Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Liya11qwq

9 kwietnia 2023, 15:10

Ja zazwyczaj chodze i sie usmiecham sama do siebie, a powodem tego jest to że myśle o wszystkich zj...nych rzeczach które sie wydarzyły lub mogą sie wydarzyć

Avatar blanki

13 sierpnia 2015, 22:32

Może zmasakrowali zwłoki małej dziewczynki, która przetrzymywali przez miesiąc w ciemności i robili z nią różne okropne rzeczy jak: łamanie palców, wyrywanie paznokci, wydłużenie oczów itp. a potem wrzucili jej mięso do blendera i zrobili z niej kotlety mielone, które potem podali na obiad w jej szkołe. Do jednego kotleta włożyli list opisujący cała historie i obserwowali wszystko z pokoju dyrektora, ponieważ jego też zabili w celupowtórzenia całej historii z obiadem gdyż wiedzieli że uczy on tez w innej szkole i ze jest chory, wiec zarazi całą szkołę.

Avatar Archeologwinternetach

19 października 2018, 17:10

@blanki: No nieźle.

Avatar Adsai

13 sierpnia 2015, 16:38

Czyli to są powody szczęścia u normalnych ludzi ja mam inaczej jak mi wypadnie jakaś dobra rzecz w grze do się uśmiecham cały dzień.

Avatar wiking101

13 sierpnia 2015, 17:53

@Adsai: Też tak mam, ale np. kiedy przez minimalną pomyłkę przegram np. rankeda, to potem rozpamiętuję to przez kilka godzin.

Avatar DMCJCD

13 sierpnia 2015, 17:35

Takie coś to na Facebook 'a.

Avatar SurMix

13 sierpnia 2015, 16:35

Ponoć w ciągu życia przechodzimy kilka razy obok mordercy...

Avatar Hank1212

13 sierpnia 2015, 16:31

A może po prostu mają szczękościsk.

Avatar fil341

13 sierpnia 2015, 16:20

A ja wiem czemu są szczęśliwi bo na ich ulubionej stronie nie ma takich nie śmiesznych postów i tych pseudo motywujących

Avatar TheTemplar

13 sierpnia 2015, 16:19

To nie jest Kałbuk tylko Jeja!

Avatar UngrammarSoviet

13 sierpnia 2015, 16:05

Ja wiem czemu się śmieją po prostu wystarczy że wejrzą na moją twarz

Avatar Agario

13 sierpnia 2015, 16:09

@UngrammarSoviet: Wejrzą na moją twarz... raczej spojrzą

Avatar Kurewski_Komentator

13 sierpnia 2015, 16:08

Może udają?

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To musiało być męczące

Najbardziej realistyczny spośród modów

Nigdy na to nie wpadną

To się nie może nie udać

Lekko nie będzie

Nie idź!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka