Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2015, 17:01

Nie widzę różnicy (͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Historyjka

27 sierpnia 2015, 11:54

Albo ta emotikonka jest całkowicie nie na miejscu, albo jestem aż nazbyt porządna (w co wątpię).

Avatar
Konto usunięte

27 sierpnia 2015, 18:30

@Historyjka: Jeżu XDDD

Avatar Historyjka

27 sierpnia 2015, 20:33

Gdzie Ty masz tego jeża?

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2015, 16:55

@Historyjka: Tylko raz widziałam :((

Avatar Historyjka

28 sierpnia 2015, 17:06

I nadal go nawołujesz?

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2015, 20:23

@Historyjka: Gdybym napisała Jezu byłoby to dziwne, nie sądzisz?

Avatar Historyjka

28 sierpnia 2015, 20:58

To pisz nie wiem "Na Odyna!"? Czy tak nie byłoby lepiej? Poza tym... Możesz nie pisać jednocześnie jako Ty i jako Loki? Bo dziwnie się czyta gdy "Loki" pisze w żeńskiej odmianie... Przypomina mi się wtedy Frost Iron...

Avatar Historyjka

28 sierpnia 2015, 21:00

Lub "Na brodę Odyna!" nie wiem czemu w serialu Avengers: Zjednoczeni Thor cały czas tak mówi. A jak gościnnie w jednym odcinku wystąpił Odyn to mówił "Na moją brodę", a Hawkaye "No, to teraz wiemy skąd się to wzięło!".

Avatar
Konto usunięte

28 sierpnia 2015, 21:59

@Historyjka: Mówię ogólnie. W sumie to dobry pomysł.

Avatar PikachuAlka

26 sierpnia 2015, 12:26

Bo srajtaśma jest do wszystkiego 😂😂

Avatar Kurewski_Komentator

26 sierpnia 2015, 11:49

Avatar zolty103

26 sierpnia 2015, 11:53

@Kurewski_Komentator: Ten twój spam obrazkami robi się już nudny, idź do działu Gier.

Avatar Kurewski_Komentator

26 sierpnia 2015, 11:59

Avatar zolty103

Edytowano - 26 sierpnia 2015, 12:01

@Kurewski_Komentator: Pie**ole nie robię.

Avatar NieUmiemWymyslac

26 sierpnia 2015, 11:25

ten po lwewj jest jak z filmu o barbie

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2015, 11:18

Ten po prawej się nie postarał....

Avatar Smashrum

26 sierpnia 2015, 11:12

na iron mana najlepszą bronią jest wielki magnes

Avatar
Konto usunięte

26 sierpnia 2015, 11:05

Avatar Bonnie_Girl

12 sierpnia 2015, 17:24

Avatar Lizziexd

12 sierpnia 2015, 16:24

Bo przecież taśma sklei wszystko v:

Avatar KoRn_

12 sierpnia 2015, 15:12

ja tam nie widze róźnicy 2/10

Avatar RussiaBall

12 sierpnia 2015, 15:45

@KoRn_: przecież ten po prawej miał niski budżet a ten po lewej to pewnie ok 2 lata robił i trochę kosztowało

Avatar KoRn_

12 sierpnia 2015, 15:46

@RussiaBall: no tak jak się przypatrzyłam to materiał wykonania jest inny

Avatar RussiaBall

12 sierpnia 2015, 15:47

@KoRn_: ten po prawej się nie postarał :\

Avatar KoRn_

12 sierpnia 2015, 15:54

@RussiaBall: no wiem a po lewej luknij na to wykonanie
idealne dobranie materiałów<> Jeżeli to był konkurs to zapewne wygrał

Avatar Crobat

12 sierpnia 2015, 13:58

Rzeczywiście kiepski ten cosplay po prawej.

Avatar FreezyPop

12 sierpnia 2015, 14:19

@Crobat: Tanie gówno z tektury, ten po lewej zrobił to po mistrzowsku. Pewnie musiał mieć spory budżet.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Można, tylko trzeba wstawać rano

Fergus

Totalnie

Nie idź!

Angielskie śmieszki

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka