodawałem z 2 tyg. temu :p

Avatar ALKATRAZ

26 sierpnia 2015, 13:37

pewnie to był wiedźmin

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2015, 13:43

@ALKATRAZ: Ta gra to ''The Elder Scrolls V: Skyrim''

Avatar Hartio

26 sierpnia 2015, 14:17

Po szafie zresztą widać.

Avatar Maks2603

12 sierpnia 2015, 12:50

Pamiętam, ze jest komenda, za pomocą której można się dostać do pokoju z niektórymi zabitymi postaciami.

Avatar Bastil123

12 sierpnia 2015, 13:40

@Maks2603: Jest komenda dzięki której można dostać się do pokoju z KAŻDYM itemem ze Skyrima,a ta koza to w domku w Pękninie jest :p

Avatar
Konto usunięte

12 sierpnia 2015, 20:37

@Bastil123: coc QASmoke
B^)))

Avatar Janusz_Przewodnik

12 sierpnia 2015, 15:34

Zaczynam się bać..

Avatar Adsai

12 sierpnia 2015, 13:59

Look at my goat my goat is amazing.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nieuczciwa ocena

Jakby trochę nie fair

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Należy się za piękne oczy

Stany w pigułce

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka